Dükkan Açmak

İstanbul evde iş ilanları

İstanbul evde iş ilanları

Avrupa yakasında ve Anadolu da ikamet edenler için, aylık toplu olarak iş teslim eden ve sezonluk işlerini ev hanımlarına yaptırmak isteyen İstanbul firmalarını iş arayanlar ile buluşturmayı amaçlamaktayız.

Ülkemizde evlere iş veren firmaların çok sayıda evde iş ilanları olduğu gibi, herhangi bir firmaya bağımlı olmaksızın, evinde kendi ürettiği ürünleri internetten veya değişik yöntemler ile pazarlayarak satan kişilerde mevcuttur. Şöyle ki, evlere iş verenler veya firmalar ile anlaşarak kazanabileceğiniz para miktarları, evinizde bulunan kişi sayısına ve verilen iş için ayırabileceğiniz zamana göre değişmektedir. Bazı firmalar yapmış oldukları fason işin niteliği gereğince, belirli dönemlerde işlerin yoğun olmasından kaynaklı olarak, almış oldukları siparişleri yetiştirmek adına evlere iş verilir sloganı ile ev hanımlarına, emeklilere, öğrencilere, evde çalışmak isteyen kişilere iş vermektedirler. Ancak bu işlerin bir çoğu sezonluk ve dönemliktir. Eğer evinizde çalışabilecek kişi sayısı çok veya ayırabileceğiniz zaman fazla ise, istanbul evde iş imkanı sağlayan firmalar ile anlaşarak iyi para kazanabilirsiniz. Ancak evinizde tek başınıza günde 2-3 saat zaman ayırarak, aylık 2000 TL. civarında para kazanmayı hayal ediyor iseniz, size tavsiyemiz kendini işinizi yapmanızdır.

İstanbul da evde iş imkanı arayanlar, firmalarla yapmış oldukları anlaşmalar çerçevesinde aylık 200 ila 2000 Tl. arasında ek gelir elde edebilmektedir. İstanbul’da evlere iş veren yerler ile anlaşmış oldukları kişilerle belirledikleri sözleşme çerçevesinde evlere hazırlanmasını istedikleri ürünleri teslim ederler ve yapılan anlaşma çerçevesinde çalışanlara iş teslimatında belirlenen ücret ödenir. Burada önemli olan evlere iş veren firmalar ile aranızda güven duygusunun oluşturulmasıdır. Firmaların bu konuda ki hassasiyetleri, zamanında teslimat yapılmaması, ürünlerin istenen şekilde hazırlanmaması konusudur. Ayrıca yapılan anlaşma neticesinde belirlenen adet başı fiyatta çalışanların sürekli olarak zam istemeleri de firmaları mağdur eden konulardan biridir. Firmalar almış oldukları işleri en düşük maliyetle yetiştirebilmek adına evlere iş vermeyi amaçlamaktadırlar. Ancak bu tür problemler nedeniyle firmaların çekimser davranmaları olağandır. Bu sebeple çalışan ile firma arasında ki diyalog önemli olduğu gibi firma ile yapılacak sözleşmenin her iki taraf açısından tüm hususlar görüşülerek yapılması gereklidir.

Makalemizin yorum bölümüne yorum yazabilir ve evde çalışarak para kazanmak ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen kişilere ulaşabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1943 YORUM
 1. Avcılar dedi ki:

  Paketlemenin her türlü işini yapabilirim mandal işi olabilir elim çok yatkındır okumuş biri olarak ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 2. Kadıköy dedi ki:

  Balon paketleme veya daha farklı ürünleri paketleme yapabilirim.

 3. Tuzla dedi ki:

  Otizm işinde çalıştığım için sabırlıyım. Her türlü paketleme işini yaparım..

 4. Büyükçekmece/İSTANBUL dedi ki:

  davetiye katlama ve her türlü paketleme işi yapabilirim.

 5. Sancaktepe dedi ki:

  Daha önce küçük ev aletleri satışı yaptım fakir firmasında,şuan çocuklara bakacak kimse olmadığı için evden çalışmak istiyorum.eve bir katkım olsun istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 6. Fatih yedikule dedi ki:

  Paketleme isi yapabilirim yardimci olur musunuz

 7. Küçükçekmece dedi ki:

  Moda tasarım bölümü okudum modelistlik yaptım uzun yıllar ancak 3 çocuğum var biri bebek bu yüzden şuan çalışamıyorum İşe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 8. Pendik Kurt dedi ki:

  Emlak ve pazarlama işleri yaptım.El sanatlarıyla ilgileniyorum.

 9. Hadımköy ömerli Kiptaş dedi ki:

  Burada iş isteyen bayan çok var vegrup oluşturur uz ne iş olursa yaparız yeter ki kabul edin firmanizdan alır firmanıza teslim edebiliriz

 10. sancaktepe dedi ki:

  Paketleme isi otomabil hava filtresi isi etiketleme isi yaptim

1 91 92 93
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)