Dükkan Açmak

Siirt evlere iş veren firmalar

Siirt evlere iş veren firmalar

Siirt evlere iş veren firmalar ve ek iş imkanları

Siirt ve civarında oturan ve ek iş imkanlarından yararlanmak isteyen ve gelir sağlamayı düşünenler evlere iş veren firmalar sayesinde para kazanmaya devam ediyor. Bizde ek iş arayışındaki Siirt’ li bayanlara, öğrencilere ve boş vakti olup değerlendirmeyi düşünenlere evden yapılacak işleri paylaşmaya devam ediyoruz. Siirt Merkez, Baykan, Eruh, Aydınlar, Kurtalan ilçelerinde sanayileşme çevre illere nazaran geri kaldığından dolayı iş imkanları da bu bakımdan oldukça kısıtlıdır. Bu sınırlı şartlarda evine ekmek götürmek için çabalayan eşlerine yardımcı olmayı düşünen ev hanımlarının evlerinden hiç çıkmadan da yapabilecekleri ek iş fikirlerini paylaşıyoruz.

Siirt Eruh Kurtalan ek iş seçenekleri

Siirt genel anlamda hayvancılık ve tarla tarımı ile uğraşmaktadır.Meyvecilik bakımından en ileri olan ilimizde hayvancılıkta yapılmaktadır. Tuz ve petrol üretim tesisleri mevcuttur. Sanayi bakımından tuğla kiremit fabrikası, un fabrikası, meyan balı fabrikası ve teneke fabrikası sanayi kuruluşlarında çalışanlar haricinde tarım hayvancılık bölgede yapılan işlere örnektir. Bu çerçeveden bakıldığından Siirt’ te iş imkanlarının kısıtlı olduğu bariz ortadadır ve kişiler daha rahat geçinebilmek için ek işlere ihtiyaç duymaktadır.Siirt evlere iş veren firmalar

Tamda bu noktada ek iş isteyenlere evlere iş veren firmalar yardımcı olmaktadır. Genellikle daha kolay ve işçiliği daha az olan işleri yani, kutu katlama, davetiye katlama, poşet katlama, sabun paketleme, nikah şekeri, gibi işleri bayanlara vermektedir. Siirt’te zor olan geçim derdinden kurtulmak isteyenler evlere iş veren firmalara başvuru yapmaları durumunda para kazanabileceklerdir. Evden etiket yapıştırma işleri, evde takı işleri, dikiş nakış işleri, sabun imalatı, sabun paketleme, organik sabun yapımı, evde ütü işi, boncuk işi, tespih dizme, iğne oyası, dikiş nakış, sabun paketleme, yaprak sarma dolma işi, tütün sarma işi gibi ek iş fikirleri sizlere verilerek ek iş ihtiyacınızı karşılamak için sizlere yardımcı olabilir. Sirt evde kına paketleme işi yapan firmalar sizin için bir alternatif olabilir.

Ayrıca Siirt iline özgü geleneksel el sanatlarından; Siirt!e özgü motiflerle ve tekniklerle yapılan birbirinden farklı ve yapımı kolay olan mihraplı işlemeli dekoratif battaniyesi, Siirt bıttım sabunu, kilim, namazlık, heybe gibi el sanatlarından farklı işleri yaparak internet üzerinden Siirt’ e özel ürünler olarak satabilirsiniz. Mesela Siirt balı ve fıstığına da ulaşmak isteyenlere sosyal medya üzerinde oluşturacağınız satış sayfanızın üzerinden alıcılarına kargo ile ulaştırarak ek gelir sağlayabilirsiniz. Ek işlere ve evlere iş veren firmalara ulaşmak için başvuru yapmanız gereklidir.

Siirt Merkez ve ilçelerinde firmalara başvuru

Evlere iş veren firmalara başvuru yapmak isteyenler Ad-soyad, E-Posta ve yapmak istediğiniz işi yazarak başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuruyu yaptıktan sonra firmaların size ulaşmasını bekleyebilirsiniz, evlere verilen bu işleri zamanında ciddi ve düzenli bir şekilde yapmanız halinde aylık sabit ve düzenli bir gelir elde etmek kaçınılmaz olacaktır.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 19 YORUM
 1. SİİRT Merkez Afet evleri mahallesi dedi ki:

  Ne olursa yapabilirim

 2. kina paketleme dedi ki:

  Evde kina paketleme isini yapabiliriz zamaninda yetistiriliz siirt merkezdeyim

  1. kina paketleme dedi ki:

   Evde kina paketleme isini yapabiliriz zamaninda yetistiriliz siirt merkezdeyim

 3. paketleme davetiye katlama dedi ki:

  Paketleme işi yaparım düzgün ve temiz çalışırdım lutfen cvp verin bende eve katkıda bulunmak istiyorum

 4. Kına paketleme ve nikah ve bebek şekerleri yapabilirim çok acil iş arıyorum ltfn yardımcı olursanız sevinirim dedi ki:

  Evin siirtte yaşıyorum

 5. Kına paketleme ve nikah ve bebek şekerleri yapabilirim çok acil iş arıyorum ltfn yardımcı olursanız sevinirim dedi ki:

  Evin

 6. Tuba dedi ki:

  Banada çok acil evde iş lazım lütfen

 7. Tuba dedi ki:

  Kına ve düğün şekeri paketlerim

 8. Kına düğün şekeri paketleme dedi ki:

  TubA Siirt merkez

  1. Tuba dedi ki:

   Kına ve düğün şekeri paketlerim

 9. Evde yapılabilecek tüm işler dedi ki:

  Siirt’te evde yapılabilecek işler için size ulaşabileceğim bir numarayı bana mail olarak atar mısınız?

 10. Hersey dedi ki:

  Farketmez evde yapabileceğim bir iş arıyorum

 11. Farketmez dedi ki:

  Her isi yaparim

 12. kina paketleme dugun davetiyesi katlama dugun sekeri yapma biz bir grubuz siirt merkezde oturuyoruz bize ulasirsaniz sevinirim dedi ki:

  Siirt merkez ogrenci evi

 13. kına,paketleme,katlama vs.. dedi ki:

  Fatma aşan

 14. paketleme işi dedi ki:

  duygu kıvrak

 15. Kına paketleme işi dedi ki:

  Hızlı ve temiz is…

 16. Kına paketleme dedi ki:

  Temiz iş yaparım

 17. Kina paketleme dedi ki:

  Cok acil

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)