Dükkan Açmak

Tokat evlere iş veren firmalar

Tokat evlere iş veren firmalar

Tokat evlere ek iş imkanları

Tokat ve ilçelerinden ikamet eden ve geçim sıkıntısına çare olacak ek iş arayışındaki bütün vatandaşlarımız evlere iş veren firmalar sayesinde para kazanabilirler. Evlere iş veren firmalar Tokat Turhal, Erbaa, Zile, Pazar, Artova, Sulusaray, Yeşilyurt, Niksar, Başçiftlik, Almus ve Reşadiye ilçelerinde ev ortamında iş yaparak para kazanmak isteyenlere ek işler veriyor.

Tokat ve ilçelerinde bayanlara özel ek iş fırsatı

Evlere iş veren firmaların verdiği kolay ve hızlı yapılabilecek ek iş imkanları sayesinden ev ortamının rahatlığında, müdür ve yönetici baskısı çekmeden, ulaşım derdi olmadan kendi evinizde istediğiniz saatlerde ve belirlediğiniz zamanlarda ek işleri yaparak ailenize destek olabilirsiniz. Bunu biz vaat etmiyoruz artık evlere iş veren firmalar evden çalışabilecek bayanları internet aracılığıyla verdikleri ilanlara başvuru yapanlar arasında seçerek iş anlaşması yapıyor. Talep sizde arz onlardan. Hemde parça başı istediğiniz sayıyı sınırlama imkanı olmadan. İsterseniz ekip kurarak daha çok iş alın, isterseniz kendiniz bireysel olarak işler alın.Yeter ki firmaların istediği tarihlerde eksiksiz ve tam olarak kaliteli bir şekilde yaptığınız işleri teslim edin. Zaten işin anlamı da bu. Size verilen işleri alın evinizde yapın ve geri teslim edin. Yeter ki evde boş zamanlarınızda bu işleri yaparak siparişleri yetiştirin.

Tokatta oturan ev hanımları, öğrenci ve emekli herkesin yapabileceği nitelikte işleri alarak sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Sadece sizin yapmanız gereken işten veya ev işlerinden arta kalan boş zamanlarınızı değerlendirip para kazanmaya başlamak için sizlerle paylaştığımız yeni ek iş fikirlerinden ve ek işlerden herhangi birisini yapmaya karar vermek.

Tokat Erbaa Turhal evlere ek iş

Tokat ve bağlı ilçe ve beldelerde yaşayanlar için Tokatta yapılacak ek iş imkanlarından ve ek iş fikirlerinden bahsederek konumuza başlayabiliriz. Karadeniz bölgemizde Tokat ilimizde de her geçen gün hayat pahalılaşmakta, ev kiraları, aylık giderler, faturalar ödenmeyi beklemektedir. 600 bine yaklaşan nüfusu ile kalabalık illerimizden birisi olan Tokatta da hayat giderek daha zor hale geldiğinden geçim sıkıntısından kurtulmak isteyenler Tokat’ ta evlere iş veren firmalar aracılığıyla ek iş imkanlarından yararlanmak istemektedir. Sayfamız üzerinden Tokat ta ve çevresinde evlere iş veren yerler hakkında bilgi almak isteyenler için ek iş fırsatlarına yer vermeye devam ediyoruz.

