Dükkan Açmak

Karabük evlere iş veren firmalar ve iletişim bilgileri

Karabük evlere iş veren firmalar ve iletişim bilgileri

Ülkemizin en güzel semtlerinden biri olan Safranbolu ve Karabük’te evlere iş veren ev hanımlarını ekmek sahibi yapan birçok firma ve şirket bulunmaktadır. Aslen Karabük, tarihi ile doğal ve kültürel güzellikleri ile Türkiye’nin tatil kentlerinden biri olmakla birlikte, turizm, sanayi ve diğer alanlarda, gün geçtikçe iş sahası oluşmaya müsait bir ilimizdir. Karabük, Yenice, Eskipazar, Safranbolu ve Ovacık ilçesine evlere iş veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların iletişim bilgilerinden ulaşarak, sizde Karabük’te evde ek iş imkanlarından faydalanabilirsiniz. Safranbolu, Yenice, Ovacık, Eskipazar ve Eflani ilçeleri, Türkiye’ de evde en çok ek iş yapılan ilçeleridir. Bu ilçelerde ikamet ediyor iseniz, çok şanslısınız. Davetiye katlamadan, kına paketlemeye, gömlek kutulama işinden, evde reçel yapımına kadar, galoş paketlemesine varana kadar birçok iş sizleri bekliyor.

karabuk-safranbolu-evlere-is-veren-firmalar-2017

Karabük evlere paketleme işi veren firmalar

Daha çok kutulama ve paketlemenin zahmetli olduğu, incik boncuk diye tabir edilen işlerin yapılması zor olduğundan, firmalar bu işleri yetenekli ev hanımlarına ve ekonomisine katkıda bulunan evde çalışan kişilere vermeyi amaçlamaktadırlar. Ovacık ve Eskipazar’da çok olmasa da, Eflani’de hediyelik eşya paketleyen birçok kişi mevcuttur. Yenice ilçesinde ise evde kına paketleme işi yaygın olup, düğünlerde, nikah töenlerinde, bebek mevlütlerinden dağıtılan boy boy, renk renk ve çeşit çeşit mevlüt şekerleri de Karabük’ te evlere iş veren firmalar tarafından ek iş yapan usta ellere teslim edilmektedir.Karabük ilimizin merkezinde, evde iş arayan kişilere iş vermek isteyen firmalardan bazıları, ürünlerin zamanında teslim edilmemesi nedeniyle memnuniyetsizlik yaşadığından, her zaman aynı işi yapan, yetenekli ve güvenilir evde iş yapan kişilere iş vermeyi tercih ederler. Bu kapsamda işin niteliği ve şekli nasıl olursa olsun, firmaların güvenini kazanmak önemli bir unsurdur.Ülkemizin 78. ili olan KARABÜK, bilindiği üzere başlangıçta Öğlebeli isimli bir köyden ibaretti. Bu köyün büyümesi ve Safranbolu ile birlikte bir il olan Karabük, daha çok turizm gelirleri ile ekonomisini dengede tutmaktadır.

Ovacık ilçesinde ev hanımlarına davetiye katlama işi

Düğünler ve özel günler için Karabük ilimizin Safranbolu içesinde ve merkeze bağlı 100Yıl, Cevizlidere, Doğantepe, Fevziçakmak, Kartaltepe, Namıkkemal, Esentepe, Soğuksu ve Yaylacık mahallerinde davetiye katlama işi oldukça popüler ve para kazandıran bir iştir. Bu işi veren firmalar ortalama 1.000 ile 5.000 arasında katlanacak davetiyeleri servisleri ile evde çalışanlara teslim etmekte ve iş bitiminde bu işi yapan kişilerden geri almaktadırlar. Eğer sizde Şirinevler, Atatürk, Kurtuluş, Yunusemre veya 75. Yıl mahallerinde ikamet ediyorsanız, sizde bu işe başvuruda bulunabilir ek iş imkanından yararlanabilirsiniz. karabuk-safranbolu-evlere-is-veren-firmalar-2017

