Dükkan Açmak

Simit Sarayı Bayilik Konseptleri

Simit Sarayı Bayilik Konseptleri

Son yılların en popüler mekanlarından biri olan simit sarayı, ülke çapında açmış olduğu bayilikleri ile sektöründe lider ve yenilikçi yaklaşımla yeni bayilikler vermeye devam etmektedir. Sizde simit sarayı bayiliği alarak bu sektörde hizmet verebilirsiniz. 

Simit sarayı firmasına ait genel bilgiler

Vizyonu yenilikçi yaklaşımlarla Simit Sarayı’nı bir dünya markası yapmak olan Simit Sarayı, yenilikçi ürünleri ve yaklaşımlarıyla, yurtiçi ve yurtdışında gösterdiği büyüme temposuyla tüm dünyayı simitle tanıştırma hedefine her geçen gün daha da yaklaşmaktadır. Simit Sarayı yurtdışı şirketleri ile birlikte bünyesinde 30’a yakın şirket barındırmakta. Her gün, 6.500 çalışanımızla Türkiye’de ve dünyada 500.000’e yakın misafirimize “Afiyet Olsun” diyoruz. Hedefimiz, 2015’te hizmet verilen kişi sayısını günlük 1 milyona çıkartmak, dünyanın en az 25 ülkesini geleneksel lezzetlerimizle tanıştırmaktır.

Mağaza açılışından önce ve sonra deneyimli eğitim kadroları tarafından işletmecilere eğitim desteği verilmektedir. Verilen eğitim konusunda uzman istasyon eğitmenleri tarafından verilmekte olup hem teorik bilgileri hem de pratik uygulamaları kapsamaktadır. Ekip üyeleri ve yöneticilerin eğitim ihtiyacını karşılayacak bu eğitim programlarında, ekipman ve ürün eğitimlerinin yanı sıra, yönetimsel ve operasyonel becerileri arttırmaya yönelik eğitimler de önemli yer kaplamaktadır.

Simit Sarayı; yatırımcısını içerisinde bulunduğu koşulları göz önünde bulundurarak en doğru şekilde yönlendirmektedir. Mağaza açılması planlanan lokasyon, Simit Sarayı uzman mimari kadrosu tarafından incelenir, gerekli fizibilite çalışmaları yapılır. Seçilen mekan için öngörülen yapıya ait gereksinimler tespit edilerek uygun projelendirme yapılır. İşletmeci ve Simit Sarayı yönetimi konsept ve yatırım maliyetleri konusunda fikir birliğine varır. Yılların tecrübesi ve marka kimliği işletmeciye en doğru şekilde aktarılır. İşletmeci sadece mağazasını açar ve işletir. Müşteriler tarafından kabul görmüş Simit Sarayı’na özgü ürünlerin temin edilecek olması garantimizdir. Geniş ürün yelpazesiyle her öğün için birbirinden lezzetli ürünler sunan Simit Sarayı ürünleri her yaştan misafir tarafından ilgi görmektedir.

Simit Sarayı standart hizmet kalitesini kalıcı kılabilmek için deneyimli operasyon ekibimiz, işletmecilerimize, gerek mağaza açılış öncesi, gerekse açılış sonrası düzenli olarak destek olmaya ve danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Simit Sarayı; tüketici alışkanlıklarını ve beklentilerini alanında uzman araştırma şirketleri tarafından araştırmalarla sık sık test etmekte, pazarın sürekli değişen ihtiyaç ve taleplerine hızlı cevaplar sunmak için Ar-Ge çalışmalarına çok önem vermekte ve bu çalışmalar için ciddi bütçeler ayırmaktadır. Kopyalamanın hızla arttığı rekabet şartlarında hayatta kalabilmek için özgün ve taklit edilemez ürünler geliştirmek her geçen gün daha da önem kazanmaktadır.Yurtiçi;

Simit Sarayı Franchise Sistemi, başarılı ve karlılığı ile kendini yıllar içerisinde kanıtlamış bir sistemdir. Bilinirliği Türkiye sınırlarını da aşmış olan bir marka olarak Simit Sarayı, yönetim ve organizasyona ilişkin sürekli destek vererek, halihazırda başarılı olan sistemin sürekliliğini franchise ile beraber sağlamaktadır. Hizmet kalitesini belirli standartlara ulaştırmış olup, güçlü bir marka olarak varlığını sürdürmektedir. Sistem olarak sürekli kendini yenileyen, ürünler ekleyen Simit Sarayı, franchising sistemi ile kendi işini yapmak isteyen yatırımcılara çeşitli avantajlar sunmaktadır.

