Dükkan Açmak

Hatayda evlere iş veren firmalar

Hatayda evlere iş veren firmalar

İskenderun, Antakya, Dörtyol ilçeleri ile Antakya, Belen, Kırıkhan, Reyhanlı Altınözü Dörtyol ilçelerinde evde çalışmak isteyen evlere iş veren firmaların fırsatlarından yararlanarak para kazanmak isteyenler için değişik iş fikirleri sunmayı ve evlere iş verenler ile çalışmak isteyenleri buluşturmayı amaçlamaktayız. Hatay merkezde veya Altınözü Belen Erzin İskenderun, Kırıkhan, Reyhanlı, Samandağ ve Yayladağı ilçelerinde  ev hanımları, öğrenciler emekliler, kısaca evde boş zamanı olan herkes, kendi evinin rahatlığında çalışarak para kazanabilirler.

Hatay ilimizde ek iş ilanları

Hatay ilinin ekonomisi tarıma dayalıdır. Başlıca tarım ürünleri pamuk, zeytin, buğdaydır. Akarsu boylarında meyve ve sebze yetiştiriciliği yapılır. Çırçır ve dokuma atölyeleri tuğla ve nebati yağ fabrikaları başlıca sanâyi kuruluşlarıdır. Hatay ilinde evlere iş verenler olduğu gibi, herhangi bir firmaya bağımlı olmaksızın, evinde kendi ürettiği ürünleri internetten veya değişik yöntemler ile pazarlayarak satan kişilerde mevcuttur. Şöyle ki, evlere iş verenler veya firmalar ile anlaşarak kazanabileceğiniz para miktarları, evinizde bulunan kişi sayısına ve verilen iş için ayırabileceğiniz zamana göre değişmektedir. Bazı firmalar yapmış oldukları fason işin niteliği gereğince, belirli dönemlerde işlerin yoğun olmasından kaynaklı olarak, almış oldukları siparişleri yetiştirmek adına evlere iş verilir sloganı ile ev hanmlarına, emeklilere, öğrencilere, evde çalışmak isteyen kişilere iş vermektedirler. Ancak bu işlerin bir çoğu sezonluk ve dönemliktir. Eğer evinizde çalışabilecek kişi sayısı çok veya ayırabileceğiniz zaman fazla ise, evlere iş veren firmalar ile anlaşarak iyi para kazanabilirsiniz. Ancak evinizde tek başınıza günde 2-3 saat zaman ayırarak, aylık 1000 TL. civarında para kazanmayı hayal ediyor iseniz, size tavsiyemiz kendini işinizi yapmanızdır.

Hatay merkezde ve ilçelerine en çok para kazandıran iş kına paketleme işidir. Mahallelerde kurulan küçük atölyelerde ev hanımları akrabaları ile birlikte kına paketleyerek kargo ile Türkiye’nin birçok iline göndermektedirler. Sizde bu gruplardan birine katılabilir veya fason firmalar ile görüşerek kendi grubunuzu oluşturabilirsiniz.

Ülkemizde giderek zorlaşan hayat şartları nedeniyle geçim sıkıntısı günden güne artmaktadır. Bu sebeple evde boş zamanı olan kişiler evde iş imkanları sunan firmalar ile görüşerek beceri ve yeteneklerine göre kendi evlerinde çalışarak para kazanmaktadırlar. Sizinde evinizde boş zamanınız var ise, yetenekli olduğunuz konuda hizmet vermekte olan, evlere iş veren firmalar ile görüşerek çalışmaya başlayabilir ve ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz.

Gerek Hatay ilinde gerekse tüm Türkiye’ de evde yapılabilecek işler; internet danışmanlığı, evde kutu katlama işi,  nikah bebek mevlüt şekeri işi, dikiş nakış ve örgü işi, tespih işi,   kına paketleme, boncuk dizme, kalem montajı, etiket yapıştırma, giysi süsleme, makale yazarlığı, habercilik, hediyelik eşya hazırlama,  anketler, ürün pazarlama, e-ticaret, editörlük, mandal işi, ütü yapma fason iş çeşitleri, davetiye hazırlama, çiçek süsleme, boyama gibi işlerdir.

Hatayda Evde iş yapmak istiyorum diyenler için ülkemizde en popüler evde yapılan işlerin başında evde nikah şekeri yaptıran yerler,  yapılacak el işleri,  yapılabilecek işler,  boncuk işi,  iş imkanı,  mandal işi, ev temizliği verenler yer almaktadır. Unutulmaması gerekir ki, Hatayda en popüler işlerden biri de rehberliktir.

