Dükkan Açmak

Iğdır evlere ek iş imkanları

Iğdır evlere ek iş imkanları

Iğdır evlere iş veren firmalar

Iğdır ilimizde oturan ev hanımları emekli ve ek işe ihtiyaç duyan herkes evlere iş veren firmalar sayesinde para kazanarak evlerine destek olabilirler.

Iğdır’ da halk ticaret, tarım ve hayvancılıkla uğraşmaktadır. 193 bin nüfuslu Iğdır ve ilçeleri Merkez, Tuzluca, Aralık, Karakoyunlu’da oturanlar ek işler sayesinde de para kazanmaktadır. Geçim sıkıntısı yaşayanlar firmalar tarafından verilen ek iş imkanları sayesinde aylık bir gelir elde ederek ailelerine katkı sağlayabilmektedir.

Iğdır evde bayanlara özel ek işler

Günümüzde halen devam edilen ve sürdürülen Iğdır el sanatları sayesinde halk el emeği göz nuru işlerini satarak güzel paralar kazanabilmektedir.  Iğdır’ da halen yapılmakta olan özel kök boyaların kullanıldığı pamuk ve yünlerden halı, kilim, halça, yün çorap vb gibi dokuma işlerinin yapılarak, yurtiçi ve yurtdışında satışa sunulmasından halk oldukça iyi bir kazanç sağlayabilmektedir.

Doğu Anadolu bölgesini yansıtan motif ve figürlerin kullanılarak yapıldığı ilimizde bayanlar evlerinden yapacakları bu tür el sanatlarının yapımından gelir sağlamaktadır. Ek iş imkanlarını her yerde olduğu gibi Iğdır ve ilçelerinde oturan herkese ulaştırmak ve evlere i veren firmalara başvurularını kolaylaştırmak için Iğdır evlere iş veren firmalar ve iş ilanları sayfamızdan yapılmaktadır. Sizde evlere  ek iş veren firmalara başvuru yaparak ek iş imkanlarından yararlanabilirsiniz. Iğdır’ a has Kilim, keçe, kafkas halıları, karabağ kilimlerini yapmak isteyenler bu ek işler sayesinde de para kazanabilirsiniz.

Özellikle kış aylarının çetin geçtiği Iğdır yöresinde halk özellikle kışın sıcak tutacak çorap, hırka, yelek, bere, atkı, kazak, şal, panço gibi yünden ürünlerin yapılması ve üzerlerinin süslenerek satılması ek iş olarak düşünülebilir. Bu şekilde birçok bayan evlerinden yaptığı yün işlerinden güzel paralar kazanmaktadır.

Ayrıca Iğdır’ da yöresel ev yemekleri yaptıran firmalar sayesinde de ek gelir kazanmak mümkün.

Iğdır’ a özel yöresel tatların yapılması ve yemeklerinin lokantalara satılması fikri de ek işlere örnek gösterilebilir.. Iğdır yöresine özel tatlardan oluşan ev yemeklerini yaptıracak birçok firma dan alınacak siparişlerin yetiştirilmesiyle de ek iş olarak yapılabilir. Birçok firma evlerinden Iğdır’ a özel yemekleri yapacak bayan aramaktadır. Taş köfte, yoğurt çorbası, omaç helvası, sütlü pilav, kuymak, kete, ayran aşı, gaygana, kavurma gibi birbirinden lezzetli yemekleri çıkaracak ve ustalıkla yapacak ev hanımlarının yemeklerini almak isteyecek birçok firma sayesinde ek gelir sağlayarak ailelerinize katkıda bulunabilirsiniz.

Iğdır Merkez evden yapılabilecek ek işler

Ayrıca bayanlar evlerinden dantel, yazma oya işleri, iğne oyaları, kanaviçe, yastık doldurma, süs mumları, süs ve kokulu sabun yapımı, evde tütün sarma, ev yemekleri, mantı, börek, örgü işleri gibi işleri de evden kendi malzemelerinizi kullanarak yapabilir, kendi el emeği işlerinizi turizmi her geçen gün büyüyen ve kış sporları, doğa sporları, yamaç paraşütleri botanik avcılık, dağ bisikleti, dağ rallisi, kuş gözetleme foto safari gibi etkinliklere katılmak için gelen tüm yerli ve yabancı turistlere satabilir, internet üzerinden tüm bu saydığımız işlerin tanıtımı yapabileceğiniz bir sosyal medya hesabı üzerinden de satışını yapabilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışındaki herkese bu el emeği göz nuru işlerinizi Iğdır’ a has motif ve figürlerden yaptığınız tüm el işlerinizin satışını yaparak oldukça güzel paralar kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Iğdır evlere iş veren firmalar başvuru

