Dükkan Açmak

Öğrencilere evde iş imkanı

Öğrencilere evde iş imkanı

Evde çalışarak para kazanmak, evde iş imkanları günümüzün popüler işlerinden biridir. Birçok emekli, ev hanımı, öğrenci kısa evde çalışmak için zaman ayıran herkes, kendi evinin rahatlığında günde birkaç saat ayırarak evde iş imkanlarından yararlanmakta, aylık 500 ile 2000 TL. Civarında para kazanmaktadır. Evlere ek iş veren bazı firmalar, genelde öğrencileri tercih etmektedir. Bunun nedeni ise, daha fazla zamanları bulunması ve sadece eğitim masraflarını temin edebilme arayışı içerisinde olmasıdır.Evde öğrencilerin yapabileceği ek işler

Örnek vermek gerekirse, dikiş nakış, ev yemekleri, sabun üretimi, nikah mevlit şekeri imalatı vb. ürünlerdir. Bazıları ise evlere iş veren firmalar ile anlaşarak, firmaların vermiş olduğu ürünleri hazırlayarak para kazanmaktadır. Kendine ait ürünler imal ederek satışını yapanlar, evlere iş veren firmalar ile anlaşanlara göre daha fazla para kazanmaktadır. Evlere iş veren firmaların vermiş olduğu işlere örnek vermek gerekirse, evde kutu katlama, kına paketleme, poşet katlama, davetiye hazırlama, boncuk işleme, dikiş nakış, takı hazırlama, ütü yapma, ev yemekleri hazırlama, mum hazırlama, kalem montajı işi, organik sabun imalatı olarak sayılabilir.

Bazı öğrenciler ise, okulda öğrenim gördükleri bölümleri ve kişisel becerileri dahilinde, öğrenciler için ek ders verirler. Bu dersler genelde üniversite öğrencilerinin ilk öğretim düzeyinde ki öğrencilere verdikleri, genelde matematik ve yabancı dil dersleri gibi derslerdir. Eğer ders vermek istediğiniz konuya hakim olduğunuzu düşünüyor iseniz, sizde ders verebilmek için birçok öğrenci bulabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 117 YORUM
 1. trabzon sürmene dedi ki:

  Biz üç öğrenciyiz babamin kazandigi para okul masraflarimiza yetmedigi icin bu ise ihtiyacimiz var daha önce boncuk isi yaptim lutfen yardimci olun

 2. Kayseri/Talas/Anayurt dedi ki:

  Aynı evde kalan 4 arkadasız.Okul dolayısıyla çalışamıyoruz ve eğitimimiz için ek gelire ihtiyacımız var.Evde yapılabilecek (süsleme,paketleme vb.) şeyleri hızlı ve kaliteli bir şekilde yapabiliriz.

 3. Paketleme/Makale Yazma dedi ki:

  Adım Melis öğrenciyim eğitimime katkı sağlamak için ek iş istiyorum.

 4. Paketleme dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum. Küçükçekmece/İstanbul

 5. PAKETLEME dedi ki:

  derya elazıg merkez

 6. PAKETLEME dedi ki:

  derya

 7. Kına paketleme,davetiye hazırlama,kutu katlama dedi ki:

  Kına paketleme ,paketleme işleri yapabilirim Sultangazi’de ikamet ediyrum

 8. kına paketleme davetiye hazırlama yapabilirim. iki kişiyiz ek gelir sağlamak istiyoruz. istanbul sultangazide ikamet ediyoruz. dedi ki:

  Kına paketleme davetiye hazırlama yapabilirim. Iki kişiyiz ek gelir sağlamak istiyoruz. Istanbul Sultangazi de ikamet ediyoruz.

 9. davetiye katlama,kutu katlama,sabun paketleme,etiket yapıştırma,kına paketleme,poşet katlama,tespih dizme dedi ki:

  Merhaba,
  Karşıyaka da oturuyorum ve öğrenciyim.Davetiye katlama,kutu katlama,sabun paketleme,etiket yapıştırma,kına paketleme,poşet katlama,tespih dizme işlerini yapabilirim.
  Mimarlık okuduğum için okulum tam gün bu yüzden yalnızca evde çalışabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 10. Her işi yapabilirim dedi ki:

  Eyüp tarafında oturuyorum öğrenciyim gün boyu boşum ihtiyacım var elim çabuktur ve çok iş yapabilirim.

 11. Paketleme, örgü işleri yaparım. öğrenciyim lütfen yardımcı olun dedi ki:

  Paketleme, örgü işleri yaparım. öğrenciyim lütfen yardımcı olun

 12. Farketmez dedi ki:

  Bu işi yapmak istiyorum iletişime geçebilirsiniz

 13. İstanbul pendik esenyalı evde kına paketleme davetiye katlama işini yapmak istiyorum dedi ki:

  Havva. öğrenciyim.

 14. İstanbul pendik esenyalı evde kına paketleme davetiye katlama işini yapmak istiyorum dedi ki:

  Havva

 15. Evde kutu katlama davetiye paketleme dedi ki:

  Trabzonda merkezde oturmaktayim ek gelir icin bu isi istiyorum en azindan kendi harcligimi cikarmak istiyorum elim yatkindir yardimci olursaniz cok sevinirim umarim olursunuz

 16. Paketleme kına nikah sekeri paketleme vb dedi ki:

  İstanbul mecidiyeköyde oturuyoruz iki ablamla ögrenciyiz ailemizden para almıyoruz gercekten bu işe ihtiyacımız var dersler vb sebepten dolayı dısarda calısmamız cok zor oluyor geri dönüs yaparsanız cok sevinirim

 17. Evde kutu katlama ve kina paketleme nikah şekeri vs dedi ki:

  Kirsehirde 4 ogrenciyiz her turlu is yapariz çok acil paraya ihtiyacimiz var bize yardimci olun lutfen

1 4 5 6
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)