Dükkan Açmak

GEBZE EVDE İŞ İMKANLARI

GEBZE EVDE İŞ İMKANLARI

KOCAELİ GEBZE DARICA EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR

Gebze ‘de Adem Yavuz, Arapçeşme, Balçık, Barış, Denizli, Tepeman, Mudarlı, Ovacık, Tavşanlı, Mollafenari, Yağcılar,Osman Cumhuriyet, Cumaköy, Beylikbağı, Ahatlı, Duraklı,Kargalı,Elbizli, Eskihisar, Kadıllı, Köşklüçeşme,Kirazpınar, Mevlana, Yavuz Selim, Muallim, Pelitli,Ulus Mimar Sinan,Mustafapaşa, Sultan Orhan mahallelerinde oturan evinde ek iş yaparak, ek gelir kazanmak, Gebze’ de evlere iş veren firmalar ile anlaşarak ev ekonominize katkıda bulunmak istiyor iseniz, sizde evde iş imkanlarından yararlanabilirsiniz.

KOCAELİ GEBZE EVDE İŞ İMKANLARI

Kocaeli Gebze ilçesi, ekonomi ve sanayi düzeyi yüksek, İstanbul’ a en yakın ilçelerimizden biridir. Gebze’ de bulunan fabrikalarda binlerce işçi istihdam edilmektedir. Coğrafi konu itibariyle İstanbul’ a yakın olması sebebiyle, diğer ilçelere nazaran birçok iş fırsatı mevcuttur.Gebze’ de ikamet ediyor iseniz, Gebze merkezde, Darıca’ da veya İstanbul Anadolu yakasında evlere iş veren firmalar ile anlaşarak evde iş imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Gebze evde iş imkanları verilen mahalleler ve semtler

Gebze merkezde ve Ademyavuz, Akse, Arapçeşme, Atatürk, Barış, Cumaköy, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, İnönü, Kirazpınar, Köşklüçeşme, Mevlana, Mimarsinan, Mualliköy, Mustafapaşa, Osmanyılmaz, Özgürlük, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Yenikent mahallerinde evlere ek iş veren firmalar bulunmaktadır. Gebze ilçesinde evde yapılacak işlerden bazıları, Kutu katlama işi, davetiye hazırlama, nikah mevlüt şekeri hazırlama, boncuk işi, evde turşu yaparak para kazanma, sabun imalatı, kalem işi, hediyelik eşya süsleme işi, mandal hazırlama işi, evde paketleme işi, poşet katlama işi, kına paketleme işi, evde yemek yapma, tespih dizme işi yaparak para kazanabilirsiniz.Evde yapılacak işlerin avantajları; sermaye gerektirmemesi, riski olmaması, evinizin rahatlığında çalışmanız, çalışma sürenize ve yeteneğinize göre para kazanmanız, herhangi bir alet edevata ihtiyaç duymamanız olarak sıralanabilir.

Evlere iş veren firmalar ile anlaşarak, yaptığınız işe, kişi sayısına, çalışma sürenize göre para kazanırsınız. Günde 3-5 saat ayırıp 4 kişi çalışan bir grup ile, evinde haftada 10 saat çalışabilen bir kişinin kazancı elbet aynı olmaz. Tabi evlere iş veren firmalar ile yapmış olduğunuz anlaşma çerçevesinde ortalama aylık 200 ile 1000 TL. Civarında para kazanmanız mümkündür. Evlere iş veren firmalar ile yapmış olduğunuz anlaşma çerçevesinde kazanacağınız para miktarı değişecektir. Genel olarak evlere iş veren firmalar tarafından yapılması istenen iş, işi yapacak kişilere öğretilir. Daha sonra belirli periyotlarda iş için gerekli malzemeler evlere teslim edilir. Daha sonra belirli zamanlarda firmalar tarafından hazırlanan ürünler teslim alınır. Firma tarafından yapılan anlaşmaya göre aylık veya teslimat sonrasında anlaşılan ücret hesabınıza yatırılır. Kocaeli Gebze’ de evlere iş veren firmalar ile iletişim kurmak ve evde iş fırsatlarından yararlanmak için makalemizin alt bölümüne yorum yazabilirsiniz. Yazdığınız yorum evlere iş veren firmalar ile paylaşılacaktır.

