Dükkan Açmak

Maltepe evlere iş veren firmalar

Maltepe evlere iş veren firmalar

İstanbul’da Anadolu yakasında Kadıköy, Kartal, Ataşehir Sancaktepe ilçelerine komşu olan Maltepe’de Altıntepe, Bağlarbaşı,  Başıbüyük, Fındıklı, Esenkent, Büyükbakkalköy, Cevizli, Aydınevler, Gülsuyu, Küçükyalı, Zümrütevler mahallelerinde oturan evde iş arayanlara ve evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımları için yapabilecekleri işleri ve evlere iş veren firmaları sizler için araştırdık. Maltepe evlere iş veren firmalar ile anlaşarak evden yapacağınız işler sayesinde ek gelir elde edebilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ev işleri en çok ev hanımları tarafında tercih edilmekte. Yazımızda Ev hanımları ve evlere iş veren firmaların telefon numaraları ve yetkilileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Maltepe semtinde evlere iş ilanları

Türkiye genelinde artık kadınlar aile bütçesinde katkıda bulunarak daha da zorlaşan geçim derdinden bir nebze olsun rahatlamak istemektedir. Günümüzde tek maaş ile geçinmek daha zorlaşmakta her geçen gün gıda ve giyim ürünlerinde gelen zamlarla birlikte ek iş arayanların sayısı artmaktadır.  Evden yapılabilecek işler sayesinde evinden çalışarak gelir elde etmek isteyen ev hanımları iş veren firmalar le iletişime geçmek istemektedir. Evde yapılacak ve kısa zamanda para kazanabileceğiniz işler aşağıda sıralanmıştır.

Evde yapabilecek işlerden olan kalem işi, sabun işi, mum hazırlama işi, mandal işi, kına paketleme işi, boncuk süsleme, dikiş nakış ve gıda ürünlerinin yapımı ve imalatı gibi işleri yaparak para kazanabilirsiniz.

Evlere iş veren firmalar iletişime geçin

Maltepe evlere iş veren firmalar ile iletişime geçerek yukarıda saydığımız işleri düzenli ve seri bir şekilde ve istenilen sayıda yaparak zamanında teslim edilmesi önem taşımaktadır.Yapılan işe ve sayısına göre talep edeceğiniz ücret değişmektedir. Evde yapacağınız işi genellikle paket halinde getirilir ve ödeme şekli yapılan işe göre değişiklik göstermektedir. Genelde evde ek iş yaparak kazanacağınız para işin bitiminde teslimat sırasında elden verilmektedir. Firmalar ile anlaşarak yapacağınız işler karşılığında hiçbir ücret ödenmiyor olması bu işin bir güzel yanı olabilir. İş için hiçbir sermayeye ihtiyaç duymadan sadece verilen işin gerekli malzemelerini bir araya getirerek yapacağınız iş için talep edeceğiniz ücret genellikle parça başı olarak belirlenen ücret olacaktır. Yapılan işi beğendirip güzel ve düzenli olarak yapmanız halinde firma ile aranızda güven sağlamış ve firmadan devamlı olarak iş alma imkanını yakalamış olursunuz. Evde iplik temizleme işi sizin için bir alternatif olabilir.

Davetiye katlama, kına paketi ve kurdela, boncuk işi yaz sezonu gelirken düğün ve nişan organizasyonlarını yetiştirmek isteyen firmalar için evde iş yapacak olan ev hanımlarına ihtiyaç duyulacaktır. Maltepe evlere iş veren firmalar  ile organizasyon şirketlerinin verdiği işleri yaparak arz talep dengesi içinde işinizi bulabilirsiniz. Sitemiz üzerinden Maltepe evlere iş veren firmalar ile iletişime geçmek için yorum bölümüne açık adres ve ikamet ettiğiniz semt, isim soyisim yazılarak verdiğinizi mail adresinizden sizlerle irtibata geçmek isteyen firmaların yetkililerinde ulaşabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 912 YORUM
  1. Maltepe dedi ki:

    İs olsun yeter

  2. Maltepe dedi ki:

    Maltepede oturuyorum evde yapabilecek her türlü işi yaparım acil ihtiyacım var.

1 43 44 45
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)