Dükkan Açmak

Öğrencilere evde iş imkanı

Öğrencilere evde iş imkanı

Evde çalışarak para kazanmak, evde iş imkanları günümüzün popüler işlerinden biridir. Birçok emekli, ev hanımı, öğrenci kısa evde çalışmak için zaman ayıran herkes, kendi evinin rahatlığında günde birkaç saat ayırarak evde iş imkanlarından yararlanmakta, aylık 500 ile 2000 TL. Civarında para kazanmaktadır. Evlere ek iş veren bazı firmalar, genelde öğrencileri tercih etmektedir. Bunun nedeni ise, daha fazla zamanları bulunması ve sadece eğitim masraflarını temin edebilme arayışı içerisinde olmasıdır.

Evde öğrencilerin yapabileceği ek işler

Örnek vermek gerekirse, dikiş nakış, ev yemekleri, sabun üretimi, nikah mevlit şekeri imalatı vb. ürünlerdir. Bazıları ise evlere iş veren firmalar ile anlaşarak, firmaların vermiş olduğu ürünleri hazırlayarak para kazanmaktadır. Kendine ait ürünler imal ederek satışını yapanlar, evlere iş veren firmalar ile anlaşanlara göre daha fazla para kazanmaktadır. Evlere iş veren firmaların vermiş olduğu işlere örnek vermek gerekirse, evde kutu katlama, kına paketleme, poşet katlama, davetiye hazırlama, boncuk işleme, dikiş nakış, takı hazırlama, ütü yapma, ev yemekleri hazırlama, mum hazırlama, kalem montajı işi, organik sabun imalatı olarak sayılabilir.

Bazı öğrenciler ise, okulda öğrenim gördükleri bölümleri ve kişisel becerileri dahilinde, öğrenciler için ek ders verirler. Bu dersler genelde üniversite öğrencilerinin ilk öğretim düzeyinde ki öğrencilere verdikleri, genelde matematik ve yabancı dil dersleri gibi derslerdir. Eğer ders vermek istediğiniz konuya hakim olduğunuzu düşünüyor iseniz, sizde ders verebilmek için birçok öğrenci bulabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 122 YORUM
  1. istanbul ataşehir mustafakemal mah dedi ki:

    Bende evde iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  2. Uşak merkez dedi ki:

    Ütüve dikiş dışında her isi yapabilirim

1 5 6 7
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)