Dükkan Açmak

Muş evlere iş veren firmalar

Muş evlere iş veren firmalar

Muş evlere iş veren firmalar ve ek iş ilanları

Muş 408 bin nüfusa sahip bölgede sanayileşmeyi bekleyen bir ilimizdir. Bölgede yaşanan olayların etkisi ile bölgeye yeterli ve gerekli yatırım yapılmamakta yaşam şartlarını zorlaştırmaktadır. Eğitim şartları ve iş olanaklarını oldukça etkileyen bu durumlardan haliyle aileler olumsuz etkilenmekte ve bireyler ev hanımı, öğrenciler ve emekliler ek iş arayışına girmektedir. Tarıma elverişli olan Muş ovasında tarımın desteklenmemesi ve hayvancılık yapmak isteyenlerinde gerekli desteği alamamalarıyla malesef bu verimli topraklardan göçe sebep olunmaktadır. Tarım ve hayvancılığın yeteri kadar yapılamaması nedeniyle zaten sanayi kuruluşlarının olmaması ilimizi olumsuz etkilemekte ve insanlar mecburen göçe zorlanmaktadır. Ek iş düşüncesi yaşam şartlarının daha da zorlaşması ile akla gelmekte bizde ek iş imkanları ve fikirlerini sizlere aktararak yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Anadolu’ya açılan kapı olan Muş ilimize bağlı Merkez, Bulanık, Malazgirt, Hasköy, Varto, Korkut ilçelerinde ikamet edenlere ek işlerin anlatıldığı yazımızında devamında ek iş fırsatlarına ve evlere iş veren firmalara yer verdik.

Muş Merkez Bulanık ek iş imkanları

Yöresel el sanatlarıyla ünlü ilimizden çıkan Anadolu kokan tüm el sanatlarının evlere taşınması ve yapılması ile ek gelir imkanı doğabilir. Bu el sanatlarından en çok halıcılık, kilimcilik, Çoban abası, keçecilik, Çorap örgü işleri, semercilik, hasır örmeciliği ve boncuk dantel işlerine yoğunluk vererek kendi motiflerinizi işlerimize aktararak buram buram Muş kokan el sanatlarımızı dünyaya ve yurtiçinde kızlarımızın çeyizlerine kadar aktarabilirsiniz. Bahsettiğimiz Sanal ticaret ile kendinize ait olan adresten sosyal medya aracılığıyla ürünlerinizi tanıtabilir, fotoğraflarını koyarak daha çok müşteri kitlesine sahip olabilirsiniz. Bu sayede hem alıcılara ulaşmak kolay olacak hem de ürünleriniz beğeni aldıkça ve satıldıkça daha çok yapmak isteyecek ve aylık sabit bir gelire ulaşabileceksiniz.

Muş yöresine ait bu geleneksel el sanatlarından ek  iş imkanları doğabileceği gibi evlere iş veren firmalara yapacağınız başvurular sayesinde de iş imkanına sahip olabilirsiniz.

Muş evlere iş veren firmalar

Muş ve çevresinde oturan boş boş oturmaktan sıkılan ve ailesine katkı sağlama düşüncesinde olan herkese hitap edebilecek işler mevcut. Dantel istemeyenlere boncuk işi, yemek pişirmek istemeyenlere hazır gıda mantı gibi her türlü iş itina ile yapacak bayanları firmalar araştırmaktadır. Tütün sarma, yaprak dolma sarma, manti, gibi işleri kendi mutfağınızda yaparak  firmalara ulaştırabilirsiniz.

Evlere iş veren firmaların verdiği işler ise; kına paketlemeden, nikah şekeri işi, düğün kına davetiye katlama işinden bebek mevlütlerindeki dantelli kurdelalı bebek şekeri ve magnet işlerine kadar her çeşitten işleri vermektedirler.

Firmaların evden çalışacak bayan aramalarının nedeni ise hem SGK+yol parası+ yemek parasının ekstra ücrete dahil edilmemesi ve sadece yapılan işin karşılığında ödeme yapmaları ile işlerini büyütmek istemeleridir.

