Dükkan Açmak

İstanbul evde iş ilanları

İstanbul evde iş ilanları

Avrupa yakasında ve Anadolu da ikamet edenler için, aylık toplu olarak iş teslim eden ve sezonluk işlerini ev hanımlarına yaptırmak isteyen İstanbul firmalarını iş arayanlar ile buluşturmayı amaçlamaktayız.

Ülkemizde evlere iş veren firmaların çok sayıda evde iş ilanları olduğu gibi, herhangi bir firmaya bağımlı olmaksızın, evinde kendi ürettiği ürünleri internetten veya değişik yöntemler ile pazarlayarak satan kişilerde mevcuttur. Şöyle ki, evlere iş verenler veya firmalar ile anlaşarak kazanabileceğiniz para miktarları, evinizde bulunan kişi sayısına ve verilen iş için ayırabileceğiniz zamana göre değişmektedir. Bazı firmalar yapmış oldukları fason işin niteliği gereğince, belirli dönemlerde işlerin yoğun olmasından kaynaklı olarak, almış oldukları siparişleri yetiştirmek adına evlere iş verilir sloganı ile ev hanımlarına, emeklilere, öğrencilere, evde çalışmak isteyen kişilere iş vermektedirler. Ancak bu işlerin bir çoğu sezonluk ve dönemliktir. Eğer evinizde çalışabilecek kişi sayısı çok veya ayırabileceğiniz zaman fazla ise, istanbul evde iş imkanı sağlayan firmalar ile anlaşarak iyi para kazanabilirsiniz. Ancak evinizde tek başınıza günde 2-3 saat zaman ayırarak, aylık 2000 TL. civarında para kazanmayı hayal ediyor iseniz, size tavsiyemiz kendini işinizi yapmanızdır.

İstanbul da evde iş imkanı arayanlar, firmalarla yapmış oldukları anlaşmalar çerçevesinde aylık 200 ila 2000 Tl. arasında ek gelir elde edebilmektedir. İstanbul’da evlere iş veren yerler ile anlaşmış oldukları kişilerle belirledikleri sözleşme çerçevesinde evlere hazırlanmasını istedikleri ürünleri teslim ederler ve yapılan anlaşma çerçevesinde çalışanlara iş teslimatında belirlenen ücret ödenir. Burada önemli olan evlere iş veren firmalar ile aranızda güven duygusunun oluşturulmasıdır. Firmaların bu konuda ki hassasiyetleri, zamanında teslimat yapılmaması, ürünlerin istenen şekilde hazırlanmaması konusudur. Ayrıca yapılan anlaşma neticesinde belirlenen adet başı fiyatta çalışanların sürekli olarak zam istemeleri de firmaları mağdur eden konulardan biridir. Firmalar almış oldukları işleri en düşük maliyetle yetiştirebilmek adına evlere iş vermeyi amaçlamaktadırlar. Ancak bu tür problemler nedeniyle firmaların çekimser davranmaları olağandır. Bu sebeple çalışan ile firma arasında ki diyalog önemli olduğu gibi firma ile yapılacak sözleşmenin her iki taraf açısından tüm hususlar görüşülerek yapılması gereklidir.

Makalemizin yorum bölümüne yorum yazabilir ve evde çalışarak para kazanmak ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen kişilere ulaşabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2041 YORUM
 1. istanbul avrupa yakasinda oturuyorum dedi ki:

  mandal paketleme nikah sekeri paketleme yapabilirim çok ihtiyacim var iki çocuk annesiyim 3.yıldir bagirsak hastasiyim aylikli bi ise girip calisamiyorum .

 2. İstanbul küçükyalı dedi ki:

  Merhaba paketleme işi yapmak istiyorm elim hızlıdır daha once bir çok mağazada calstm etiket işi de yaptım bu işe çok ihtiyacm var tesekkurler

 3. İstanbul/üsküdar dedi ki:

  Daha önce cocuk bakiminda çalistim. Su anda calismiyorum. Işe ihtiyacim var. En kisa zamanda donus yaparsaniz sevinirim.
  Tesekkurler

 4. Kağıthane dedi ki:

  Ev de paketleme islerinde yetenekli ve hizliyimdir tekstil isinde calistimm.

 5. Pendik-guzelyali dedi ki:

  Tecrubeliyim paketleme yaparim

 6. istanbul sefaköy halkalı dedi ki:

  paketleme k konrol montaj işleri yaptım

 7. istanbul gaziosmanpaşa dedi ki:

  daha önce mandal rozet tesbih anahtarlık çocuk oyun kağıtları gibi evde iş yaptık grubumuz kalabalık

1 96 97 98
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)