Dükkan Açmak

Toptan havlu satan firmalar

Toptan havlu satan firmalar

Toptan Havlu Alıp Satmak

İş girişimi konusunda oldukça karlı bir iş fikri olan toptan havlu satan firmalar iş girişiminde bulunacak bireylere oldukça kar oranı yüksek bir iş fikri sunmaktadır. Havlu ve benzeri ürünleri toptan alarak satış işlemini online internet üzerinden web sayfanız aracılığı ile, tuhafiye ve benzeri çeyizlik işletmeleriniz de veya dükkanlarınızda, komşuluk ziyaretlerinde ve yakın çevrenizde satışa sunabilirsiniz.

Bilindik marka firmalar kapsamında veya sadece belirli ve bilinmedik firmalar aracılığı ile oldukça uygun fiyatlarda havlu temin edebilirsiniz. Sektörde yer alan firmalar aracılığı ile binlerce marka ürünü hem uygun fiyatlı hem de kar marjı yüksek şekilde temin edebilirsiniz.

Özdilek markası bayilik şartları

Türkiye’de oldukça rağbet gören bilindik kaliteli ürünleri ile ilklerde tercih edilen ürünlere sahip firmalardan bir tanesi olan Özdilek firması 10 ton havlu üretimi kapasitesine sahiptir.

Tesis yapısı bakımından 14 bin ton pamuk ipliği üretimi gerçekleştirirken 10 bin ton ise havlu üretimi gerçekleştirmektedir. Ham pamuk maddesi ile kaliteli boyahaneden konfeksiyon işlemlerine kadar her alanda en ince ayrıntılara özenle yürütülen bir işçilik söz konusudur. Firma kapsamında bayilik almak için Özdilek markasının web sayfasına girerek başvuru formunu doldurup ardından irtibat telefonu ile gerekli olan başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz.

Fotoselli havlu bayilik veren firma Bin Group

Bin Group firmasının toplamda 13 şubesi bulunmaktadır. Gerekli sermaye talebinde bulunmayan firma isim hakkı bedeli istememektedir. Merkezi olarak 4 adet şubesi buluna firmanın kar marjı %13 olmakta. Girişimcilere sunulan destekler eğitim desteği, bölge koruma, ortak reklam çalışmaları, pazarlama desteği sağlamaktadır.

Firma kapsamında iş girişiminde bulunmak için Toptan havlu satan firmalar ile ilgili 0212 438 55 75 numaralı telefonu arayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Mikro fiber havlu bayiliği veren firmalar Parlax

10 bin TL tutarında isim hakkı bedeli olan bayilik veren firma toplamda 5 tane şubeye sahiptir. Yetkili olarak Şahinler Temizlik Otomotiv org.san.firmasında detaylı bilgi alabilirsiniz. Parlax markası kapsamında iş girişiminde buluna firma hem yurt içi hem de yurt dışı faaliyetlerini sürdürmekte.

Özel dekorasyon ve dizayn gereksinimi ve zorunluluğu bulunmayan firma aracılığı ile mop, mikrofiber havlular, cam temizleyici havlular temin ederek satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ortalama olarak kar marjı %20 ola firma personel desteği, pazarlama desteği, yer ve bölge seçimi, eğitim desteği sağlamaktadır.

Parlax markası ile toptan alım yapmak veya bayilik başvurusunda bulunmak için 0533 209 85 24 ‘ü arayarak bilgi edinebilir veya alım yapabilirsiniz.

Toptan havlu satan firmalar ile ilgili bilgileri toplayıp havlu modelleri ile ilgili toplu alım yapabilirsiniz. Toplu alım yapacağınız firma ile ilgili başlangıç olarak 20 bin TL’lik sermaye bulundurmanız gerekmektedir. Havlu ürünlerini sadece bir nokta üzerinde yoğunlaşarak iş girişiminize başlamak istiyorsanız farklı ev tekstili satışı yapan firmalar ile irtibat kurarak da yapabilirsiniz. Örnekle açıklayacak olursak Madame Coco, Hacı Şerif, Parlax, İrya, Chakra ve Softcotton gibi markalardan alışveriş yaparak toptan alım yapabileceğiniz bir çok ürünü kolaylıkla temin edebilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)