Dükkan Açmak

İslami giyim bayiliği veren firmalar

İslami giyim bayiliği veren firmalar

Tesettür giyim bayiliği veren firmalar ve şartları

Giyim mağazası açmak isteyenlerin tercihlerinden biri de islami giyim mağazalarıdır. Bu sektörde bayililik vermekte olan birçok firma bulunmaktadır. İslami giyim bayiliği veren firmalar ile anlaşma sağlama aşamasında, en çok para kazandıracak ve en popüler firmalardan biriyle anlaşma sağlamak müşteri potansiyeliniz açısından önemlidir. Şimdi sizlerle, islami giyim bayiliği veren firmaları inceleyelim.

Alvina Bayan Giyim bayiliği 

1996 yılında faaliyete geçen Alvina giyim, bir bayanın tüm ihtiyaçlarını günün moda değişimlerine uygun bir şekilde; en iyi fiyatla, en yeni tasarımla tek bir çatı altında sürdürmeyi kendine ilke edinmiştir. Bayan giyisi, aksesuar tasarımı konusunda üretim ve satış konusunda çalışmalarını yürüten, uluslararası arenada prestij sahibi olan bir firmadır. İstanbul, Ankara ve İstanbul’da bulunan bölge müdürlükleri sayesinde, müşterilerin ürün taleplerine karşılık, bölgesel olarak çalışmalarını yürütmektedir. Alvina, 2008 yılında başlanan mağazalaşma sürecinde, tek tip standart dekorasyona sahip, tüm ürünlerin müşteri odaklı üretildiği bir islami giyim bayiliği veren firmalardan biridir.

Vavin tesettür giyim bayiliği nasıl alınır

İslami giyim bayiliği veren firmalar gün geçtikçe arttığı ülkemizde, yıllardır tanınmış bir şekilde faaliyet gösteren firmalardan biri olan Vavin giyim, bayilik verirken bir takım şartların yerine getirilmesini istiyor. Bunlardan ilki, mağazanın ticari potansiyeli yüksek bir cadde üzerinde olması gerektiğini belirtirken, mağaza konseptinin tüm Vavin Giyim mağazalarında aynı olmasını istiyor. Ayrıca açılacak olan mağazada sadece Vavin markasına ait ürünlerin satılması talebinde bulunuyor. Vavin Giyim’den bayilik alırken bazı avantajlardan yararlanmak mümkün. Açılacak olan mağazada fizibilite ve mimari danışmanlık konusunda herhangi bir ücret talebinde bulunulmuyor. Tüm ürünler yeni açılacak olan mağazaya düzenli olarak gönderilirken, mağazanın ilk bir haftalık işletmesini tecrübeli personeliyle yürütüyor.

Alışveriş merkezinde islami giyim bayiliği

İslami giyimin son yıllarda etkisinin arttığını göz önünde bulundurursak, çok çeşitli mağazaların tesettüre önem verdiğini söyleyebiliriz. İslami giyim bayiliği veren firmalar her ne kadar çarşılardaki mağazalarda artsa da alışveriş merkezleri tesettür mağazalarına sıcak bakmadığı bilinmektedir. Oysa ki muhafazakar kesimden insanların da alışveriş mağazalarında zaman geçirdiğini ve ihtiyaçlarını karşıladıklarını dikkate almak gerekiyor. Vavin Giyim gibi büyük mağazalar bayilik vermeden önce, kendi markasına laf getirmeyecek şekilde adım atmak ister. Bunun için bayilik verilmeden önce gerekli yer çalışmaları tüm titizlikle yapılır. Sadece Türkiye merkezli çalışmayan bu firmaların müşteri memnuniyetinin verdiği güvenle uzun süredir adından sıklıkla söz ettirdiklerini söyleyebiliriz.

Sefa Merve Tesettür Giyim Bayiliği veriyor

Son yılların en popüler İslami Giyim firmalarından biri de, Sefamerve’ dir. Bu firma gerek internet sitesi gerekse sosyal ağlardan yapmış olduğu paylaşımlar nedeniyle Ülkemizde, büyük bir müşteri potansiyeli oluşmuştur. Sefa merve mağazası arayan ve bu mağazalardan alışveriş yapmak isteyen birçok bayan müşteri bulunmaktadır. Red Herring tarafından Avrupa’nın en iyi 100 girişim şirketi arasında gösterilen Sefamerve, bir yılda 16 kat büyüyerek 47 ayrı ülkeye dağıtım yapacak kapasiteye ulaşmış durumda olup, her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Sefa Merve firmasının bayilik vermesi durumunda, bayilik almak isteyen yüzlerce girişimci mevcuttur.

Sizde en çok para kazandıran giyim bayilikleri ile anlaşma sağlayarak, işinizi kurabilir, en çok para kazandıran işleri inceleyebilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Altınözü babatorun mahallesi dedi ki:

  Sefamerve bayilik alabilirim çok ihtiyacım var acil yardım lütfen

 2. Almanya ikametkah dedi ki:

  Almanyada yasiyorum daha änce cok iste calistim ama kendi isismi kurmak istiyorum daha önce calismis oldugum isler restaurant .depo pazarlama .elektirik . Su anda ise boya tozöi boya ile yapilan izin ömürlü boya firmasindayim

 3. giyim bayiliği dedi ki:

  Selamın aleyküm,sefa merve giyim bayiliği acmak isiyorum bayilik veriyomusunuz sartları nelerdir yardımcı olursanız sevinirim

 4. Konya Ereğli dedi ki:

  Merhaba benim en büyük hayalim tesettür mağazası açmak fakat maddi durum yetersiz olduğu için bu hayali mi gerceklestiremedim. Bayilik vermeniz için şartlarımız nelerdir?

 5. mehmet ünlü dedi ki:

  Es selam aleykum hayırlı sabahlar
  Evet bayilik alsam islami giyimden
  Sartlar nasıl olur ve kimle bir yoneticigle görüşebilir miyim

 6. Berrin dedi ki:

  Sakarya merkezde oturuyorum evde ne isvilursa yaparim

  1. Kktc bayilik dedi ki:

   Bwn kktc yasyorum bayilik alamak

  2. Kars merkez dedi ki:

   Tezgahtar olarak başladım hayata su an kendi işletmem var perde sektörü ailece çalışıyoruz fakat oğlum tekstilde giyim üzerine daha başarılı özel şirketler kendisini mağazalarına yönetici olarak istiyor hatta yapıyor da fakat kendi işimizi kurmak istiyoruz bize bağiliginiz hakkında yeterli bilgiyi verirseniz sevinirim kolay gelsin.

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)