Yemek firmalarından ev  yemekleri, tekstil firmalarından fason ayıklama iplik temizleme dikiş nakış ve boncuk işleri gibi birçok sektörde varolan firmalar evlere iş vermektedir.

Muş evlere iş veren firmalar başvuru

Merkez, Bulanık, Malazgirt, Hasköy, Varto, Korkut ilçelerinde oturuyorsanız; Size uygun olan işi ve taleb ettiğiniz işin ayrıntıları ile kişisel bilgilerinizi ad- soyad- email adres bilgilerinizi sayfamızın en alt kısmında yeralan yorum bölümüne yazarak iş veren firmalara ve yetkililere başvuru yaparak ek iş fırsatlarından yararlanma imkanı bulabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. Mus merkez dedi ki:

  Daha önce çalışmadım ev kiziyim..evebyapabilecegim kina davetiye islerini yapablrm

 2. Mus merkez dedi ki:

  Ev kiziyim el yeteneğim var..davetiye kina paketleme işi yapabilirim..lütfen dönüş yapablir misinz?

 3. Hasköy dedi ki:

  Kına paketleme işi

 4. Muş-merkez dedi ki:

  Ev kızıyım ve paraya gerçekten çok ihtiyacım var elimi açıp ailemden istemeye utanıyorum calismak istiyorum fakat babam izin vermiyor hemşirelik kazandım ailemin izni olmadığı için gidemedim ben artık aileme el açmak istemiyorum işe girmeme de izin vermiyorlar evde çalışmak para kazanmak istiyorum Lütfen yardımcı olun kart katlama yada nikah şekeri yapabilirim

 5. Muş merkez dedi ki:

  Muş merkezde oturuyorum ev hanımıyım her türlü davetiye katlama nikah şekeri yapabilirm tecrubeliyim bu işe çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 6. MUŞ MERKEZ dedi ki:

  Kina paketleme, nikah şekeri ve davetiye zarflama işi yapilir

 7. Muş merkez dedi ki:

  Merhabalar muş merkezde oturuyorum kına paketleme nikah şekeri davetiye kartı katlama yapabilirim çok sayıda arkadaşımla yapacağız lütfen cevap yazın

 8. Merkez dedi ki:

  Tekstil de markete her iş geliyor elimden aşcilik yapmişim 100 kişiye yemek yapabilirim. Kasiyer marketin et reonuda sarküteride kasada calşmışım. Sera işinide yapmişim herşeyi biliyorum nerdeyse. Bu işi ek olarak istiyorum çunku cok ihtiyacim var

 9. Bulanık dedi ki:

  İne oyası işleri dantel gibi işleri yaparım paketleme işide yapa bilirim 32 yaşında 6sı kız olmak uzre 8çocuk anesiyim lutfen ek iş bana uygun varsa yardımcı olursanız sevinirim

 10. Kina paketleme davetiye katlama nikah sekeri muş merkez acil dedi ki:

  Musta ikamet etmekteyim katlama ve paketleme isini yapabilirim

  1. Bulanık dedi ki:

   Kınada gayet guzel yaparım lutfen yardımcı olun çok ihtiyacım var

 11. Kına paketleme nikah sekeri davetiye katlama dedi ki:

  Mus merkezde oturuyorum ev hanimiyim benim de ise cok ihtiyacim var lütfen cevap verin tesekür ederim

 12. Ezgi dedi ki:

  Merhaba ben vartoda oturuyorum çocuk gelişimi mezunuyum kart katlama nikah şekeri süsleme gibi şeylerle uğraşmayı çok severim ve boş zamanım çok olduğu için hızlı ve çok yaparım yardımcı olursanız sevinirim…

 13. Kına paketleme nikah sekeri davetiye katlama dedi ki:

  Bende musta oturuyom ise cok ihtiyacim var lütfen cevap yazin

 14. kına paketleme, nikah şekeri, düğün ve kına davetiye katlama dedi ki:

  muş merkezde oturuyorum öğrenciyim bu işe ihtiyacım var teşekkürler

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)