Dükkan Açmak

Tatlı Bayilik Veren Firmalar

Tatlı Bayilik Veren Firmalar

En Karlı Tatlı Bayiliği Veren Firmalar

Ülkemizde hiç şüphesiz ki tatlı kültürü çok gelişmiş bir kültürdür ve tatlı dükkanı açmak kısa zamanda çok para kazandıracak bir sektördür. Ancak bu tarz bir iş kurmak ve müşteri çekebilmek için ise hem yeterli bir tecrübeniz olması gerekir hem de insanlar tarafından tatlınızın lezzetinin bilinmesi gerekir. Bu da sizin için önemli bir vakit kaybıdır. Bu nedenledir ki dükkan açmak isteyen insanlar için tatlı bayilik veren firmalar arasından bir tanesi ile anlaşmak ve bayilik almak kısa zamanda tanınmak ve kolay para kazanmak açısından önemli bir avantajdır. Günümüzde franchise ağlarının gelişmesi ile birlikte tatlı dükkanı açmak isteyen insanlar için de bayilik imkanları oldukça fazladır. Siz de bir markanın çatısı altında yatırım yapmak için tatlı bayiliği alabilir ve profesyonel bir şekilde iş dünyasında yer alabilirsiniz.

Tatlı Bayiliği veren firmalar

Tatlı bayiliği veren firmalar arasından bir seçim yaparken markanın tanınmışlığına, franchise bedellerine ve bayilik koşullarına, ürünün lezzetine mutlaka çok dikkat etmeli ve bu şekilde tatlıcı bayiliği alma kararınızı vermelisiniz. Bu yazımızda sizler için birkaç tane tatlı bayilik veren firmaları ele aldık.

Waffle Erdem Tatlı Bayiliği

Popüler tatlı kültürünün vazgeçilmez öğelerinden biri haline gelen waffle dükkanı açmak özellikle  gençlerin yoğun olarak yaşadığı bölgelerde iş kurmak isteyen girişimciler için karlı bir iş fikri olabilir. Bunlardan bir tanesi de waffle erdem tatlı bayiliğidir. Firma isim hakkı için yaklaşık olarak 30 bin Tl istemekte ve kurulum maliyeti ortalama metrekare başına 1200 TL civarında olmaktadır. Kar marjı ise %45 civarındadır.

Choco Fruit Tatlı Bayiliği veriyor

Tatlı bayilik veren firmalar arasında yine gençlere hitap edecek bir iş kurmak isteyen girişimciler için de Choco Fruit çikolata şelalesi franchise almak mantıklı bir girişim olabilir. Firma isim hakkı bedeli için 10 bin TL istemekte ve ortalama kurulum maliyeti metrekare başına 5 bin TL civarında olmaktadır. Kar marjı ise %60 miktarındadır.

Bolulu Hasan Usta Tatlı Bayiliği Fırsatı

Tatlı bayiliği almak isteyen girişimciler için seçeneklerden bir tanesi de Bolulu Hasan Usta markası altında tatlıcı dükkanı açmaktadır. Bu firma da muhallebi ve dondurma gibi daha çok sütlü tatlılara yönelmektedir. Tatlı sektöründe ihracat da yapan bu firma ile çalışmak size önemli artılar katabilir.

Zeynel Usta Tatlı Bayilikler Veriyor

Tatlı bayiliği veren firmalar içinde tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek de Zeynel Usta tatlıcısıdır. Firma yatırım bütçesi olarak 200 bin TL ile 600 bin TL arasında bir miktar belirlerken başlangıç için 30 bin ile 60 bin TL arasında bir meblağdan bahsetmektedir.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. çorum/merkez dedi ki:

    evde kurabiye orgu oyuncak ev yemekleri gunsofralari hazirlayip satiyorum.el becerime ve hizina guveniyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)