Karabük Dereevler, Yenişehir ve Bahçelievlerde evlere iş

Merkeze bağlı Şahintepesi mahallesi ve yukarıda ki mahallerde bazı firmalar, Safranbolu tarihi evlerinde satılmak üzere ev hanımlarına çini boyama ve hediyelik eşya işi vermektedirler. Firmaların verdiği boyalar ve simler ise süslenen birbirinden güzel hediyelik eşyalar, Safranbolu, Pürçükören, üçbaş köyü, Hadrianapolis ve merkez de turistlere ve gezi amacıyla gelen kişilere satılmaktadır. Bu işi firmalar için yapmayıp, kendi atölyesini kuran Safranbolu’lu ev hanımları da mevcut olup, evde iş yapmayı sanat haline getirip, atölyesini kuran ve bu atölyeden aylık 10 bin lira civarında gelir sağlayanlar mevcuttur.  Karabük’ ün hem tarihi güzellikleri, hem ulaşımı hemde üniversitesi nedeniyle günden güne büyüyen güzel ilimiz, para kazanmak siteyen ev hanımları ve evde çalışan kişilere para kazandırma devam etmektedir. Bu işler haricinde Karabük’te evlere streç film paketleme, galoş paketleme, buzdolabı streç ve poşeti paketleme,  namaz takkesi dikişi, yara bandı dizme, Bebek tokası, altın kutusu, balık yemi paketleme, ayakkabı kutusu hazırlama, etiket yapıştırma, mum süsleme, boyama, çini ve resim, kulak çubuğu ve plastik pardak işi veren firmaların da mevcut olduğu bilinmektedir.

Karabük evlere iş veren firmalar iletişim

Karabük merkezde, ilçelerinde veya bağlı semtlerinde evinize bu işlerden ekmek götürmek istiyor iseniz, sizde hemen başvuruda bulunabilir, fırsatlardan istifade edebilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 221 YORUM
 1. Eskipazar dedi ki:

  Ek işe ihtiyacım var
  katlama paketleme yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 2. Eskipazar dedi ki:

  Ek işe ihtiyacım katlama paketleme yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 3. safranbolu dedi ki:

  nikah şekeri paketleme, safrabolu evi süsleme olabilir. paraya ihtiyacım var öğrenciyim. dönüş yaparsanız sevınırım

 4. Safranbolu dedi ki:

  Merhaba çocuk gelişimi mezunuyum kreslerde çalıştım Safranbolu da ikametgah ediyorum evde iş yapmak istiyorum boyama paketleme katlama her türlü islere becerim mevcuttur

 5. Safranbolu dedi ki:

  Galos paketleme,yara bandi dizme,bebek tokasi,altin kutusu,balik yemi kutulama ayakkabi kutusu hazirlama,etiket yapistirma buna benzer bi cok isi itinayla yaparim.uzun zamandir issizim paraya cok ihtiyacim var donus yaparsaniz cok mutlu olurum teşekkür ederim.

 6. Safranbolu dedi ki:

  Evde paketleme ve boncuk işi konusunda yetenekli ve hızlıyım

 7. Karabük-5000 evler dedi ki:

  Tekstil firmasında kalite kontrolcü olarak çalıştım.Ev hanımıyım.Acil paraya ihtiyacım var.Ne olur yardımcı olun.paketleme,davetiye katlama,nikah şekerleri vb. ne olursa yaparım. Çok ihtiyacım var.

 8. Karabük yenice dedi ki:

  Merhaba ben eşimin mesleğinde dolayi 3 4 yıl karabük yeniceye taşındık vee el becerim çok Var ben istanbulda düz makina modelilik yapıyordum iğne oyası biliyorum model cikyorum paket yapmayı biliyorum herşeyi süsleymeyi biliyorum yani açıkçası herseyi becerim var kızımın bütün elbiselerin ben dikiyorum tokalarin ben yapıyorum kendi ellerimle dikiyorum yani

 9. Merkez dedi ki:

  Daha önce işte çalışmadım öyle bir imkanım olmadı ama paketleme gibi işleri yapabilirim

 10. Merkez dedi ki:

  Ev hanımıyım iki tane çocuğum var paraya ihtiyacım var evde yapılacak işlerden yararlanmak istiyorum inşallah cvp verirsiniz

 11. Karabuk merkez dedi ki:

  Elim hizlidir dört sene tekstil de çalıştım dönüş yaparsaniz sevinirim

1 9 10 11
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)