Dükkan Açmak

Öğrencilere evde iş imkanı

Öğrencilere evde iş imkanı

Evde çalışarak para kazanmak, evde iş imkanları günümüzün popüler işlerinden biridir. Birçok emekli, ev hanımı, öğrenci kısa evde çalışmak için zaman ayıran herkes, kendi evinin rahatlığında günde birkaç saat ayırarak evde iş imkanlarından yararlanmakta, aylık 500 ile 2000 TL. Civarında para kazanmaktadır. Evlere ek iş veren bazı firmalar, genelde öğrencileri tercih etmektedir. Bunun nedeni ise, daha fazla zamanları bulunması ve sadece eğitim masraflarını temin edebilme arayışı içerisinde olmasıdır.

Evde öğrencilerin yapabileceği ek işler

Örnek vermek gerekirse, dikiş nakış, ev yemekleri, sabun üretimi, nikah mevlit şekeri imalatı vb. ürünlerdir. Bazıları ise evlere iş veren firmalar ile anlaşarak, firmaların vermiş olduğu ürünleri hazırlayarak para kazanmaktadır. Kendine ait ürünler imal ederek satışını yapanlar, evlere iş veren firmalar ile anlaşanlara göre daha fazla para kazanmaktadır. Evlere iş veren firmaların vermiş olduğu işlere örnek vermek gerekirse, evde kutu katlama, kına paketleme, poşet katlama, davetiye hazırlama, boncuk işleme, dikiş nakış, takı hazırlama, ütü yapma, ev yemekleri hazırlama, mum hazırlama, kalem montajı işi, organik sabun imalatı olarak sayılabilir.

Bazı öğrenciler ise, okulda öğrenim gördükleri bölümleri ve kişisel becerileri dahilinde, öğrenciler için ek ders verirler. Bu dersler genelde üniversite öğrencilerinin ilk öğretim düzeyinde ki öğrencilere verdikleri, genelde matematik ve yabancı dil dersleri gibi derslerdir. Eğer ders vermek istediğiniz konuya hakim olduğunuzu düşünüyor iseniz, sizde ders verebilmek için birçok öğrenci bulabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 136 YORUM
 1. Esenler dedi ki:

  Dönüş bekliyorum kolay gelsin

 2. Sarıyer dedi ki:

  Öğrenciyim okulum için iş bulmak istiyorum. Paketleme işleri yapabilirim

 3. Başakşehir dedi ki:

  Merhaba,
  Hukuk fakültesi son sınıf öğrencisiyim ve bu nedenle derslerim bu sene biraz daha az yoğun geçtiğinden para kazanıp kazandığım bu gelirler ile yardıma ihtiyacı olan insanlara elimden geldiğince yardımcı olmak istiyorum. Evde kutu katlama,poşet katlama,davetiye hazırlama,boncuk işleme,takı hazırlama vb. işleri yapabilirim.Babamın marketi olduğu için bu tür işlere biraz yetenekli olduğumu düşünüyorum.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.Teşekkürler.

 4. İstanbul/ÜMRANİYE dedi ki:

  Paketleme daha önceden yapmıştım tekrar yapmak istiyorum

 5. Besiktas/istanbul dedi ki:

  eEL BECERISI PAKETLEME VB BUTUN ISLERDE IYIM MESAJ ATIP AYLARCA YILLARCA BEKLETMEYIN LUTFEN KOLAY GELSIN

 6. Kocaeli - İhseniye dedi ki:

  Paketleme işlerinde iyiyimdir el becerim gayet iyi ailemin maddi durumu sıkıntılı sağlık sorunlarımdan dolayı evden pek çıkamıyorum

 7. van merkez dedi ki:

  Merhaba öğrenciyim Vanda yaşıyorum çok ihtiyacım var geri dönüş yapın lütfen

 8. Aydın, Söke dedi ki:

  Öğrenciyim ve şuan işe ihtiyacım var el becerim iyidir her türlü işi yaparım. Hızlıyımdır da istenilen tarihe yetiştiririm. İşe çok ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.

 9. İstanbul/Ümraniye dedi ki:

  Öğrenciyim ve bu işe ayıracak fazlasıyla vaktim var lütfen geri dönüş sağlarmısınız ciddi anlamda çok ihtiyacım var

 10. çanakkale biga dedi ki:

  daha önce boncuk paketledik 2 kişiyiz çanakkale biga

 11. Aydın / Bozdoğan dedi ki:

  Daha önce nikah şekeri kutu paketleme kürdan paketleme işi yaptım ve hızlıyımdır. Bolca boş vaktim var. Zamanında teslim den hiç şüpheniz olmasın

 12. Çankaya, Cebeci mahallesi dedi ki:

  Ev ekonomisi için çeşitli takı ve hamur işleri yaptım. Mevsimlik tarla-bahçe işlerinde çalıştım. Öğrenciyim her türlü gelire ihtiyacım var. İlk ve orta okul düzeyinde matematik-geometri dersi verebilir, sözel derslere yardımcı olabilirim.

 13. Hilkat dedi ki:

  Ben el becerilerinde iyiyimdir lutfen is bulmam gerekiyo

 14. Gümüşhane Merkez dedi ki:

  Bende paketleme dikis nakis işi yapabilirim tecrubem var öğrenciyim ihtiyacım var

 15. istanbul ataşehir mustafakemal mah dedi ki:

  Bende evde iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 16. Uşak merkez dedi ki:

  Ütüve dikiş dışında her isi yapabilirim

1 5 6 7
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)