Dükkan Açmak

GEBZE EVDE İŞ İMKANLARI

GEBZE EVDE İŞ İMKANLARI

KOCAELİ GEBZE DARICA EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR

Gebze ‘de Adem Yavuz, Arapçeşme, Balçık, Barış, Denizli, Tepeman, Mudarlı, Ovacık, Tavşanlı, Mollafenari, Yağcılar,Osman Cumhuriyet, Cumaköy, Beylikbağı, Ahatlı, Duraklı,Kargalı,Elbizli, Eskihisar, Kadıllı, Köşklüçeşme,Kirazpınar, Mevlana, Yavuz Selim, Muallim, Pelitli,Ulus Mimar Sinan,Mustafapaşa, Sultan Orhan mahallelerinde oturan evinde ek iş yaparak, ek gelir kazanmak, Gebze’ de evlere iş veren firmalar ile anlaşarak ev ekonominize katkıda bulunmak istiyor iseniz, sizde evde iş imkanlarından yararlanabilirsiniz.

KOCAELİ GEBZE EVDE İŞ İMKANLARI

Kocaeli Gebze ilçesi, ekonomi ve sanayi düzeyi yüksek, İstanbul’ a en yakın ilçelerimizden biridir. Gebze’ de bulunan fabrikalarda binlerce işçi istihdam edilmektedir. Coğrafi konu itibariyle İstanbul’ a yakın olması sebebiyle, diğer ilçelere nazaran birçok iş fırsatı mevcuttur.Gebze’ de ikamet ediyor iseniz, Gebze merkezde, Darıca’ da veya İstanbul Anadolu yakasında evlere iş veren firmalar ile anlaşarak evde iş imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Gebze evde iş imkanları verilen mahalleler ve semtler

Gebze merkezde ve Ademyavuz, Akse, Arapçeşme, Atatürk, Barış, Cumaköy, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, İnönü, Kirazpınar, Köşklüçeşme, Mevlana, Mimarsinan, Mualliköy, Mustafapaşa, Osmanyılmaz, Özgürlük, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Yenikent mahallerinde evlere ek iş veren firmalar bulunmaktadır. Gebze ilçesinde evde yapılacak işlerden bazıları, Kutu katlama işi, davetiye hazırlama, nikah mevlüt şekeri hazırlama, boncuk işi, evde turşu yaparak para kazanma, sabun imalatı, kalem işi, hediyelik eşya süsleme işi, mandal hazırlama işi, evde paketleme işi, poşet katlama işi, kına paketleme işi, evde yemek yapma, tespih dizme işi yaparak para kazanabilirsiniz.Evde yapılacak işlerin avantajları; sermaye gerektirmemesi, riski olmaması, evinizin rahatlığında çalışmanız, çalışma sürenize ve yeteneğinize göre para kazanmanız, herhangi bir alet edevata ihtiyaç duymamanız olarak sıralanabilir.Evlere iş veren firmalar ile anlaşarak, yaptığınız işe, kişi sayısına, çalışma sürenize göre para kazanırsınız. Günde 3-5 saat ayırıp 4 kişi çalışan bir grup ile, evinde haftada 10 saat çalışabilen bir kişinin kazancı elbet aynı olmaz. Tabi evlere iş veren firmalar ile yapmış olduğunuz anlaşma çerçevesinde ortalama aylık 200 ile 1000 TL. Civarında para kazanmanız mümkündür. Evlere iş veren firmalar ile yapmış olduğunuz anlaşma çerçevesinde kazanacağınız para miktarı değişecektir. Genel olarak evlere iş veren firmalar tarafından yapılması istenen iş, işi yapacak kişilere öğretilir. Daha sonra belirli periyotlarda iş için gerekli malzemeler evlere teslim edilir. Daha sonra belirli zamanlarda firmalar tarafından hazırlanan ürünler teslim alınır. Firma tarafından yapılan anlaşmaya göre aylık veya teslimat sonrasında anlaşılan ücret hesabınıza yatırılır. Kocaeli Gebze’ de evlere iş veren firmalar ile iletişim kurmak ve evde iş fırsatlarından yararlanmak için makalemizin alt bölümüne yorum yazabilirsiniz. Yazdığınız yorum evlere iş veren firmalar ile paylaşılacaktır.

Evlere iş veren firmalar, makalemizin alt bölümüne yorum yazarak Gebze’ de oturan, evde iş arayan kişilere ulaşabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2594 YORUM
 1. GEBZE / KOCAELİ ARAPCESME MAHALLESİ dedi ki:

  DAHA ONCE BOYLE EV İSİ YAPTIK 4 KİSİLİK BİR GRUBUZ HIZLIYIZ İŞ İSTİYORUZ

 2. kocaeli gebze arapçeşme dedi ki:

  Mrb el becerim çok yüksektir. El sanatlari üzerinde marifetliyim. Kina paketleme isi yaptim daha öncedrn sakaryada 1 sene orada calistim . sidmi evlendim ve ohtiyacim cok fazla yardimlariniz için tesekkurler…

 3. Kocaeli çayırova dedi ki:

  Merhabalar daha önce bir fabrikanın bağlantı işini yaptım. Bana verilen işi titizlikle ve özenle yapıyorm. Her türlü paketleme işini yapariz 4 kişilik bir grubum var . Kendime çok güveniyorum. Bu ise.cok ihtiyacım var . Eylül de.düğünüm var ve ailem maddi olarak hazır degl lütfen geri dönün.

 4. Gebze yavuz Selim dedi ki:

  Silgi, Jonta, priz, aski, yara bandı bunların hepsini yapmış bulunmaktayiz yavuz Selim de oturuyoruz dönüş yapılırsa memnun kalırız işimize sadigizz

 5. Kocaeli ili gebze ilçesi beylik bağı mahallesinde oturmaktayım dedi ki:

  Mandal hazırlama, paketleme, poşet katlama, nikah şekeri hazırlama gibi işleri yapabilirim. Daha önce çalışmadım fakat elim hızlı ve düzgündür dantel ve oyalı yazma yapıp satıyorum.

 6. Kocaeli Gebze Beylikbağı dedi ki:

  Otomotiv, gözlük yapımı , paketleme , priz yapımı gibi işlerde çalıştım

 7. Kocaeli Gebze Beylikbağı dedi ki:

  Paketleme de çalıştım priz yapımın da otomotiv firmasın da ve gözlük yapımında çalıştım

 8. Kocaeli gebze darica dedi ki:

  Merhaba daha once dikis uzerinde fason isi yaptik 10 kisilik ekibimiz var her turlu isi yapariz cevap verilirse seviniriz iyi gunler

 9. kocaeli darıca Kazım Karabekir mh dedi ki:

  Montaj bant sabun işleri vs yapabiliriz.

 10. kocaeli cayirova Yenimahalle dedi ki:

  Ersag ve farmasi isi yaptim .camasir makinesi dugmelerini birlestirme yaptim
  Suan gercekten ise ihtiyacim var gurupta bulabilirim biraz cevrem var yanlizda yapabilirim
  Elim hizlidir mesuliyet sahibi biriyim dakiklik insanim saat 10 dediysem ölsem bile yetistiririm
  ALdigim birseyin kesinlikle kılına zarar gelmez titizim bu konularda
  Ne is olursa cok yaparim başaririm
  Kendime güveniyorum saygılarımla
  İnşallah cevap gelir
  Ben Ayse

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)