İyi organize edilmiş ve kanıtlanmış bir sistemin bir parçası olacaksınız. Belirli bir tecrübe ve bilgi birikimi gerektiren iş süreçlerini, Simit Sarayı tarafından verilen eğitimler ve denetlemeler sayesinde daha kolay uygulayacaksınız. Bu ölçekte bir yatırımı nasıl yapacağınız konusunda kendi başınıza olmayacaksınız, Simit Sarayının sürekli desteğini yanınızda bulacaksınız. Günümüz rekabet koşulları içerisinde yalnız, küçük bir firma olmak yerine, güçlü ve büyük bir zincirin parçası olacaksınız.

KONSEPTLER

SİMİT SARAYI CADDE KONSEPTİ;

Yoğun yaya sirkülasyonuna sahip ve görünürlüğü yüksek olan dükkanlar. Genellikle bölgenin ana yaya ulaşım aksları, meydanları ve alışveriş caddelerinde konumlanan konseptidir. Cadde konsepti için;

150 m2 ve üzeri, minimum 8 metre ön cephe genişliği ve 3 metre tavan yüksekliği ve Minimum 30 m2 bahçe ya da teras alanı gerekmektedir.

AVM KONSEPTİ;

Alışveriş merkezlerinin giriş katlarında genellikle ana giriş kapısının yanında konumlanan konseptidir. Simit Sarayı AVM Konsepti açabilmek için;

 • Minimum 120 m2 kapalı alan, minimum 8 metre ön cephe genişliği ve 3 metre tavan yüksekliği.
 • Minimum 30 m2 bahçe ya da teras alanı.
 • AVM içerisinde soğuk depolama alanı

KİOSK KONSEPTİ; 

Genellikle metro istasyonları, alışveriş merkezleri, üniversiteler, benzin istasyonları gibi yaya akışının yoğun olduğu fakat yerleşim alanının sınırlı olduğu noktalarda konumlanan konseptidir. Konumlanan noktanın özelliklerine ve sağladığı altyapı imkanlarına bağlı olarak sunulun ürün grupları diğer konseptlerine göre kısıtlanabilir. Kiosk konseptinden faydalanmak için;

 • 20 m2 yerleşim alanı.
 • Servis olanağı sağlayan en az 3 cephenin olması.
 • Elektrik, su gibi altyapı ihtiyaçlarının temin edilebilir olması gereklidir.

MAHALLE KONSEPTİ 

Genellikle bölgenin 2. ve 3. Derece yaya ulaşım aksları, toplu konut alanları, hastane ve üniversite çevreleri, alışveriş merkezlerinin market ve otopark çıkışlarında konumlanan konseptidir. Simit Sarayı Mahalle Konsepti için;

 • 70 m2 ve üzeri, minimum 5 metre ön cephe genişliği ve 3 metre tavan yüksekliği
 • Tercihen bahçe ya da teras alanı

Simit sarayı açmak için yukarıda bahsedilen konseptlerden birine karar verdikten sonra buraya tıklayarak simit sarayı bayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 47 YORUM
 1. viranşehir dedi ki:

  cok güzel bi iş yeri dükkanım var ardığınz kriterlere uuygun bayilik almak istiyorum

 2. Uşak(Banaz) dedi ki:

  Bende simit sarayı bayilik almak istiyorum bana ulaşırsanız sevinirim uşak/Banaz ‘ın ilçesinde acmak istiyorum

BİR YORUM YAZ