Tokat’ ta evlerine katkı sağlamayı düşünen hiç olmazsa evin kirası çıksın bu ay rahat geçinelim diyen birçok vatandaşımıza ek iş fikirlerinden bahsedebiliriz. Ek iş olarak arta kalan zamanlarda ev hanımları tarafından ev ortamında ve rahatlığında bayanları hiç sıkmadan yapılabilecek ek işlerden bazıları şöyledir. Ev hanımlarının ellerinin yatkınlıklarının olması nedeniyle daha pratik bir şekilde yapabilecekleri, kına paketleme, nikah şekeri işi, boncuk işleme, tespih boncuğu dizme, davetiye katlama, poşet katlama, mum paketleme, kalem montajı, mandal montajı, bebek şekeri, sabun paketleme, tütün sarma, yaprak dolma sarma, ev yemeği yapımı, süs ve dekoratif keçeden anahtarlık yapımı, dekoratif mum yapımı, dikiş nakış işleri, dantel  ve oya işleridir. Bu işleri oldukça hızlı ve seri bir şekilde yaparak iş veren yerlerden aldığınız sayıda siparişleri bitirip teslimat sırasında parça başı olarak aldığınız ödemeler ile aylık veya haftalık bir gelire sahip olabilirsiniz. Evden yapılacak işler bunlarla da sınırlı değil, Dantel, oya, iğne oyası, örgü işleri, farklı dekoratif süs amaçlı kokulu mum ve sabun kutulama ve paketleme işleri gibi birçok işi kendi malzemelerinizle de yaparak satıp işinizi paraya dönüştürebilirsiniz. Ayrıca Tokat yöresine özgü el sanatlarını yaparak internet üzerinden satıp kendi paranızı kendiniz kazanabilirsiniz.

Tokat Merkez evlere iş veren firmalar başvuru

Farklı ve bayanların kolaylıkla yapabilecekleri ve becerilerini konuşturarak ek gelir sağlayabilecekleri evde ek iş imkanları ve fikirleri ile yine karşınızdayız.  Daha farklı ek iş fikirlerini arıyor ve değişik ve sizin yeteneğinize uygun olan diğer işlere görmek istiyorsanız evlere iş veren firmalar kategorimizdeki tüm evlere iş veren firmalara  ve diğer konularımıza ve evden sizin yapabileceğiniz diğer ek iş fikirlerine ait yeni bilgiler alabileceğiniz yazılarımıza bakabilirsiniz. Tüm yazılarda yer alan ek işler ve verdiğimiz iş fikirleri ve güncel bilgilerle birlikte sizde olumlu bir karar verip bu işlerden yapmak istiyorsanız, Sitemizin en alt kısmında yer alan bölüme adınızı ve soyadınızı, e-mail ve ilgilendiğiniz ve yapmayı düşündüğünüz işi yazabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 91 YORUM
 1. merkez dedi ki:

  Dört kişilik bir ekibiz paketleme işiniz olması durumunda çalışmak isteriz. Hızımızdan memnun kalacağınızın garantisini verebiliriz

 2. Zile dedi ki:

  Merhabalar . Ev hanımıyım. İşinizde çalışmak istiyorum. 4 kişilik kadromuz vardır. Önceki işim, tekstil fabrikasında makinacı İdim. Ev ortamında çalışmak istiyorum. El becerilerim oldukça iyidir. Bu iştede başarılı olabileceğimi düşünüyorum. Geri dönüş yaparsanız memnun olurum. İyi günler dilerim..

 3. Erbaa dedi ki:

  Tekstil de çalıştım el işlerin de becerim cok fazla

 4. merkez dedi ki:

  Merhabalar ben ev hanimiyim ve para kazanmak istiyorum ihtiyacimda var ama cocukla disarda calisamiyorum evden calismak istiyorum evde yapilacak her isi yapabilirim paketleme el isleri felan geri dönerseniz cok sevinirim.

 5. TOKAT MERKEZ dedi ki:

  merhabalar 3 kişiyiz ve ek gelire ihtiyacım var. el becerisi gerektiren işlerde oldukça iyiyiz. bu işe çok ihtiyacımız var.

 6. turhal dedi ki:

  Merhabalar 2 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyorum bu işe gerçekten çok ihtiyacım var donmenizi bekliyorum el becerimiz cok iyi

 7. TOKAT MERKEZ dedi ki:

  İşe ihtiyacım var çalışmak istiyorum

 8. TOKAT MERKEZ dedi ki:

  Merabalar. İşe ihtiyacım var işiniz de çalışmak istiyorum evde boş vaktim çok. 7 kişilik ekibim var geri gönmenizi bekliyorum iyi günler.

1 3 4 5
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)