Dükkan Açmak

Hatayda evlere iş veren firmalar

Hatayda evlere iş veren firmalar

İskenderun, Antakya, Dörtyol ilçeleri ile Antakya, Belen, Kırıkhan, Reyhanlı Altınözü Dörtyol ilçelerinde evde çalışmak isteyen evlere iş veren firmaların fırsatlarından yararlanarak para kazanmak isteyenler için değişik iş fikirleri sunmayı ve evlere iş verenler ile çalışmak isteyenleri buluşturmayı amaçlamaktayız. Hatay merkezde veya Altınözü Belen Erzin İskenderun, Kırıkhan, Reyhanlı, Samandağ ve Yayladağı ilçelerinde  ev hanımları, öğrenciler emekliler, kısaca evde boş zamanı olan herkes, kendi evinin rahatlığında çalışarak para kazanabilirler.

Hatay ilimizde ek iş ilanları

Hatay ilinin ekonomisi tarıma dayalıdır. Başlıca tarım ürünleri pamuk, zeytin, buğdaydır. Akarsu boylarında meyve ve sebze yetiştiriciliği yapılır. Çırçır ve dokuma atölyeleri tuğla ve nebati yağ fabrikaları başlıca sanâyi kuruluşlarıdır. Hatay ilinde evlere iş verenler olduğu gibi, herhangi bir firmaya bağımlı olmaksızın, evinde kendi ürettiği ürünleri internetten veya değişik yöntemler ile pazarlayarak satan kişilerde mevcuttur. Şöyle ki, evlere iş verenler veya firmalar ile anlaşarak kazanabileceğiniz para miktarları, evinizde bulunan kişi sayısına ve verilen iş için ayırabileceğiniz zamana göre değişmektedir. Bazı firmalar yapmış oldukları fason işin niteliği gereğince, belirli dönemlerde işlerin yoğun olmasından kaynaklı olarak, almış oldukları siparişleri yetiştirmek adına evlere iş verilir sloganı ile ev hanmlarına, emeklilere, öğrencilere, evde çalışmak isteyen kişilere iş vermektedirler. Ancak bu işlerin bir çoğu sezonluk ve dönemliktir. Eğer evinizde çalışabilecek kişi sayısı çok veya ayırabileceğiniz zaman fazla ise, evlere iş veren firmalar ile anlaşarak iyi para kazanabilirsiniz. Ancak evinizde tek başınıza günde 2-3 saat zaman ayırarak, aylık 1000 TL. civarında para kazanmayı hayal ediyor iseniz, size tavsiyemiz kendini işinizi yapmanızdır.

Hatay merkezde ve ilçelerine en çok para kazandıran iş kına paketleme işidir. Mahallelerde kurulan küçük atölyelerde ev hanımları akrabaları ile birlikte kına paketleyerek kargo ile Türkiye’nin birçok iline göndermektedirler. Sizde bu gruplardan birine katılabilir veya fason firmalar ile görüşerek kendi grubunuzu oluşturabilirsiniz.

Ülkemizde giderek zorlaşan hayat şartları nedeniyle geçim sıkıntısı günden güne artmaktadır. Bu sebeple evde boş zamanı olan kişiler evde iş imkanları sunan firmalar ile görüşerek beceri ve yeteneklerine göre kendi evlerinde çalışarak para kazanmaktadırlar. Sizinde evinizde boş zamanınız var ise, yetenekli olduğunuz konuda hizmet vermekte olan, evlere iş veren firmalar ile görüşerek çalışmaya başlayabilir ve ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz.

Gerek Hatay ilinde gerekse tüm Türkiye’ de evde yapılabilecek işler; internet danışmanlığı, evde kutu katlama işi,  nikah bebek mevlüt şekeri işi, dikiş nakış ve örgü işi, tespih işi,   kına paketleme, boncuk dizme, kalem montajı, etiket yapıştırma, giysi süsleme, makale yazarlığı, habercilik, hediyelik eşya hazırlama,  anketler, ürün pazarlama, e-ticaret, editörlük, mandal işi, ütü yapma fason iş çeşitleri, davetiye hazırlama, çiçek süsleme, boyama gibi işlerdir.

