Dükkan Açmak

Samsunda evlere iş verenler

Samsunda evlere iş verenler

İlkadım, Çarşamba, Vezirköprü evde ek iş

Samsun veya ilçelerinde ikamet edip, ek iş arayanlar. Bu makalemizde emekliler, ev hanımları, öğrenciler evinde çalışıp para kazanmak isteyenler için Samsunda evlere iş veren firmalardan bahsetmek istiyoruz. Ayrıca Çarşamba, Alaçam, Atakum, Bafra, Ayvacık,  Canik,  Havza, İlkadım, Tekkeköy, Kavak, Ladik, Ondokuzmayıs, Salıpazarı, Terme, Asarcık,Vezirköprü, Yakakent merkezinde kına paketleme ve nikah şekeri işleri veren yerler hakkında bilgiler yer almaktadır.

Samsunda evlere iş veren yerler ve firmalar

Samsunda bilindiği gibi en büyük geçim kaynağı tarımdır. Birçok insan tarımsal sektörde iş bulmakta ve çalışmaktadır. Bu işlerin bir çoğu mevsimliktir. Samsunda sanâyi de hızla gelişmektedir. Kara, hava ve deniz yolları sebebiyle ticâret hareketlidir. Faal nüfûsun % 65 kadarı tarım sektöründe çalışır. Bafra ve Çarşamba ovaları Çukurova’dan sonra, Türkiye’nin en verimli ovalarıdır. Başlıca tarım ürünleri buğday, çavdar, yulaf, mısır, pirinç, nohut, fasulye, şekerpancarı, ayçiçeği, bol miktarda soya, soğan, sarmısak, patates ve her çeşit sebze, bilhassa domates, biber, lahana, pırasa, patlıcan, tâze fasulye, ıspanak, hıyar ve barbunya yetişir. Türkiye’de mısır ve fasulyenin en çok yetiştiği yer Samsun’dur. Kaliteli tütün yetişir ve mühim gelir kaynağıdır. Bafra tütünü ünlüdür. Meyvecilik ileridir. Fındık, armut, şeftali, erik, ceviz, kızılcık ve kiraz bol miktarda yetişir. Tarım bu kadar aktif iken, tarım ile uğraşmayan bir kesimde evde iş imkanlarından faydalanmaktadır. Samsun’da sanayileşmenin hızlı artışı nedeniyle birçok firma tarafından eve iş verilmektedir.

Türkiye’nin birçok ilinde olduğu gibi, Samsunda da en popüler işler, evde nikah mevlit şekeri hazırlama, süs eşyası üretimi, boncuk dizme, mandal montajı, ev yemekleri hazırlama, ev temizliği, paketleme, evde ütü yapımı popüler işler arasındadır. Samsunda evlere iş veren firmalar genelde bu sektörlerde eleman aramaktadır. Ürünlerin hazırlanması için gerekli malzemeler evde iş yapanlara teslim edilir, boncuklar dizilir, boyanır, mandallar süslenir, kınalar paketlenir ve firmalara teslim edilir. Teslimat tarihinde işin teslim edilmesine ve kaliteli üretime dikkat edilir. Firmalar tarafından yapılan sözleşmeye göre, çalışanın hesabına yapmış olduğu işe göre para yatırılır.

Evlere iş veren firmalar ile anlaşarak yapmış olduğunuz işin çeşidine ve çalışma durumunuza bağlı olarak aylık ortalama 300 TL. ile 2500 TL. arasında bir para kazanmanız mümkündür. Tabi bu durum tamamen size ve anlaşmış olduğunuz firmaya bağlıdır.

Samsunda evlere hangi işler verilir?

Daha çok, firmalar tarafından kına paketleme nikah şekeri işi en çok verilendir. Karadeniz’ in yöresel dikiş nakış işleri Samsun ilimizde de popülerdir. Sizde Samsunda evlere iş veren firmalar ile görüşerek para kazanmaya başlamak istiyor iseniz, makalemizin alt bölümüne adınızı email adresinizi ve yapmak istediğiniz işleri yazarak evlere iş verenler ile iletişime geçebilirsiniz. Firmalar, başvuruda bulunan elemanlar içerisinden, daha fazla gruba sahip olup, yapabileceği iş çeşitliliği fazla olan kişileri tercih edebilirler.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2174 YORUM
 1. ilkadim dedi ki:

  Emekliyim

 2. İlkadım dedi ki:

  her türlü paketleme vb. gibi işleri yaparım

 3. Atakum/Samsun dedi ki:

  Her türlü paketleme işi, mandal montajı, boncuk işleri yapabilirim.elim birçok işe yatkındır. çalışma grubu oluşturabilirim.saygılarımla.

 4. Alaçam dedi ki:

  Samsun Alaçam geri dönerseniz sevinirim

 5. ilkadım dedi ki:

  evde her türlü paketleme işi yapabilirim 4 kişilik ekibimle çok hızlı ve sağlam bir iş çıkartabiliriz

 6. çarşamba dedi ki:

  her türlü paketleme işi yapılır ararsanız detaylı konuşuruz

 7. ilkadım dedi ki:

  dışarıya yapmadım ama kendime ve çevreme süsleme örgü gibi el işleri yaptım.El becerim iyidir

 8. BAFRA dedi ki:

  Bafrada hikamet ediyorum her türlü paketleme işi yapabilirim işe çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 9. Çarşamba dedi ki:

  Paketleme dikiş iğne oyasi kına paketi boncuk hertürlü işi yaparım dönüş yaparsanız sevinirim

 10. Çarşamba dedi ki:

  Paketleme dikiş iğne oyasi kına paketi

 11. Çarşamba dedi ki:

  Paketleme düğün şekeri vs

 12. İlkadım dedi ki:

  Paketleme işi yaparım

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)