Dükkan Açmak

İş fikirleri 2017

İş fikirleri 2017

Her yıl  girişimcilik adına belirli adımlar atan ancak, iş planını gelecekteki yıla endeksleyen girişimciler için, en popüler ve kazançlı iş fikirlerine ihtiyaç duyarlar.  Bu yazımızda sizlere 2017 yılında yıldızı parlayacak bomba gibi yeni iş fikirlerini paylaşacağız. 206 yılının bitmesine birkaç ay kaldığı günümüzde, girişimcilerin en büyük hedefi 2017 yılı olup, 2016 yılında ülkemizde yaşanan gerek terör olayları, piyasalardaki dalgalanmalar, bankaların ve kredilerin durumu iş hayatını da olumsuz yönde etkilemeye devam etmektedir. Peki 2017 yılında hangi işler popüler olacak, nereye yatırım yapmak, hangi bayiliği almak lazım. İşte sizler için 2017 yılında yapılabilecek iş fikirleri 

2017 yılında teknoloji sektörüne yatırım yapmak

teknoloji-iş-fikirleri-2016

teknoloji-iş-fikirleri-2017

Teknoloji her geçen gün ilerlemeye devam etmektedir. Daha önce ki yıllarda, hayal bile edemediğimiz ürünleri kullanmaya ve hatta daha iyilerinin yapılmasını beklemekteyiz. Özellikle mobil iletişim alanında yeniliklerine devam eden firmalar her gün yeni bir ürün ile karşımıza çıkmaktadır. Cep telefonlarından örnek vermek gerekirse, 2015 yılı itibariyle 8 mega pikselden daha az çözünürlüğü olan cep telefonlarını kullanan sayısı çok azaldı. Artık cebimizde, 3 gb sanal hafızaya sahip, görüntülü görüşme özelliği bulunan bir cep telefonu ve bununla birlikte aylık en az 1 gb. mobil internet paketimiz mevcut. Tabi bu durum teknolojinin sonu değil. Daha yeni modeller, daha farklı özelliklerle mobil iletişim sektörü ilerlemeye devam edecektir. Bu durumda, hem firmalar için, hem de teknik servisler için 2016 yılında yapılabilecek ve en iyi iş fikirlerinden biridir.

Sadece cep telefonu ile kalmayıp, televizyonlar, ses ve görüntü sistemleri, uydu alıcılar, navigasyon cihazları, oto aksesuarları, tabletler, bilgisayarlar, kameralar, beyaz eşyalar, küçük mutfak eşyaları ve kişisel bakım ürünlerini her geçen gün, yeni bir ürün ve özellikle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Teknoloji sektörüne atılmak için artık çok geç kaldığını düşünen girişimcilere, 2017 yılında yapılabilecek en iyi iş fikrinin teknoloji olduğunu söylemek isteriz.

Organik ürünler üretimi ve satışı

organik-iş-fikirleri-2016

organik-iş-fikirleri-2017

Artık insanlar eskiden olduğu gibi, tüketmiş olduğu ürünün ucuzunu almayı düşünmüyor. Özellikle gıda ürünlerinde, ürünlerin imalatını, kalitesini, vücuda ve çevreye zararlarını inceliyor. Bu kapsamda son yıllar da popüler olan organik ürünler üretimi ve satışı 2017 yılında yapılabilecek en iyi iş fikirlerinden biri gibi görünüyor. Organik ürünler sektöründe en çok satılan ve talep edilenler ise; Bal, Reçel, Marmelat, Zeytin, Süt Ürünleri & Şarküteri, Pekmez, Çaylar, Kuruyemiş, Köy yumurtası, Sirkeler, köy ekmeği, Soslar, Kuru Gıda, Baharat, sebze ve meyveler, Salçalar, Közlemeler, Bakliyatlar olarak sıralanabilir. Bu ürünlerin organik olarak üretimi iyi para kazandırdığı gibi, e-ticaret sitelerinden veya perakende olarak satışı da 2016 ve 2017 yılında yapılabilecek en iyi iş fikirleri arasında yer alıyor.

Danışmanlık hizmetleri

Danışmanlık hizmetleri son yılların en popüler işlerinden biridir. Gayrimenkul danışmanlığından tutunda, sigortacılığa, kredi danışmanlığına kadar birçok sektörde hizmet veren danışmanlık firmaları 2016 yılında tercih edilebilecek olan en popüler iş fikirleri arasında olmaya devam ediyor.

Bayilik veren firmalar

bayilik veren firmalar

2016 yılında, cirosu yüksek olan herhangi bir firmanın bayiliğini alarak, ayakta durabilen bir sektörde hizmet vermekte en kârlı iş fikirleri arasında yer alıyor. Bayilik veren firmalar içerisinde 2017 yılında sektöre yeni giren iş planında yer alan cirosundan daha fazla para kazanan birçok bayilik veren firmalar mevcut. Bu kapsamda, sektörde tutunmaya çalışmak yerine bayilik veren firmalar ile anlaşarak para kazanmak 2017 yılında yapılabilecek en iyi iş fikirleri arasındadır.

2017 yılında internetten para kazanmak

internet-iş-fikirleri-2016

internet-iş-fikirleri-2017

Her geçen gün internet kullanımının arttığı ülkemizde, bu sektörde para kazanmak isteyenler için yeni bir iş fikri olmaya devam ediyor. 2017 yılında tablet, cep telefonu gibi mobil internet erişimi sağlayan cihazlara olan bağlılığın daha da artacağını düşünürsek, internet sektörü para kazanmak isteyenler için 2017 yılında yapılabilecek en çok para kazandıran iş fikirlerinden biri olmaya devam ediyor.

Sitemizin , yeni iş fikirleri, bayilik veren firmalar, evlere iş veren firmalar, İş Kurmak isimli bölümlerini inceleyerek, konu hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilir veya ek iş ilanları ve para kazandıracak kârlı iş fikirlerine başvuruda bulunabilirsiniz. 2017′ de yapılacak işler hakkında görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. İskilip dedi ki:

    Tekstil deri çalıştım paketleme yaptım evde lif ve herhangi bir paketleme yapabilirim çok ihtiyacım var dönerse iz sevinirim

  2. K. K. T. C dedi ki:

    Koltuk imalat sektorunde calistim restourancilik cifcilik gibi islerde ugrastim simdi ise ayakabi isiyle sansimi denemek istiyorum

  3. adana dedi ki:

    Restaurant,oto yıkama,döner

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)