Dükkan Açmak

Samsunda evlere iş verenler

Samsunda evlere iş verenler

İlkadım, Çarşamba, Vezirköprü evde ek iş

Samsun veya ilçelerinde ikamet edip, ek iş arayanlar. Bu makalemizde emekliler, ev hanımları, öğrenciler evinde çalışıp para kazanmak isteyenler için Samsunda evlere iş veren firmalardan bahsetmek istiyoruz. Ayrıca Çarşamba, Alaçam, Atakum, Bafra, Ayvacık,  Canik,  Havza, İlkadım, Tekkeköy, Kavak, Ladik, Ondokuzmayıs, Salıpazarı, Terme, Asarcık,Vezirköprü, Yakakent merkezinde kına paketleme ve nikah şekeri işleri veren yerler hakkında bilgiler yer almaktadır.

Samsunda evlere iş veren yerler ve firmalar

Samsunda bilindiği gibi en büyük geçim kaynağı tarımdır. Birçok insan tarımsal sektörde iş bulmakta ve çalışmaktadır. Bu işlerin bir çoğu mevsimliktir. Samsunda sanâyi de hızla gelişmektedir. Kara, hava ve deniz yolları sebebiyle ticâret hareketlidir. Faal nüfûsun % 65 kadarı tarım sektöründe çalışır. Bafra ve Çarşamba ovaları Çukurova’dan sonra, Türkiye’nin en verimli ovalarıdır. Başlıca tarım ürünleri buğday, çavdar, yulaf, mısır, pirinç, nohut, fasulye, şekerpancarı, ayçiçeği, bol miktarda soya, soğan, sarmısak, patates ve her çeşit sebze, bilhassa domates, biber, lahana, pırasa, patlıcan, tâze fasulye, ıspanak, hıyar ve barbunya yetişir. Türkiye’de mısır ve fasulyenin en çok yetiştiği yer Samsun’dur. Kaliteli tütün yetişir ve mühim gelir kaynağıdır. Bafra tütünü ünlüdür. Meyvecilik ileridir. Fındık, armut, şeftali, erik, ceviz, kızılcık ve kiraz bol miktarda yetişir. Tarım bu kadar aktif iken, tarım ile uğraşmayan bir kesimde evde iş imkanlarından faydalanmaktadır. Samsun’da sanayileşmenin hızlı artışı nedeniyle birçok firma tarafından eve iş verilmektedir.

Türkiye’nin birçok ilinde olduğu gibi, Samsunda da en popüler işler, evde nikah mevlit şekeri hazırlama, süs eşyası üretimi, boncuk dizme, mandal montajı, ev yemekleri hazırlama, ev temizliği, paketleme, evde ütü yapımı popüler işler arasındadır. Samsunda evlere iş veren firmalar genelde bu sektörlerde eleman aramaktadır. Ürünlerin hazırlanması için gerekli malzemeler evde iş yapanlara teslim edilir, boncuklar dizilir, boyanır, mandallar süslenir, kınalar paketlenir ve firmalara teslim edilir. Teslimat tarihinde işin teslim edilmesine ve kaliteli üretime dikkat edilir. Firmalar tarafından yapılan sözleşmeye göre, çalışanın hesabına yapmış olduğu işe göre para yatırılır.

Evlere iş veren firmalar ile anlaşarak yapmış olduğunuz işin çeşidine ve çalışma durumunuza bağlı olarak aylık ortalama 300 TL. ile 2500 TL. arasında bir para kazanmanız mümkündür. Tabi bu durum tamamen size ve anlaşmış olduğunuz firmaya bağlıdır.

Samsunda evlere hangi işler verilir?

Daha çok, firmalar tarafından kına paketleme nikah şekeri işi en çok verilendir. Karadeniz’ in yöresel dikiş nakış işleri Samsun ilimizde de popülerdir. Sizde Samsunda evlere iş veren firmalar ile görüşerek para kazanmaya başlamak istiyor iseniz, makalemizin alt bölümüne adınızı email adresinizi ve yapmak istediğiniz işleri yazarak evlere iş verenler ile iletişime geçebilirsiniz. Firmalar, başvuruda bulunan elemanlar içerisinden, daha fazla gruba sahip olup, yapabileceği iş çeşitliliği fazla olan kişileri tercih edebilirler.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2275 YORUM
 1. İlkadim dedi ki:

  Merhaba ben Tülin İlkadim da ikamet ediyorum çalışmıyorum ev hanımıyım mandal kına nikah şekeri ve sabun paket kalem montajı yapabilirim evime ek gelir için yapmak istiyorum

 2. Samsun dedi ki:

  Samsun ilkadim
  2 kişiyiz paketleme işi yapilir

 3. Samsun Bafra dedi ki:

  Daha önce el yapımı takı işleriyle uğraştım, çalışmıyorum tüm gün evdeyim.
  Kına yada nikah şekeri paketleme yapabilirim.
  İhtiyacım olduğu içinde işimi en iyi düzeyde yapacağıma emin olabilirsiniz.

  Şimdiden ilginize teşekkür ediyorum..

 4. SAMSUN İLKADİM dedi ki:

  ÇORAP FABRİKASİNDA PAKETLEME İSİNDE CALİSTİM….KİNA ,NİKAH SEKERİ YAPARİM

 5. Ondokuzmayıs dedi ki:

  Elişi,dikiş paketleme

 6. İlkadım dedi ki:

  Giyim sektöründe çalıştım bir süredir evdeyim ailecek el becerimiz vardır paketleme işleri yapabiliriz boş vaktimiz çok ve bu işe ihtiyacımız var lütfen.

 7. SAMSUN/ATAKUM dedi ki:

  paketleme ,katlama ,sigara sarım işlerinde ugraştım .Evde yapabileceğim işler aramaktayım.

 8. Samsun 19mayis dedi ki:

  Evde paketleme isi yaparim utu yaparim ise ihtyacim var lutfen

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)