Dükkan Açmak

Hangi işler para kazandırır

Hangi işler para kazandırır

Para kazandıracak işler

Daha fazla nasıl gelir sağlayacağımızı bunun yanı sıra bütçemizi ilerletmemiz açısından kar bırakacağını iyi bilmemiz gerekmektedir. Günümüz koşullarında tek kişilik hizmetler ve benzeri ürün ve tanıtımlar son derece fazla getiri sağlamaktadır.

Tek kullanımlık ürünler

Farklı alanlar için gerekli olan ufak lakin tek kullanımlık ürünler satış için oldukça karlı bir model oluşturmaktadır. Örnek ile açıklayacak olursak 2,500’den fazla paketlenmiş ürün satan ve bunları tek porsiyon halinde yapan online firma Minimus yüzlerce çalışana ve 2 adet büyük ambara sahip olmaktadır.

Yetişkin bireylere uygun büyük oyuncaklar

People at Play adlı firma kapsamında bireysel ve gruplardan oluşan programlamalar sayesinde eğlenceli vakit geçirme imkanı sağlanmakta. Körfeze oldukça yakın mesafede bulunan işletme kapsamında Kasım ayı ile Nisan ayı arasında faaliyet göstermekte. Ülkemizde pek rastlamamız mümkün olmayacak şekilde düzenlenen bu sistem güzel para kazandıracak işlerden bir tanesidir.

Tuvalet kağıdı reklamı

Tuvalet kağıtlarının üzerine reklam ve kuponlar basılmakta. Bu sayede su bazlı olarak basılan reklam ve kuponlar %100 güvenli olup halka açık yerlerde dağıtılmakta. Farklı bir iş fikri olduğundan bu fikirde karlı bir iş sayılabilir. Bilindiği üzere sektörde oldukça fazla bulunmasına rağmen reklamcılık son derece ihtiyaç duyulan ve geliri olan sektörlerden bir tanesidir. Hangi işte para var diye sorgularken etrafımıza iyi bakınmalıyız. Para kazandıracak işler konusunda parlak fikirleri küçük uygulamalar doğrultusunda kolaylıkla sektöre girerek gelir elde edebiliriz.

Deniz yolculukları

Para kazandıracak işler bakımından eşsiz bir fikir olan yat kiralama işlemini hem bireysel olarak hem de işletme tarafından kullanmak son derece kar sağlayan iş fikirlerinden bir tanesidir. En prestijli organizasyondan bir tanesi de yarış yelkenlileri ile ekip oluşturarak, misafirlerinizi, toplantı davetlerinizi deniz gezisi ile etkinlikler oluşturabilmektir.

Sevimli tuvaletler

Seyyar ve dar şekilde olan tuvaletler içerisinde özel alanlar oluşturmak için düşünülen gelir bakımından kar elde etmenizi sağlayacak iş fikirlerinden bir tanesidir.

E-kitap kiralama

E- kitap kiralama servisi ile bir çok birey kendisi kitap satın alabilmekte lakin başkalarına kiralaya bilmemektedir. Bir sistem üzerinde bulunan kitaplar belirli bir ücret karşılığında okunmak için satın alınmakta lakin. Birey okuduktan sonra başkası ile paylaşarak ücret talebinde bulunabilir.

Kişisel çay karışımları

Para kazandıracak işler arasında ileri düzeyde atılımlarda bulunulan içecek sektörü tüketicilere kendi çay karışımlarını yaratma imkanına sahipler. Sektörde 10,000’den fazla kombinasyon bulunmaktadır. Kişiselleştirilmiş çay ürünleri geri dönüşüm faaliyetleri arasında yer alan kağıt ürünleri, etiketler, çevre dostu mürekkepler kullanılmaktadır. Kişiselleştirilmiş çay üretiminiz organik ve glütensiz olmalıdır. Bu kavramda örnek olarak Design A Tea isimli şirketi örnek gösterebiliriz. Şirket kapsamında sunulan 40 adet içecekten bir adedi seçilip tüketiciye en özel şekilde sunulmakta.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Kağıthane dedi ki:

    Çağrı merkezi telesatış

  2. Küçükçekmece dedi ki:

    Merhabalar..paketleme işleri yapılır.Gerekirse ekip oluşturulabilir.

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)