Peki kendi işiniz derken, ne iş yapabilirim, ne iş yapmalıyım, nasıl para kazanabilirim sorularını duyar gibiyim. Bu kapsamda, en iyi iş bildiğiniz iştir sözünü hatırlarsak, eğer bir kişi bir konuda yetenekli ise, herkesten daha kısa sürede daha özverili çalışarak daha güzel ve kaliteli ürünler ortaya koyabiliyor ise, müşteriler veya işverenler tarafından tercih edilmemesi imkansızdır. Örneğin örgü işlerini çok iyi yapan bir ev hanımı, kısa sürede kaliteli ve kimsenin bilmediği çeşitlerde örgü örebiliyor ise, hazırlamış olduğu ürünlerden herkes övgü ile bahsediyor ise, evlere iş veren firmalar ile çalışmak yerine kendi bildiği işi yapıp, ürünler hazırlayıp, perakende olarak satması en iyi geliri getiren evde iş imkanıdır.

Eğer yukarıda bahsedilen firmalar ile önceden anlaşmış iş gruplarından biriyle anlaşamazsanız, yapmanız gereken hemen firmalara başvurmanızdır. Bu konuda ister YORUM yazın, isterseniz firmalar arasında seçim yapmak yerine, hemen başvurun. Seçim size kalmış. Hayırlı işler dileriz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 875 YORUM
 1. iskenderun dedi ki:

  elim her işe yatkındır hızlıyım işe ihtıyacım var yardımcı olursanız sevınırız

 2. Hatay iskenderun dedi ki:

  Kafeterya çalışıyorum kendi yerim paketleme işini yaparım

 3. Antakya dedi ki:

  İşletme 4sinif lisans .ogrencisiyim ekibim var işleri kısa sürede bitirirz

 4. payas dedi ki:

  market reyon görevlisi olarak 2 yıl kozmetik 3 yıl ve son olarak el işi örgü yapmaktayım ekibim var hızlı ve temiz yapabiliriz olumlu dönüş yaparsanız mutlu olurum

 5. Hatay dortyol dedi ki:

  El sanatların da çok iyiyim şu an kadife dekoratif kutular yapıyorum ev yemekleri de yapiyorum

 6. antaky dedi ki:

  Evde yapabileceğim her iş olur

 7. antaky dedi ki:

  Elimden gelir

 8. antaky dedi ki:

  Elimden her iş gelir elinizde ne varsa çok ihtiyacım var

 9. antakya dedi ki:

  Her iş gelir elimden elinizde ne varsa işe çok ihtiyacım var

 10. Kırıkhan dedi ki:

  Kurdele nakışı örgü yaptım benzer çeşitli kurslara gittim el becerim var dantel lif oya hepsini yapiyorum paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapar mısınız evliyim 2 cocugum var ihtiyacımiz var.5 6 kişilik ekibim var hepsı yapmaya hazır burda Kırıkhan da böyle imkanımız olmadığı için başvuru yaptım size lütfen olumlu dönüş yapın

 11. antakya dedi ki:

  Eşimle beraber 7-8 saat boş zamanımız var. Eşimin ve benim el beceriksiz çok çok iyi. Verilen işi seri ve zamanında teslim ederiz. Çok ihtiyacımız var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 12. İskenderun dedi ki:

  Ben isletme mezunuyum.Suan calismiyorum. Bir arkadasla beraber evde paketleme işi yapmak istiyoruz.

 13. Payas dedi ki:

  Bende evde kına paketleme işi yapabilirim, işe ihtiyacımız var

 14. Hatay dortyol dedi ki:

  Evde 3 kişiyiz ve oldukça seri ve hizliyiz ve bu ise cook ama cook ihtiyacımız var değerlendirilmeye alınır geri dönüş yapılırsa minnettar kalırım

 15. Erzin dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var daha önce tesbih paketledim hızlıyım zamanında işi teslim ederim lütfen dönüş yapın çok ihtiyacım var

 16. Evde boncuk tesbih evde yapilabilecek ek isler dedi ki:

  Evde kendi cabamla elişi yapıyorum satıyorum ek is istiyorum elbecerim vardır

 17. kırıkhan dedi ki:

  Ne iş olursa yaparm

 18. kırıkhan dedi ki:

  El becerim iyi dikiş nakiş yaptm hali kilim dokudum

1 40 41 42
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)