Dükkan Açmak

İnternetten basitçe para kazanma yöntemi

İnternetten basitçe para kazanma yöntemi

Anket doldurarak, form doldurup kutucuklara tıklayarak para falan kazanılmaz. Boş verin bu boş işleri. Sizlere sıkıcı olmayan, net ifadelerle internet üzerinden kolay şekilde para kazanan insanların yöntemlerini anlatacağım. Eğer bu yazıyı okumadan önce, anket kitabı satın aldıysanız, para kazan isimli o acayip dergilere 100-200 lira para verdiyseniz, ne demek istediğimi daha iyi anlıyor olmalısınız. 🙂

Hep söyledim. Yine söylüyorum. İnternet üzerinden para kazanmanın yolu, sizin beceriniz ile doğru orantılıdır. Sevgili arkadaşlar, bilgisayar kullanmayı bilmeyen, internet hayatı sadece facebook olan sevgili ziyaretçilerim. Lütfen grafik tasarım gibi zor işlerin peşine düşmeyin. Clixsense falan zor iş. Benim işim gücüm yok. Acil para da lazım değil diyorsanız o zaman başka. Ancak orta seviyede bilgisayar bilginiz varsa, size söylemem gereken o mucize yöntem, o sihirli kelime Tİ-CA-RET.

Bir çin atasözünün dediği gibi; İnternet üzerinden en kolay para kazanmanın kesin yöntemi TİCARETTİR.

Alacaz, satacaz, kâr edecez!

Sahibinden isimli devasal bir web sitesi var. Bu siteyi Türk halkından ziyaret etmeyen kalmadı. Ev, araba, cep telefonu, kamera, elbise, ayakkabı, toka, boncuk, gözlük, tarak, ayna, cımbız alacaklar dahi ziyaret ediyorlar. Tabiri caizse mahalle bakkalından daha çok bu site ziyaret ediliyor.

Hangi ürünler hakkında detaylı bilgiye sahipseniz, internet üzerinden bu ürünleri satabilirsiniz. Örnekleyelim;

Uydu antenleri ve cihazları hakkında profesyonel bilgiye sahip Hüseyin bey, N11 sitesinden aldığı, uydu antenini, 20 lira kâr oranı sahibinden sitesinde satarsa, günlük 5 adet satışla aylık 3.000 TL. para kazanabilecektir. Yapması gereken tek şey ise, ucuza alıp, ufak bir kâr oranı ile satışa sunmasıdır. Elbette ki bu iş bu kadar kolay değil.

N11, sahibinden, sanalpazar, kliksa bu sitelerden sadece bir kaç tanesi. Fiyat araştırması yapın. Hangi sitede ne ucuz araştırın öğrenin. En çok satılan ürünler sekmelerini ziyaret edin.

Size bir sır vereyim mi? Ürünü satın almadan, deneme amacıyla ilan verin. Ya satın alınırsa… Neden olmasın?

Bir internet sitesinde profesyonelce tanıtılmış bir ürün 20 liraya satılırken, aynı ürün başka bir sayfada, yarım yamalak çekilmiş resmi ve özellikleri yazılmamış haliyle 15 liraya satılamamaktadır. Burada asıl mesele her iki ürününde aynı internet sitesinde para kazanmak amacıyla satışa sunulmuş olmasıdır. A kişisi, ürünü ilan verirken, tüm özellikleri, teslimat tarihini güncel olarak belirterek, ürün için bir satış vitrini oluşturmuştur. B firma veya kişisi ise, yılların verdiği öz güvenle, en ucuzu satma rahatı ile ürünün ismini yazarak, İLAN VER butonuna tıklamıştır.  En ucuza kendisinin verdiğini düşünerek satılacağını zanneder ama her zaman ucuz ürün satılmaz. Ticaretin sırları isimli bir kitap yazsak, oldukça popüler olacağı kesin. 🙂

Sanal ortam para kazanmanın adresi

Sezonluk ürünlerin satışı, son yılların en çok para kazandıran işleri arasındadır. Okullar açılırken çanta satmak, yaz ayında gözlük, kış ayında bere ticareti bir çok büyük şirket ve holdingin hayat felsefesi haline gelmiştir. İnsanların internetten ürün almaları için bir sebep ortaya koyun. İhtiyaca ve talebe cevap verin. Allah aşkına, n11 sitesinde içerisinde 50 ürün sattığınız bir mağaza açmak size kaç paraya mal olur. Eğer cebinizde 20 bin lira paranız olsa, mahalle bakkalını satın almaya kalkarsınız. Ancak günde milyonlarca kişinin ziyaret ettiği bir internet sitesinde ürün satmaya neden korkuyorsunuz?

