Dükkan Açmak

İstanbul evde iş ilanları

İstanbul evde iş ilanları

Avrupa yakasında ve Anadolu da ikamet edenler için, aylık toplu olarak iş teslim eden ve sezonluk işlerini ev hanımlarına yaptırmak isteyen İstanbul firmalarını iş arayanlar ile buluşturmayı amaçlamaktayız.

Ülkemizde evlere iş veren firmaların çok sayıda evde iş ilanları olduğu gibi, herhangi bir firmaya bağımlı olmaksızın, evinde kendi ürettiği ürünleri internetten veya değişik yöntemler ile pazarlayarak satan kişilerde mevcuttur. Şöyle ki, evlere iş verenler veya firmalar ile anlaşarak kazanabileceğiniz para miktarları, evinizde bulunan kişi sayısına ve verilen iş için ayırabileceğiniz zamana göre değişmektedir. Bazı firmalar yapmış oldukları fason işin niteliği gereğince, belirli dönemlerde işlerin yoğun olmasından kaynaklı olarak, almış oldukları siparişleri yetiştirmek adına evlere iş verilir sloganı ile ev hanımlarına, emeklilere, öğrencilere, evde çalışmak isteyen kişilere iş vermektedirler. Ancak bu işlerin bir çoğu sezonluk ve dönemliktir. Eğer evinizde çalışabilecek kişi sayısı çok veya ayırabileceğiniz zaman fazla ise, istanbul evde iş imkanı sağlayan firmalar ile anlaşarak iyi para kazanabilirsiniz. Ancak evinizde tek başınıza günde 2-3 saat zaman ayırarak, aylık 2000 TL. civarında para kazanmayı hayal ediyor iseniz, size tavsiyemiz kendini işinizi yapmanızdır.İstanbul da evde iş imkanı arayanlar, firmalarla yapmış oldukları anlaşmalar çerçevesinde aylık 200 ila 2000 Tl. arasında ek gelir elde edebilmektedir. İstanbul’da evlere iş veren yerler ile anlaşmış oldukları kişilerle belirledikleri sözleşme çerçevesinde evlere hazırlanmasını istedikleri ürünleri teslim ederler ve yapılan anlaşma çerçevesinde çalışanlara iş teslimatında belirlenen ücret ödenir. Burada önemli olan evlere iş veren firmalar ile aranızda güven duygusunun oluşturulmasıdır. Firmaların bu konuda ki hassasiyetleri, zamanında teslimat yapılmaması, ürünlerin istenen şekilde hazırlanmaması konusudur. Ayrıca yapılan anlaşma neticesinde belirlenen adet başı fiyatta çalışanların sürekli olarak zam istemeleri de firmaları mağdur eden konulardan biridir. Firmalar almış oldukları işleri en düşük maliyetle yetiştirebilmek adına evlere iş vermeyi amaçlamaktadırlar. Ancak bu tür problemler nedeniyle firmaların çekimser davranmaları olağandır. Bu sebeple çalışan ile firma arasında ki diyalog önemli olduğu gibi firma ile yapılacak sözleşmenin her iki taraf açısından tüm hususlar görüşülerek yapılması gereklidir.

Makalemizin yorum bölümüne yorum yazabilir ve evde çalışarak para kazanmak ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen kişilere ulaşabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1870 YORUM
 1. İstanbul /bahçelievler/şirinevler mahallesi dedi ki:

  paketleme ve elektronik manadaki herşey üstün yetenekliyim diyebilirim elektronik öğrencisiyim çok boş vaktim var
  kurulumu montajı yapılacak işlerdede oldukça iyiyimdir

 2. Pendik dumlupınar mahallesi dedi ki:

  El işlerinde hızlıyımdır. Daha önceden konfetti yapıyorduk 11 kalem parça birleştirip tek adet oluşturarak tek başıma günde1000 adet yapabiliyordum. Bebeğim olacak ve eve katkıda bulunmak istiyorum. Bana yardımcı olurmusunuz .

 3. istanbul üsküdar mehmet akif ersoy mah ağasar sok no 1 dedi ki:

  kına çubuk paketlemede hızlıyım

 4. İSTANBUL TUZLA İÇMELER dedi ki:

  HER İŞDE OLUR

 5. İstanbul bağcılar fevzi Çakmak mah dedi ki:

  Muhasebe

 6. İstanbul bağcılar fevzi Çakmak mah dedi ki:

  Evde yapıkabilicek her türlü paketleme katlama sabun hepsini yapabilirim muhasebe işi yaptım uzun yıllar çocuklarım oldu artık evde iş istiyorum twşekkürler

 7. iskenderpasa mahallesi fatih istanbul dedi ki:

  Her turlu isi yapabilirim. Titiz ve disiplinli bir sekilde bayanim calismiyorum evdeyim bos zamanim cok. Donus yaparsaniz sevinirim…

 8. Maltepe istanbul dedi ki:

  Evde ek iş yapmak iştiyoruz mandal ve kalem montaji yaparız

 9. Bağcılar/Kirazlı mahallesi dedi ki:

  3ev hanımı Paketleme işi yapmak istiyoruz yardımcı olmanızı rica ederiz

 10. Pendik soğanlık gümüş pınar mahhallesi dedi ki:

  Paketleme işi yapabilirim yardımcı olur musunuz

 11. İstanbul Ümraniye Şerifali Mah. dedi ki:

  Daha önce yapı markette ve kitap & kırtasiye mağazalarında çalıştım. Puzzle ve birleştirme gibi hobilerim olduğu için katlama,paketleme gibi ek gelir getirecek evimde normal mesai saatleri içinde yapabileceğim iş arıyorum.Ataşehir,Ümraniye, Dudullu bölgelerine çok yakınım.Bilgilerinize.

 12. Istanbul tuzla dedi ki:

  Paketleme mandal işi yaparız

 13. Istanbul Küçükçekmece Sefaköy dedi ki:

  Emekli askerim. Her türlü becriye dayanan işleri yapabilirim. El becerim çok iyidir.

 14. Kartal yakacık Erzincan mahlesi dedi ki:

  Paketleme işi yapabilirm

 15. Istanbul/ tuzla - aydinli mh. dedi ki:

  Paketleme işi yapabilirim

 16. İstanbul kağıthane dedi ki:

  Paketleme işi yapabilirim.yardımcı olursanız sevinirim.

1 87 88 89
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)