Dükkan Açmak

Samsunda evlere iş verenler

Samsunda evlere iş verenler

İlkadım, Çarşamba, Vezirköprü evde ek iş

Samsun veya ilçelerinde ikamet edip, ek iş arayanlar. Bu makalemizde emekliler, ev hanımları, öğrenciler evinde çalışıp para kazanmak isteyenler için Samsunda evlere iş veren firmalardan bahsetmek istiyoruz. Ayrıca Çarşamba, Alaçam, Atakum, Bafra, Ayvacık,  Canik,  Havza, İlkadım, Tekkeköy, Kavak, Ladik, Ondokuzmayıs, Salıpazarı, Terme, Asarcık,Vezirköprü, Yakakent merkezinde kına paketleme ve nikah şekeri işleri veren yerler hakkında bilgiler yer almaktadır.

Samsunda evlere iş veren yerler ve firmalar

Samsunda bilindiği gibi en büyük geçim kaynağı tarımdır. Birçok insan tarımsal sektörde iş bulmakta ve çalışmaktadır. Bu işlerin bir çoğu mevsimliktir. Samsunda sanâyi de hızla gelişmektedir. Kara, hava ve deniz yolları sebebiyle ticâret hareketlidir. Faal nüfûsun % 65 kadarı tarım sektöründe çalışır. Bafra ve Çarşamba ovaları Çukurova’dan sonra, Türkiye’nin en verimli ovalarıdır. Başlıca tarım ürünleri buğday, çavdar, yulaf, mısır, pirinç, nohut, fasulye, şekerpancarı, ayçiçeği, bol miktarda soya, soğan, sarmısak, patates ve her çeşit sebze, bilhassa domates, biber, lahana, pırasa, patlıcan, tâze fasulye, ıspanak, hıyar ve barbunya yetişir. Türkiye’de mısır ve fasulyenin en çok yetiştiği yer Samsun’dur. Kaliteli tütün yetişir ve mühim gelir kaynağıdır. Bafra tütünü ünlüdür. Meyvecilik ileridir. Fındık, armut, şeftali, erik, ceviz, kızılcık ve kiraz bol miktarda yetişir. Tarım bu kadar aktif iken, tarım ile uğraşmayan bir kesimde evde iş imkanlarından faydalanmaktadır. Samsun’da sanayileşmenin hızlı artışı nedeniyle birçok firma tarafından eve iş verilmektedir.Türkiye’nin birçok ilinde olduğu gibi, Samsunda da en popüler işler, evde nikah mevlit şekeri hazırlama, süs eşyası üretimi, boncuk dizme, mandal montajı, ev yemekleri hazırlama, ev temizliği, paketleme, evde ütü yapımı popüler işler arasındadır. Samsunda evlere iş veren firmalar genelde bu sektörlerde eleman aramaktadır. Ürünlerin hazırlanması için gerekli malzemeler evde iş yapanlara teslim edilir, boncuklar dizilir, boyanır, mandallar süslenir, kınalar paketlenir ve firmalara teslim edilir. Teslimat tarihinde işin teslim edilmesine ve kaliteli üretime dikkat edilir. Firmalar tarafından yapılan sözleşmeye göre, çalışanın hesabına yapmış olduğu işe göre para yatırılır.

Evlere iş veren firmalar ile anlaşarak yapmış olduğunuz işin çeşidine ve çalışma durumunuza bağlı olarak aylık ortalama 300 TL. ile 2500 TL. arasında bir para kazanmanız mümkündür. Tabi bu durum tamamen size ve anlaşmış olduğunuz firmaya bağlıdır.

Samsunda evlere hangi işler verilir?

Daha çok, firmalar tarafından kına paketleme nikah şekeri işi en çok verilendir. Karadeniz’ in yöresel dikiş nakış işleri Samsun ilimizde de popülerdir. Sizde Samsunda evlere iş veren firmalar ile görüşerek para kazanmaya başlamak istiyor iseniz, makalemizin alt bölümüne adınızı email adresinizi ve yapmak istediğiniz işleri yazarak evlere iş verenler ile iletişime geçebilirsiniz. Firmalar, başvuruda bulunan elemanlar içerisinden, daha fazla gruba sahip olup, yapabileceği iş çeşitliliği fazla olan kişileri tercih edebilirler.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1996 YORUM
 1. Samsun atakum dedi ki:

