Dükkan Açmak

GEBZE EVDE İŞ İMKANLARI

GEBZE EVDE İŞ İMKANLARI

KOCAELİ GEBZE DARICA EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR

Gebze ‘de Adem Yavuz, Arapçeşme, Balçık, Barış, Denizli, Tepeman, Mudarlı, Ovacık, Tavşanlı, Mollafenari, Yağcılar,Osman Cumhuriyet, Cumaköy, Beylikbağı, Ahatlı, Duraklı,Kargalı,Elbizli, Eskihisar, Kadıllı, Köşklüçeşme,Kirazpınar, Mevlana, Yavuz Selim, Muallim, Pelitli,Ulus Mimar Sinan,Mustafapaşa, Sultan Orhan mahallelerinde oturan evinde ek iş yaparak, ek gelir kazanmak, Gebze’ de evlere iş veren firmalar ile anlaşarak ev ekonominize katkıda bulunmak istiyor iseniz, sizde evde iş imkanlarından yararlanabilirsiniz.

KOCAELİ GEBZE EVDE İŞ İMKANLARI

Kocaeli Gebze ilçesi, ekonomi ve sanayi düzeyi yüksek, İstanbul’ a en yakın ilçelerimizden biridir. Gebze’ de bulunan fabrikalarda binlerce işçi istihdam edilmektedir. Coğrafi konu itibariyle İstanbul’ a yakın olması sebebiyle, diğer ilçelere nazaran birçok iş fırsatı mevcuttur.Gebze’ de ikamet ediyor iseniz, Gebze merkezde, Darıca’ da veya İstanbul Anadolu yakasında evlere iş veren firmalar ile anlaşarak evde iş imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Gebze evde iş imkanları verilen mahalleler ve semtler

Gebze merkezde ve Ademyavuz, Akse, Arapçeşme, Atatürk, Barış, Cumaköy, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, İnönü, Kirazpınar, Köşklüçeşme, Mevlana, Mimarsinan, Mualliköy, Mustafapaşa, Osmanyılmaz, Özgürlük, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Yenikent mahallerinde evlere ek iş veren firmalar bulunmaktadır. Gebze ilçesinde evde yapılacak işlerden bazıları, Kutu katlama işi, davetiye hazırlama, nikah mevlüt şekeri hazırlama, boncuk işi, evde turşu yaparak para kazanma, sabun imalatı, kalem işi, hediyelik eşya süsleme işi, mandal hazırlama işi, evde paketleme işi, poşet katlama işi, kına paketleme işi, evde yemek yapma, tespih dizme işi yaparak para kazanabilirsiniz.Evde yapılacak işlerin avantajları; sermaye gerektirmemesi, riski olmaması, evinizin rahatlığında çalışmanız, çalışma sürenize ve yeteneğinize göre para kazanmanız, herhangi bir alet edevata ihtiyaç duymamanız olarak sıralanabilir.

Evlere iş veren firmalar ile anlaşarak, yaptığınız işe, kişi sayısına, çalışma sürenize göre para kazanırsınız. Günde 3-5 saat ayırıp 4 kişi çalışan bir grup ile, evinde haftada 10 saat çalışabilen bir kişinin kazancı elbet aynı olmaz. Tabi evlere iş veren firmalar ile yapmış olduğunuz anlaşma çerçevesinde ortalama aylık 200 ile 1000 TL. Civarında para kazanmanız mümkündür. Evlere iş veren firmalar ile yapmış olduğunuz anlaşma çerçevesinde kazanacağınız para miktarı değişecektir. Genel olarak evlere iş veren firmalar tarafından yapılması istenen iş, işi yapacak kişilere öğretilir. Daha sonra belirli periyotlarda iş için gerekli malzemeler evlere teslim edilir. Daha sonra belirli zamanlarda firmalar tarafından hazırlanan ürünler teslim alınır. Firma tarafından yapılan anlaşmaya göre aylık veya teslimat sonrasında anlaşılan ücret hesabınıza yatırılır. Kocaeli Gebze’ de evlere iş veren firmalar ile iletişim kurmak ve evde iş fırsatlarından yararlanmak için makalemizin alt bölümüne yorum yazabilirsiniz. Yazdığınız yorum evlere iş veren firmalar ile paylaşılacaktır.

Evlere iş veren firmalar, makalemizin alt bölümüne yorum yazarak Gebze’ de oturan, evde iş arayan kişilere ulaşabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2714 YORUM
 1. Gebze inönü mahallesi dedi ki:

  Evde yapabileceğim iş istiyorum.

 2. Gebze dedi ki:

  Evde yapabılecegım paketleme ısı ne olursa yapabılırım acıl ıse ıhtıyacım var gebze beylıkbag

 3. Tuzla mimar sinan mah. dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum eşimle birlikte kendim paketleme işi yapıyorum pilastik tabak kaşık çatal olabilir.lütfen iş vermek istiyenler haber verirsenis sevinirim

 4. Gebze dedi ki:

  3 kardeşiz elimiz pratiktir bu işe ihtiyacımız var deneyimimiz vardır her işi yapabiliriz lütfen geri dönüş yaparsanız seviniriz

 5. Adem Yavuz Mahallesi. dedi ki:

  Boncuk, Bardak Resim Ambalajı . Poşet Giyim Evimde Kalabalık olduğundan dolayı Eşime Yardımcı olmak İçin İş arıyorum

 6. Darica dedi ki:

  Muhasebe de çalıştım bir sene daha sonra nikah şekeri paketleme yaptım yarabandi paketleme yaptım ve bir sene kadarda bu araba fabrikasının ürettiği kavucuk parçaları temizledim

 7. Darica dedi ki:

  Muhasebe nikah şekeri yarabandi

 8. Darica dedi ki:

  Evde ise ihtiyacım var 5 kişiyiz paketleme

 9. gebze dedi ki:

  Gebze beylikbağında ikamet ediyorum evde yapabileceğim is arıyorum ise ihtiyacım var

 10. KOCAELİ-Gebze dedi ki:

  Daha önce paketleme işine de çalıştım boş zamanımda çok olduğu için yaparım kendime güveniyorum.

 11. dilovası dedi ki:

  Elimden her iş gelir 2 kişiyiz lütfen çok ihtiyacımız var lütfen yardımcı olun

 12. gebze dedi ki:

  el islerine elim yatkindir daha garsonluk yapiyodum artik evde oldugum icin eve is istiyorum

 13. gebze dedi ki:

  teknoloji tasarim bolumu ucretli ogretmenlik yaptim .gebze merkez de oturuyorum.her turlu tasarim isini yapabilirim

 14. Çayırova Kocaeli dedi ki:

  El becerim vardır evde yapabilecek iş arıyorum

 15. gebze tatlıkuyu dedi ki:

  Cumartesi ve pazar tatilimi değerlendirmek üzere ek iş yapmak istiyorum. Susleme paketleme katlama işleri çok eğlenceli. Bir yakınım için nişan ve kına masası suslemelerim var.

 16. Gebze dedi ki:

  2 kişiyiz ve hızlı is yaparız daha öncede paketleme yaptik

 17. gebze dedi ki:

  Fabrikalarda magazada uzun sure calismisligim var.kalabalik arkadas cevremle beraber elimizden geleni kisa surede yapabiliriz.geri donus yaparsaniz cok. Sevinirim.

 18. gebze dedi ki:

  El isi becerisi kuvvetli arkadas grubumuzla vericeginiz her turlu ev isine talibiz.Geri donus yaparsaniz cok sevinirim.

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)