Biz daha önce Sahibinden sitesinde nasıl dükkan açılacağını anlatmıştık. Buradan okuyabilirsiniz.

İş kurmak için, vergi ödemeye, iş yeri sahiplerine aylık 1000, 1500 lira kira vermeye, elemanıydı, stopajıydı, rakibiydi, yemeğiydi gibi problemler ile sizi uğraştırmayacak tek ortam İNTERNET. Size bir dukkanacmak.com kıyağı.. Dükkan adresleriniz bizden olsun.. 🙂

Gittigidiyor ile açık arttırmalı internetten basitçe kazanma yöntemi;  Gittigidiyor icaret başlangıç fiyatları

Milyonlarca müşteriye en kolay ulaşmanın yolu N11; N11 İnternet satış rehberi

Sanalpazar para kazanmak isteyen esnafa, mahalle pazarından daha yakın; Sanalpazar dükkan kiraları

Dükkan açmak şart mı?

Bu sitelerde dükkan açarsanız, daha kolay ilan verirsiniz. Aynı anda daha fazla kullanıcıya daha çok ürün satabilirsiniz. Ücretsiz ve indirimli kargo seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ancak başlangıç aşamasında, dükkan açmanızı tavsiye etmiyoruz. Basit bir ürün alın. Kolay satılabilecek bir ürün olsun. Çok tercih edilen ürünler içerisinden, (gıda hariç) bir hediyelik eşya seçin. Kısa sürede satıldığını göreceksiniz. Kolay para kazanma yolunda internet üzerinden ilk adımınızı atın.

E-ticaret sitesi ile popüler e-ticaret sitelerinin farkı nedir?

Bazıları, internet ismini duyunca hemen 2-3 bin lira para verip, bir e-ticaret sitesi kurdurmanın peşine düşünüyor. Elbet bu siteler işin profesyonel adımıdır ancak, başlangıç aşamasında olan bir firma için kesinlikle tavsip etmemekteyiz.  Bunu sebebi de şudur;

İnternet üzerinden alışverişlerin bir çoğu kredi kartı ile yapılmaktadır. Günümüzde insanlar kredi kartı bilgilerinin güvenliğinden endişe ettiklerinden dolayı sanal ve geçici kartlara geçiş yapmaktadırlar. Hal böyle iken, müşteriler ismini ilk kez duydukları bir internet sitesinde, kredi kartı bilgilerini girmekten çekineceklerdir. Sizde olsanız, güvenmediğiniz, bilmediğiniz internet siteleri ne kadar kaliteli olursa olsun, ürünler ne kadar ucuz olursa olsun, bilgi girişi yapmasınız. Bu yüzden sektörde yer edinene kadar, belli bir süre popüler sitelerde ticaret yapmak daha mantıklıdır.

Birkaç yöntem daha ister misiniz.. Forexi deneyin.. Diğer yöntemleri araştırın.. Sizlerle..

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Ankara Çankaya dedi ki:

  Güzellik uzmanıyım ve 11 yıl kendi salonumda uzman ve işletmeci olarak çalıştım

 2. Ticaret dedi ki:

  Hocam peki diyelim ki sahibinden de bir ürün sattık bu ürünü alıcıya nasıl göndereceğiz bu zor iş

  1. Admin dedi ki:

   İlan içeriğinde kargodan ve kargo ücretinden bahsetmelisiniz.
   Zor dediğiniz kargolama işi ile milyonlarca esnaf uğraşıyor.

  2. Kozmetik dedi ki:

   Kapida odemeli yada GET (guvenli e ticaret) sistemiyle uun satabilirsiniz.

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)