  Samsunda ev yemegi yapılır ilgilenen firmalar ev hanımları ulasabilir

 2. Samsun ilkadim dedi ki:

  Daha önce fabrikada çalıştım şuan evdeyim grup oluşturup evdeki iş imkanlarindan yararlanmak istiyorum paketleme işi yaptım el becerime guveniyorum

 3. Tuba Kara dedi ki:

  Her türlü paketleme işini yapabilirim işe ihtiyacım var samsun atakumda ikamet etmekteyim

 4. Alaçam samsun dedi ki:

  Daha önce boyle isler yapmadım ama kına paketleme davetiye katlama nikah şekeri işleri yapabilirim.acil is istiyorum bos zamanlarimi degerlendirebilecegim.

 5. Alaçam samsun dedi ki:

  Daha önce boyle isler yapmadım ama kına paketleme davetiye katlama nikah şekeri işleri yapabilirim.

 6. Samsun Atakum dedi ki:

  Baharat paketleme nikah şekeri hazırlama sabun paketleme mandal hazırlama kına paketleme vb. İşleri itina ile hazırlarız

 7. atakum dedi ki:

  Samsun atakumda oturmaktayım her türlü işe ekim yatkındır açık işe ihtiyacım var

 8. Samsun/ İlkadım Bahçelievler mah dedi ki:

  Daha önce kazaklara boncuk işleme, trikoların plastik malzemeli markalarının montesi, kına vs paketleme işi yaptım acil işe ihtiyacım var.Samsun ilkadım’dayım

 9. Samsun ilkadim dedi ki:

  Bileklik yapıp yurtdışına göndermiştik kına paketleme bizim için çok kolay bir is yapabiliriz..

  1. Samsun ilkadim dedi ki:

   Sadece kına değil verebileceğiniz her türlü işi yapabiliriz kına paketleme, nikah şekeri, toplu iğne,kalem kurma , cetvel seti paketleme, etiket cevabınızı bekliyorum acil ihtiyacımız var böyle bir ise ..

 10. SAMSUN VEZİRKÖPRÜ CAYIRBAŞI MAHALLE SİNDE OTURUYORUM HER TÜRLÜ PAKETLEME VE BONCUK DİZME İŞLERİNE ELİMDEN GELİYOR dedi ki:

  Boncuk işi oyuncak montajı yapabilirim 2 yıl Oyuncakçıda çalıştım her türlü paket işi yapabilirim
  elim yatkındır cevap gönderirseniz sevinirim

 11. Samsun ilkadım dedi ki:

  Ev hanımıyım 3 çocuk annesiyim daha önceden çocuk bakmıştım. Yemek yapmayı çok seviyorum her türlü yemek yapabiliyorum. Elimden el işleri de gelir.

 12. Yasardogu nah. dedi ki:

  Evde yapilabilecek her turlu ise acigim cocuk bakmakta dahil

 13. Samsun atakum istiklal mah. dedi ki:

  Daha once böyle bi iş yapmadim

 14. Samsun çarşamba dedi ki:

  Hertürlü paketleme işi yaparım 23 yaşındayım hızlı fazla fazla yaparım acıl evde işe ıhtıyacım var daha önce ürün sattım esnaflık yaptım..

  1. Samsun çarşamba dedi ki:

   Adım tugba 23 yaşındayım herturlü paketleme işi yaparım……daha önce esnaflık yaptm acıl işe ıhtıyacım var fazla fazla yaparım

 15. Samsun atakum dedi ki:

  Merhaba,Samsun atakumda ikamet ediyorum. Kına ,nikah şekeri,sabun paketleme,mandal toka montajı,davetiye katlama işlerini yaoabilirim.titiz ve düzenli çalışırım. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 16. Hacer dedi ki:

  Dikiş dikerim tekstilde çalişmişliğim var makinam var evde dikiş dikmek istiyorum yardimci olurmusunuz

 17. Samsun çarşamba gazı mahallesi dedi ki:

  Hertürlü paketleme mandal nikah şekeri vs. . Tüm verilecek olan işler titizlikle yapılır.

 18. Samsun çarşamba gazı mahallesi dedi ki:

  Hertürlü paketleme mandal nikah şekeri vs.. tüm verilecek olan işler titizlikle yapılır 4 kişiyiz temiz çalışmaya önem gösteririz

1 94 95 96
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)