Dükkan Açmak

Gaziosmanpaşa evlere iş veren yerler

Gaziosmanpaşa evlere iş veren yerler

Gaziosmanpaşa evlere ek iş imkanları

İstanbul’ da toplam 16 mahalleye sahip olan Gaziosmanpaşa’ da ikamet edenler için birçok firma ek iş vermekte ek gelir sağlamak isteyenlere yardımcı olmaktadır. Eskiden Taşlıtarla ve Küçükköy olarak bilinen bu mevkide oturan birçok kişi evlere iş veren firmalar sayesinde evine ekmek götürmektedir.

Gaziosmanpaşa ‘ya bağlı bulunan 16 mahallede; Bağlarbaşı, Fevziçakmak, Karayolları, Hürriyet, Kazım karabekir, Merkez, Karlıtepe, Mevlana, Sarıgöl, Pazariçi, Yeni mahalle, Şemsipaşa, Yenidoğan, Yıldıztabya mahallelerinde oturanlar ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve boş vaktini değerlendirmek isteyen herkes için evden yapılabilecek ek işler yazımızın devamında.

Taşlıtarla Küçükköy evlere iş veren firmalarr

Gaziosmanpaşa; avize, motor tamiri, konfeksiyon, torna tesviye, elektronik tesisatçılığı gibi marangoz, hafriyat, toptancı mağazaları ve küçük esnafçılığın yaygın olduğu, bu ilçede yaşayanların genellikle yukarı saydığımız işlerde çalıştığı ve ek iş arayanların yoğunlukta olduğu İstanbul’ un kalabalık ilçelerinden biridir. Kalabalık olması ve yaşam koşullarının zorluğunun oldukça hissedildiği bu ilçemizde de İstanbul’  un genelinde de ikamet edenler için evlere iş veren firmalar evden yapılabilecek ek işler vermektedir. Evden yapılacak ek işler sayesinde binlerce kişi evine katkı sağlayarak ailesine destek olmaktadır. Birden çok orta, küçük ve büyük işletmenin faaliyet gösterdiği bu ilçede ek iş bulmak oldukça kolaydır.

Beşyüzevler Taşlıtarla mevkiinde evden yapılacak ek işler

Sultangazi, Esenler, Bayrampaşa, Eyüp ilçelerinde ikamet edenler evlere iş veren firmalar sayesinde para kazanmaya devam etmektedir.

İstanbul’ da evden boş vakitlerini değerlendirmek isteyen ev hanımları evden yaptıkları işler sayesinde aylık olarak 500 ila 1500 lira gelir sağlamaktadır. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında birçok firma evlere iş vermektedir.  Bu firmalar genellikle yapılan işlerin özenle ve titiz olarak yapılmasına ve istenilen günde ve saatte teslim edilmesine dikkat etmektedir. Genellikle firmalar evlere kına paketleme, nikah şekeri, davetiye katlama, kutu katlama, kalem montajı, mandal montajı, sabun paketleme gibi işler vermektedir. Gaziosmanpaşa’ da faaliyet gösteren birden çok işletme ile anlaşarak sizlerde evden ek iş yaparak ailenize katkı sağlayabilirsiniz. Ayrıca konfeksiyon sektöründe iplik temizleme, fason ürün ayırma işi de alternatif olarak yapılabilir. Defolu ürünler ile sağlam ürünlerin ayrımının yapıldığı ürün ayıklama işi ile ek gelir sağlayabilirsiniz.

Avrupa yakasında özellikle Karayolları, Yeni mahalle ve Yenidoğan  civarında en çok yapılan ek işlerden bir tanesi olan paketleme işidir ve yapanlara oldukça para kazandırmaktadır. Sektördeki işe göre farklılık gösteren paketleme işleri olan kına paketleme, hediyelik eşya paketleme, davetiye katlama ve paketleme işleri ile ev hanımları aylık olarak sabit ve düzenli bir maaşa sahip olmaktadır. Evlere sabun işi veren firmalar da sabun paketleme işi için parça başı olarak anlaşacağınız fiyatlar üzerinden günlük olarak yapılan işlerin karşılığında gayet iyi rakamlarda ödemeler yapmaktadır.