Evlere iş veren firmalar, makalemizin alt bölümüne yorum yazarak Gebze’ de oturan, evde iş arayan kişilere ulaşabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2984 YORUM
 1. Gebze dedi ki:

  Eşimle Vida ile somunu birbirine birleştirme davetiye katlama kutu katlama vb. işler yaptık vereceğiniz işleride azami itina ile yapacağımızdan şüpheniz olmasın memnun olacağınızı garanti ederim

 2. Gebze dedi ki:

  Daha once sakız paketleme isi yaptım. Surekli evdeyim is yapmak istiyorum gebze beylikbaginda oturuyorum ..

 3. Gebze beylikbaği dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum daha once yapmadim ama yapabilecegimi dusunuyorum luften cevap bekliyorum

 4. Kocaeli Darıca dedi ki:

  Evde klemes işi yaptım perde boncuğu ,kirose işi yaptım acil iş istiyorum

 5. Gebze/İstasyon dedi ki:

  sigorta mekanizmalarını yerleştirme ,kelepçe ,bant,anahtarlık,tekstil ürünlerinin temizliği,karton katlama gbi işler yaptık ev halkıyla işe acil ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 6. kocaeli /gebze /Köşklüçeşme Mah. dedi ki:

  Daha önce kalem montaj isi yaptım. Yine yapmak istiyorum gebzede oturuyorum.

 7. Kocaeli darıca dedi ki:

  Ben Ev hanımıyım daha önce paketleme işi yaptim çok istiyorum ityacim var

 8. Darıca istasyon dedi ki:

  Sabun paketleme işi yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var daha önce Tütün sarma işi yaptım

 9. Dilovası dedi ki:

  Boncuk işi yaptik su anda 8 kisiyiz paketleme gibi bi is verilirse bu sayi 15 e cikabilir

 10. kocaeli/darıca merkez dedi ki:

  Daha önce tekstil ütü pakette çalıştım,evde kısa dönem klasör paket işi yaptık.mum paketleme işi gibi klasör dışı bir iş istiyorum.

 11. gebze mustafa pasa mh dedi ki:

  Ilgileniyorum size nasil ulasabilirim

 12. Gebze dedi ki:

  Paketleme katlama isi yaptim daha once su anda evde ek is yapmak istiyiruz biz iki kisiyiz ihtiyactan dolayi bu isi yapmak istiyoruz

 13. Gebze yavuzselim dedi ki:

  Evde pil paketleme isi yaptim daha once ic camasiri katlama isi yaptim. Elim hizlidir.

 14. kocaeli gebze muallimköy dedi ki:

  öğrenciyim çok boş vaktimiz var ekip olarak çalışırız.becerikliyiz asla pişman olmazsınız.paraya ihtiyacımız var.lütfen yardımcı olun.davetiye katlama işi yaptım daha önce.

 15. Pendik dedi ki:

  Taki isi yaptim tesbih isi falan yaptim paketleme isi istiyorum lutfen donus yapin ekibim var

 16. Körfez dedi ki:

  Körfezde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 17. Gebze dedi ki:

  Merhaba daha önce sakız paketleme etiket yapıştırma iğne ucu yerleşletirme çorap kutu katlama gibi bir çok işte çalistim elim beceriklidir hızlı yaparım pişman olmazsınız daha önceden 3000 TL kazanmişliğimda var

 18. Gebze dedi ki:

  Daha önce paketleme , anahtarlık düzeltme etiket yapıştırma konusunda çalıştım ayda 3000 TL kazanmışlığım var arada evdekilerde arkadaşlarimda yardım ediyor elim hızlıdır zaten artık alıştım dışarda çalıştığım bir iş yok lütfen geri dönüş yaparmısınız ?

 19. Gebze kosku cesme dedi ki:

  Ben hemsireyim ücretsiz izin deyim evde otururken iş yapmak istiyorum daha önce nikah şekeri paketledim

  1. Gebze dedi ki:

   Selam takı ve tesbih işi yaptım.Uygun görürseniz ewde iş yapmak istiyorum.Olumlu olumsuz lütfen dönüş yapınız.

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)