Dükkan Açmak

GEBZE EVDE İŞ İMKANLARI

GEBZE EVDE İŞ İMKANLARI

KOCAELİ GEBZE DARICA EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR

Gebze ‘de Adem Yavuz, Arapçeşme, Balçık, Barış, Denizli, Tepeman, Mudarlı, Ovacık, Tavşanlı, Mollafenari, Yağcılar,Osman Cumhuriyet, Cumaköy, Beylikbağı, Ahatlı, Duraklı,Kargalı,Elbizli, Eskihisar, Kadıllı, Köşklüçeşme,Kirazpınar, Mevlana, Yavuz Selim, Muallim, Pelitli,Ulus Mimar Sinan,Mustafapaşa, Sultan Orhan mahallelerinde oturan evinde ek iş yaparak, ek gelir kazanmak, Gebze’ de evlere iş veren firmalar ile anlaşarak ev ekonominize katkıda bulunmak istiyor iseniz, sizde evde iş imkanlarından yararlanabilirsiniz.

KOCAELİ GEBZE EVDE İŞ İMKANLARI

Kocaeli Gebze ilçesi, ekonomi ve sanayi düzeyi yüksek, İstanbul’ a en yakın ilçelerimizden biridir. Gebze’ de bulunan fabrikalarda binlerce işçi istihdam edilmektedir. Coğrafi konu itibariyle İstanbul’ a yakın olması sebebiyle, diğer ilçelere nazaran birçok iş fırsatı mevcuttur.Gebze’ de ikamet ediyor iseniz, Gebze merkezde, Darıca’ da veya İstanbul Anadolu yakasında evlere iş veren firmalar ile anlaşarak evde iş imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Gebze evde iş imkanları verilen mahalleler ve semtler

Gebze merkezde ve Ademyavuz, Akse, Arapçeşme, Atatürk, Barış, Cumaköy, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, İnönü, Kirazpınar, Köşklüçeşme, Mevlana, Mimarsinan, Mualliköy, Mustafapaşa, Osmanyılmaz, Özgürlük, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Yenikent mahallerinde evlere ek iş veren firmalar bulunmaktadır. Gebze ilçesinde evde yapılacak işlerden bazıları, Kutu katlama işi, davetiye hazırlama, nikah mevlüt şekeri hazırlama, boncuk işi, evde turşu yaparak para kazanma, sabun imalatı, kalem işi, hediyelik eşya süsleme işi, mandal hazırlama işi, evde paketleme işi, poşet katlama işi, kına paketleme işi, evde yemek yapma, tespih dizme işi yaparak para kazanabilirsiniz.Evde yapılacak işlerin avantajları; sermaye gerektirmemesi, riski olmaması, evinizin rahatlığında çalışmanız, çalışma sürenize ve yeteneğinize göre para kazanmanız, herhangi bir alet edevata ihtiyaç duymamanız olarak sıralanabilir.

Evlere iş veren firmalar ile anlaşarak, yaptığınız işe, kişi sayısına, çalışma sürenize göre para kazanırsınız. Günde 3-5 saat ayırıp 4 kişi çalışan bir grup ile, evinde haftada 10 saat çalışabilen bir kişinin kazancı elbet aynı olmaz. Tabi evlere iş veren firmalar ile yapmış olduğunuz anlaşma çerçevesinde ortalama aylık 200 ile 1000 TL. Civarında para kazanmanız mümkündür. Evlere iş veren firmalar ile yapmış olduğunuz anlaşma çerçevesinde kazanacağınız para miktarı değişecektir. Genel olarak evlere iş veren firmalar tarafından yapılması istenen iş, işi yapacak kişilere öğretilir. Daha sonra belirli periyotlarda iş için gerekli malzemeler evlere teslim edilir. Daha sonra belirli zamanlarda firmalar tarafından hazırlanan ürünler teslim alınır. Firma tarafından yapılan anlaşmaya göre aylık veya teslimat sonrasında anlaşılan ücret hesabınıza yatırılır. Kocaeli Gebze’ de evlere iş veren firmalar ile iletişim kurmak ve evde iş fırsatlarından yararlanmak için makalemizin alt bölümüne yorum yazabilirsiniz. Yazdığınız yorum evlere iş veren firmalar ile paylaşılacaktır.

Evlere iş veren firmalar, makalemizin alt bölümüne yorum yazarak Gebze’ de oturan, evde iş arayan kişilere ulaşabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2857 YORUM
 1. Cayirova yeni mahalle dedi ki:

  Paketleme el işi her türlü süs yapalirim

 2. Kocaeli gebze dedi ki:

  Paketleme el işi süs hersey geliyor elimden

 3. Kocaeli gebze dedi ki:

  Her türlü el işini yaparim her konuda yetenekliyim

 4. Osman yılmaz mah dedi ki:

  Benim engelli çocuğum var eğitimi için maddi ihtiyacım var paketleme yapabilirim

 5. Gebze dedi ki:

  Evde iş istiyorum

 6. Gebze dedi ki:

  Daha tekstil de çAlıştım makinaciydim

 7. darıca dedi ki:

  Daha önce evde iş yapmadım tekstil fabrikasında çalıştım davetiye katlama işi ve paketleme işi olursa sevinirim yapabileceğimden iminim lütfen dönerseniz sevinirim bu işe çok ihtiyacım var

 8. darıca dedi ki:

  Şuana kadar iş yapmadım ama yapabileceğime inanıyorum davetiye hazırlama katlama işi olursa sevinirim bu işe çok ihtiyacım var lütfen dönerseniz sevinirim

 9. Gebze dedi ki:

  Bana yardimci olurmusunuz eve paketleme isi almak istiyorum daha once uzun zaman yaptim yine yapmak istiyorum

 10. Dilovası dedi ki:

  El işlerinde yetenekliyiz aynı evde iki bayanız daha once etiket işlerinde çalıştım ayrıca dikiş nakış diplomam var

 11. Gebze dedi ki:

  El becerisine sahip biriyim. Hızlı ve titiz bir şekilde verilen işi yapabilirim.

 12. Gebze dedi ki:

  Daha önce paketleme işi yaptım tesbih dizme ve paketleme işi yapabilirim

 13. Gebze dedi ki:

  Daha önce paketleme işi yaptım tesbih dizme paketleme işi yapabilirim

 14. Gebze beylikbagi dedi ki:

  Kibrit deri yelek silgi paketleme toka paketleme işi yaptım getirisi az olduğu için başka işler bakiyorum

 15. Kocaeli gebze inönü mh dedi ki:

  Daha önce priz montajı yaptım iş farketmez

 16. Paketleme vb. dedi ki:

  daha önce paketleme yaptım gebze mustafa paşa mahallesinde oturmaktayim.

 17. Gebze mimarsinan mah dedi ki:

  Evde yapilacak iş ariyorum is yapacak cevrem geniştir

 18. Gebze beş evler dedi ki:

  El becerim vardır bir çok kurslara gittim

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)