Evden yapılabilecek ek iş fikirleri

Gaziosmanpaşa ‘ ya bağlı Yeni mahalle, Şemsipaşa, Yenidoğan ve diğer mahallelerinde ikamet eden Bayanların evden yaptıkları işler sayesinde ek gelir sağladıklarını ve neredeyse dışarı da herhangi bir işte çalışarak kazandıkları paralara neredeyse eşdeğer bir gelir sağladıklarını biliyor muydunuz? Ev hanımları tarafından tercih edilen bu işler sermaye gerektirmeyen ve kolay ve ucuz yoldan yapacakları işlerdir. Ev hanımları ek işleri yaparak yan gelir sağlayabilirler. Örnek vermek gerekirse ev hanımlarının el yatkınlıklarının olması nedeniyle kolaylıkla yapabilecekleri terzilik, dikiş nakış, boncuk dizme, tespih dizme, boncuk işleme işlerini yaparak  para kazanmak oldukça kolay olacaktır. Bayanlar evlerinden ucuz ve kolay yoldan imal edecekleri organik sabun imalatı ve dekoratif mumların yapımından da para kazanabilirler.

Gaziosmanpaşa evlere iş veren firmalar başvuru

Son zamanlarda oldukça popüler olan ek işleri yapmak isteyen ve ek iş arayışındaki binlerce kişi için evlere iş veren firmalar ilanlar vermekte ve talepleri değerlendirebilecekleri ortamlarda iş arayanlar ile iletişime geçebilmektedir. Bu nedenle yapmayı düşündüğünüz iş ve kişisel bilgilerinizi sayfamızda paylaşarak firmaların sizlere iletişim geçmelerini sağlayabilirsiniz.

İstanbul Gaziosmanpaşa; Bağlarbaşı, Fevziçakmak, Karayolları, Hürriyet, Kazım karabekir, Merkez, Karlıtepe, Mevlana, Sarıgöl, Pazariçi, Yeni mahalle, Şemsipaşa, Yenidoğan, Yıldıztabya Başvuru yapmayı düşünenler mutlaka sayfamızın en alt kısmında yer alan yorum bölümümüze ad- soyad, e-mail ve ilgilendikleri işleri yazarak firmaların kendilerine ulaşmalarını bekleyebilirler.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 382 YORUM
 1. Yesilpınar mahallesi çiçeksuyu caddesi Eyüp İstanbul dedi ki:

  Selam ben Boncuk isinde becerikliyim boncuk isi yaptım kazaklara boncuk diktim lutfen acil ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 2. Yesilpınar mahallesi çiçeksuyu caddesi Eyüp İstanbul dedi ki:

  Selam ne iş olursa yaparım acil ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 3. Yesilpınar mahallesi çiçeksuyu caddesi Eyüp İstanbul dedi ki:

  Acil ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 4. İsdanbul bayram paşa yıldırım dedi ki:

  Merhaba ben iş arıyorum elim yatkındır her işe sabun paketleme mandal tutun ve diyer paketlemeler yapdım bebekden dolayı çalışamıyorum lutfen işe ihtyacım var ilgilenirseniz sevnirim

 5. Gaziosmanpasa dedi ki:

  Slm ek ise ihtiyacim var .Elim her ise yatkin lutfen geri donus yaparsaniz sevinirim

 6. gaziosmanpaşa dedi ki:

  dahaönce boncuk işi tirikolara boncuk işledim şimdi boncuk harıcı her işi yaparım binada üç kişiyiz

 7. gaziosmanpaşa dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum paketleme katlama sabun olabilir binada üç kişiyiz

 8. gaziosmanpaşa dedi ki:

  Ürün katlama , paketleme , takı tasarımı

 9. besyusevler dedi ki:

  daha önce nikah şekeri tesbih ve abiye boncuk işleme yaptım elim yalitkin

 10. Alibeykoy aksemsettin dedi ki:

  Nikah sekeri tesbih kına paketleme kartvizit kalem montajı davetiye sabun paketleme her turlu is elimden gelir gurubumda var

 11. Alibeykoy aksemsettin dedi ki:

  Davetiye kına paketleme nikah sekeri tesbih kalem isi vs her is olabilir gurubum var tsk ederim

 12. Gaziosmanpaşa Yıldız tabya dedi ki:

  Boncuk süs toka anahtarlık el işi bi çok el işi elimden gelir

 13. Gaziosmanpaşa Yıldız tabya dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum Yıldız tabyada oturuyorum acil işe ihtiyacım var elim yatkindir

 14. Küçükköy dedi ki:

  Selamun aleyküm küçükköy deyim is ariyan 5 kisiyiz ayni yerdeyiz evde yapmak iistiyoruz hepimizin eli yatkindir hayirli günler l…

1 17 18 19
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)