Hatayda Evde iş yapmak istiyorum diyenler için ülkemizde en popüler evde yapılan işlerin başında evde nikah şekeri yaptıran yerler,  yapılacak el işleri,  yapılabilecek işler,  boncuk işi,  iş imkanı,  mandal işi, ev temizliği verenler yer almaktadır. Unutulmaması gerekir ki, Hatayda en popüler işlerden biri de rehberliktir.

Peki kendi işiniz derken, ne iş yapabilirim, ne iş yapmalıyım, nasıl para kazanabilirim sorularını duyar gibiyim. Bu kapsamda, en iyi iş bildiğiniz iştir sözünü hatırlarsak, eğer bir kişi bir konuda yetenekli ise, herkesten daha kısa sürede daha özverili çalışarak daha güzel ve kaliteli ürünler ortaya koyabiliyor ise, müşteriler veya işverenler tarafından tercih edilmemesi imkansızdır. Örneğin örgü işlerini çok iyi yapan bir ev hanımı, kısa sürede kaliteli ve kimsenin bilmediği çeşitlerde örgü örebiliyor ise, hazırlamış olduğu ürünlerden herkes övgü ile bahsediyor ise, evlere iş veren firmalar ile çalışmak yerine kendi bildiği işi yapıp, ürünler hazırlayıp, perakende olarak satması en iyi geliri getiren evde iş imkanıdır.

Eğer yukarıda bahsedilen firmalar ile önceden anlaşmış iş gruplarından biriyle anlaşamazsanız, yapmanız gereken hemen firmalara başvurmanızdır. Bu konuda ister YORUM yazın, isterseniz firmalar arasında seçim yapmak yerine, hemen başvurun. Seçim size kalmış. Hayırlı işler dileriz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 932 YORUM
 1. Kirikhan dedi ki:

  Merhaba ewde 4 kisiyiz cok fazla bos vaktimiz var degerlendirmek istiyoruz yardimci olursaniz sevinirim

 2. Hatay /Antakya dedi ki:

  Merhaba,
  Daha önce ithalat ihracat departmanında yazışmalar yaptım.evde her tür iş yaparım,,paketleme,sayım,gibiişlerin yanında,evde her iş yaparım.

 3. Altınözü babatorun mahallesi dedi ki:

  Çok ihtiyacım var evde her işi yapabilirim lütfen en kısa zamanda yardımcı olun 🙏🏻

 4. Hatay antakya dedi ki:

  Ev hanımıyım

 5. Hatay antakya dedi ki:

  Elimden gelen her şeyi yaparım cevap bekliyorum

 6. iskenderun dedi ki:

  iyi günler kutu katlama tesbih boncuk dizme vs yapabilirim daha önce yapan arkadaşa yardım etmiştim.

 7. iskenderun dedi ki:

  2 kişiyiz. Katlama, paketleme, davetiye, mandal vb. işleri yapabiliriz. Zamanında yetiştiririz.

 8. iskenderun dedi ki:

  Slm hatay iskenderunda oturuyorum boncuk izme,kutu katlama vb. isleri yapabilirim cevap verirseniz sevinirim

 9. İskenderun dedi ki:

  Biz iskenrunda ikamet ediyoruz adım hasan iş kazası geçirdim engelliyim bende evden iş yapmak istiyorum tesbih; kutu katlamak ; kına ve cerez paketleme yapa bilirim eşimle beraber calışırız

 10. Hatay belen dedi ki:

  Belen den ben ve ekibim bu isi yapmak istiyoruz bize ne is olursa yapmaya haziriz cunku ise ihtiyacimiz var lutfen bize donus yaparsaniz seviniriz bekliyorum cevapbiniz

 11. ANTAKYA dedi ki:

  sanayide pvc sistemleri satan bir firmada paketleme bölümünde çalıştım. paketleme işi yapabilirim.

 12. Dörtyol dedi ki:

  Kutu katlama dantel işleme içli köfte ufak tefek işler yaptım elimden her iş gelir neredeyse kına paketleme kürdan yerleştirme ne iş olursa yapılacak işlerinizi bekliyorum zamanında yetiştiririm

 13. İskenderun dedi ki:

  İskenderundayım evden çalışıp kazanç sağlamak istiyorum nikah şekeri butik pasta kurabiye işleri paketleme işleri boncuk süsleme vb. işlerinde kendime güveniyorum

1 43 44 45
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)