Iğdır da yukarıda saydığımız geleneksel el sanatları, yöresel ev yemekleri satışları gibi birçok ek gelir kapısından para kazanan hanımlar olduğu gibi evlere iş veren firmaların verdiği işleri yaparak para kazananlar da mevcuttur. Evlere iş vere firmalar başlıca; Kına paketleme, nikah şekeri, sabun paketleme, sabun yapımı ve kutulama,, davetiye katlama, etiket yapıştırma, kalem montajı, poşet katlama, fırın poşeti katlama işlerin vermektedir. Bu işleri yapmak isteyenler firmalara başvuru yaparak firmalardan evden yapılabilecek işleri alarak evlerinden hiç çıkmadan belirli bir zaman ayırarak istenilen sayıda işi yaparak para kazanabilirler. Firmalara başvuru yapmak isteyenler Iğdır’ da evlere iş veren firmaların yetkililerinin kendilerine ulaşmalarını sağlamak için sayfamızın en alt kısmında bulunan yorum bölümüne Ad- Soyad- e-mail ve ilgilenilen işi yazarak başvuru yapabilirler. Firmalardan gelen talepleri değerlendirerek parça başı olarak sayı üzerinden anlaştıkları fiyatlar üzerinden yapabilecekleri işleri alarak aylık sabit ve belirli bir gelire sahip olabilirler.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. Merkez dedi ki:

  Daha once paketleme isi yapmadim ama elimden her is gelir kendim memurum evde hem ek is hem ugras olmasi acisindan Istiyorum herturlu paketleme isine talibim is verirseniz verdiginiz isi layikiyla yerine getirecegimden emin olabilirsiniz

 2. Iğdır merkez dedi ki:

  Atanamamis beden eğitimi ogretmeniyim esimde atanamamis ikimizde issiziz evde paketleme isi olursa yaparim meslegimden dolayi ince kas becerilerim var acil ise ihtiyaçim var tesekkur ler simdiden

 3. ığdır merkez dedi ki:

  Elim her işe yatkın sabun paketleme kına paketleme yapabilirim açıktan okuyorum bu işe çok ihtiyacım var eğer dönüş yaparsanız çok sevinirim

 4. Iğdır merkez dedi ki:

  Lokantalar için tuz kaşık paketlemesi yaptım el işlerine elim yatkındır poşet paketleme yaparım cevap bekliyorum ığdır merkez

 5. Iğdır Merkez dedi ki:

  Paketleme işlerini yapabilirim

 6. ıgdır merkez dedi ki:

  is ıstıyorum cok acıl her ıs yaparım paketleme gerı donus yapın lutfen

 7. ıgdır merkez dedi ki:

  kına sabun paketleme ev hanımıyım cok ıhtıyacım var donus yapın lutfen

 8. Merkez dedi ki:

  Elim her ise yatkindir el becerime guveniyorum

 9. merkez dedi ki:

  Paketleme istiyorum daha once nevresim yastik perde dikimi yaptim

 10. Igdir merkez dedi ki:

  Boncuktan pecetelik yaptım elim yatkın gerçekten çok yapmak istiyorum evde iş dönüş yaparsanız iyi olur

 11. Merkez dedi ki:

  Boncuktan pecetelik yaptım el becerim vardır paketleme işi yaparım poset katlarim elim hızlıdır gerekirse ogrnirim cvp bekliyorum

 12. davetiye katlama kina paketleme dedi ki:

  paketleme

  1. Merkez dedi ki:

   Elim her ise yatkindir

 13. Kına paketleme sabun paketleme dedi ki:

  Iğdır paketleme

 14. Kına paketleme sabun paketleme dedi ki:

  Paketleme

 15. yokmu.karsda ek iş yapacam dedi ki:

  Kağızman da oturuyorum paketleme yaparım

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)