Dükkan Açmak

Kahve Bayiliği Veren Firmalar

Kahve Bayiliği Veren Firmalar

Ülkemizde Kahve Bayiliği Veren Firmalar

Kahve bayilikleri günümüzün popüler sektörlerinden biridir. İş kurmak, dükkan açmak isteyen birçok girişimcinin yöneldiği sektörlerin başında gelen Kahve Bayilikleri yeterli sermaye ile en çok para kazandıran işlerden biridir. Ülkemizde yerli ve yabancı birçok firma tarafından kahve bayiliği verilmektedir. Dükkan Açmak ekibi olarak sizler için en popüler kahve bayiliklerini inceledik.

Kahve Bayiliği Veren Başlıca Firmalar

Ülkemizde şuan itibariyle 20′ den fazla firma tarafından kahve bayiliği verilmektedir. Bazıları sadece bayilik imkanı sağlar iken, bazı firmalar tarafından da franchising hizmeti verilmektedir. Bazı firmalar sadece Alışveriş merkezlerinde stand açmanıza izin verirken, bazı firmalar ise mahalle aralarında ki iş yerlerine dahi bayilik verebilmektedir.

Kahve Durağı Bayilik Veriyor

Kahve Durağı kafe restaurant konsepti ile hizmet vermektedir. Kahve durağı bayiliği kahve çeşitleri ile birlikte pasta ve waffle çeşitlerini de içermektedir.  Franchising bedeli : 25.000$ talep eden firmalar anahtar teslim 1.900-2.750TL/m2 fiyat belirlemiştir. Bayilik başvurusu yapmanız ve teminatı ödemeniz durumunda 45 ile 60 gün arasında iş yeriniz teslim edilmektedir.

Neşve Çay Kahve Evi Bayilik Veriyor

Tatlı ve kahve sektöründe hizmet vermekte olan Neşve çay kahve evi bayilik vermeye devam ediyor. Merkezi Kayseri’ de bulunan firma 2008 yılında bu yana güler yüzlü hizmeti ve popülaritesi ile göz dolduruyor. Kahve bayiliği alarak işyeri açmak isteyen girişimcilere personel eğitimi ve finansman gibi hizmetleri sunmayı hedefliyor. Bayilik için 25.000 TL. ücret talep eden firma çeşitli imkanlar ile kahve bayiliği almak isteyen girişimcileri bekliyor.

Gönül Kahvesi Kahve Bayiliği Veriyor

“Gönüllü olun” sloganı ile ülkemizde birçok ilde hizmet vermeyi amaçlayan Gönül Kahvesi, girişimciler için kahve bayiliği vermeye devam ediyor. Zonguldak, Diyarbakır, Kocaeli ve İstanbul’ da yeni şubeler açan gönül kahvesi, çeşitli franchising ve bayilik fırsatları ile girişimcileri desteklemeye devam ediyor. Firmaya internet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Tarihi Beyoğlu Kuru Kahvecisi Bayilik Veriyor

Tarihi Beyoğlu Kahvecisi geçmişten genel popülerliği ve müşteri potansiyeli ile kahve dükkanı açmak isteyen girişimcilere bayilik veriyor. 30.000 $ + KDV isim hakkı bedeli talep eden firmanın ortalama dekor maliyeti 850$ civarındadır.

The Bad Ass Coffee Kahve Bayilik ve Franchising

Kahve bayiliği veren firmaların içerisinde popüler firmalardan biri olan The Bad Ass Coffe bayilik vermeye devam ediyor. Ülkemizde 33 civarında şubesi olan firma, reklamdan pazarlamaya, finansmana kadar birçok alanlarda destek veriyor. Firmanın iletişim numarası ; 0242 317 07 57

Moxie Coffee Kahve Bayiliği Franchise Veriyor

Kahve sektöründe hizmet vermekte olan moxie coffe yatırımcılar için cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Eğitimden reklama, personel desteğine kadar birçok olan ile kahve bayiliği veren firmalar arasında yer alıyor.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Bursa dedi ki:

    Grafik tasarımcılığı, teknik ressamlık

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)