Dükkan Açmak

Samsunda evlere iş verenler

Samsunda evlere iş verenler

İlkadım, Çarşamba, Vezirköprü evde ek iş

Samsun veya ilçelerinde ikamet edip, ek iş arayanlar. Bu makalemizde emekliler, ev hanımları, öğrenciler evinde çalışıp para kazanmak isteyenler için Samsunda evlere iş veren firmalardan bahsetmek istiyoruz. Ayrıca Çarşamba, Alaçam, Atakum, Bafra, Ayvacık,  Canik,  Havza, İlkadım, Tekkeköy, Kavak, Ladik, Ondokuzmayıs, Salıpazarı, Terme, Asarcık,Vezirköprü, Yakakent merkezinde kına paketleme ve nikah şekeri işleri veren yerler hakkında bilgiler yer almaktadır.

Samsunda evlere iş veren yerler ve firmalar

Samsunda bilindiği gibi en büyük geçim kaynağı tarımdır. Birçok insan tarımsal sektörde iş bulmakta ve çalışmaktadır. Bu işlerin bir çoğu mevsimliktir. Samsunda sanâyi de hızla gelişmektedir. Kara, hava ve deniz yolları sebebiyle ticâret hareketlidir. Faal nüfûsun % 65 kadarı tarım sektöründe çalışır. Bafra ve Çarşamba ovaları Çukurova’dan sonra, Türkiye’nin en verimli ovalarıdır. Başlıca tarım ürünleri buğday, çavdar, yulaf, mısır, pirinç, nohut, fasulye, şekerpancarı, ayçiçeği, bol miktarda soya, soğan, sarmısak, patates ve her çeşit sebze, bilhassa domates, biber, lahana, pırasa, patlıcan, tâze fasulye, ıspanak, hıyar ve barbunya yetişir. Türkiye’de mısır ve fasulyenin en çok yetiştiği yer Samsun’dur. Kaliteli tütün yetişir ve mühim gelir kaynağıdır. Bafra tütünü ünlüdür. Meyvecilik ileridir. Fındık, armut, şeftali, erik, ceviz, kızılcık ve kiraz bol miktarda yetişir. Tarım bu kadar aktif iken, tarım ile uğraşmayan bir kesimde evde iş imkanlarından faydalanmaktadır. Samsun’da sanayileşmenin hızlı artışı nedeniyle birçok firma tarafından eve iş verilmektedir.

Türkiye’nin birçok ilinde olduğu gibi, Samsunda da en popüler işler, evde nikah mevlit şekeri hazırlama, süs eşyası üretimi, boncuk dizme, mandal montajı, ev yemekleri hazırlama, ev temizliği, paketleme, evde ütü yapımı popüler işler arasındadır. Samsunda evlere iş veren firmalar genelde bu sektörlerde eleman aramaktadır. Ürünlerin hazırlanması için gerekli malzemeler evde iş yapanlara teslim edilir, boncuklar dizilir, boyanır, mandallar süslenir, kınalar paketlenir ve firmalara teslim edilir. Teslimat tarihinde işin teslim edilmesine ve kaliteli üretime dikkat edilir. Firmalar tarafından yapılan sözleşmeye göre, çalışanın hesabına yapmış olduğu işe göre para yatırılır.

Evlere iş veren firmalar ile anlaşarak yapmış olduğunuz işin çeşidine ve çalışma durumunuza bağlı olarak aylık ortalama 300 TL. ile 2500 TL. arasında bir para kazanmanız mümkündür. Tabi bu durum tamamen size ve anlaşmış olduğunuz firmaya bağlıdır.

Samsunda evlere hangi işler verilir?

Daha çok, firmalar tarafından kına paketleme nikah şekeri işi en çok verilendir. Karadeniz’ in yöresel dikiş nakış işleri Samsun ilimizde de popülerdir. Sizde Samsunda evlere iş veren firmalar ile görüşerek para kazanmaya başlamak istiyor iseniz, makalemizin alt bölümüne adınızı email adresinizi ve yapmak istediğiniz işleri yazarak evlere iş verenler ile iletişime geçebilirsiniz. Firmalar, başvuruda bulunan elemanlar içerisinden, daha fazla gruba sahip olup, yapabileceği iş çeşitliliği fazla olan kişileri tercih edebilirler.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2083 YORUM
 1. İlkadım dedi ki:

  El becerisiyle yapilan her turlu is olabilir.Paketleme susleme vb.
  Ozenle yapılıp zamaninda yapilacagindan emin olabilirsiniz ilgilenirseniz cok sevinirim.

 2. Vezirköprü dedi ki:

  Özge
  ek iş arıyorum
  El becerim vardır.

 3. atakum dedi ki:

  İşletme mezunuyum . açıktan ilahiyat okuyorum
  Daha önce çalışmadım tığ isi oyalar yapıyorum
  Yıllarca kpss ye calistim olmadi evde çalışmak istiyorum .. El becerilerim var
  Nikah sekeri paketleyebilirim süsleme yapabilirim.temiz ve zamanında is teslimi konusunda temin edebilirim .

 4. sümeyra dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabiliriz samsun ilkadımda oturuyoruz el becerimiz var 2 kişiyiz geri dönüş bekliyoruz

 5. Tekkeköy dedi ki:

  Daha önce tekstil fabrikasında calıştım.Nakış işlerine elim yatkın ama ne iş olsa yaparım

 6. SAMSUN/ATAKUM dedi ki:

  Kina paketleme ,nikah sekeri paketleme gibi isler yspabilirim boncuk dizime isleme pamuk paketkeme paketlemeye dair hersey yapabilirim.

 7. Atakum dedi ki:

  Kına paketleme ve nikah şekeri islerini yapabilirim

  1. Vezirköprü dedi ki:

   Kına paketleme , nikah şekeri ve boncuk dizme gibi işleri yaparım

1 99 100 101
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)