Dükkan Açmak

Fatih Davutpaşa evlere iş veren firmalar

Fatih Davutpaşa evlere iş veren firmalar

Fatih ve Davutpaşa evlere ek iş imkanları

Fatih Davutpaşa evlere iş veren firmalar Abdiçelebi, Fener, Fevzipaşa, Kecihatun, Rustempaşa, Fındıkzade Kemalpaşa, Samatya, Aksaray, Kocamustafapasa, Şehremini, Arpaemini, Küçükayasofya, Kumkapı, Haseki, Laleli Sirkeci, Cevizlibağ, Sülemaniye, Beyazit, Cankurtaran, Davutpaşa, Çapa, Cerrahpaşa ve Yedikule semtlerinde ve bağlı mahallelerinde yaşayan herkese evde yapabilecekleri işleri vererek para kazandırıyor. Evlere iş veren firmaları çoğunlukla bu semtlerde bulunması sayesinde bu civarda oturan herkesin haberinin olması için sayfamız üzerinden evlere ek iş imkanları ve diğer ek işlerle ilgili bilgiler anlatılmaktadır.

Fatih Davutpaşa evlerden yapılabilecek ek iş fikirleri

İstanbul’ un giderek kalabalıklaşması ve 12 milyon nüfusu ile çoğu Avrupa ülkelerinin nüfusuna sahip olması yaşamı ve iş bulmayı zorlaştıran etkenler arasındadır. Mega kentimizde yaşayan birçok aile elele vererek her bir elden alışarak yaşamını idame ettirmektedir. Giderek zorlaşan hayat şartları ve geçim sıkıntısının dahada fazla hissedildiği İstanbul ve ilçelerinde ek iş arayanlar da bu etkenlere bağlı olarak artmaktadır. Vatandaşlarımızın bu derdine çare olacak ve evlerden yapılabilecek kadar kolay ve pratik işleri vererek ev hanımlarının da evlerine katkı sağlamalarına yardım eden firmalar ile birçok ev hanımı da ekonomiye böylece kazandırılmaktadır.

Evlerden çalışmak isteyen ve ne tür işleri yapacağını hakkında henüz net bir bilgisi olmayanlar için isteerseniz evlere iş veren firmalar ne tür işler veriyor göz atalım. Özellikle evlere iş veren yerler kolayca yapılacak türden işleri vermektedir. Bu işlere örnek vermek gerekirse; kına paketleme, sabun paketleme, etiket yapıştırma, evde nikah şekeri, bebek şekeri, süs magnet yapımı, mevlütler ve organizasyonlar için süs magnet ve süs işleri, kalem montajı, mandal montajı, evde tütsü paketleme, evde süs banyo sabun yapımı, sabun imalatı ve kokulu sabun süsleme gibi işleri vermektedir.

Evde hediyelik sabun paketleme işi de oldukça zevkli bir iştir ve yapımı kolaydır.

Fatih Davutpaşa evlere iş veren firmalar

Fatih Davutpaşa evlere iş veren firmalar

Ev hanımları bu şekilde verilen işleri temiz ve kaliteli bir şekilde istenilen sayıda yaparak  firmalara teslim ederek para kazanabilmektedir. Parça başı üzerinden fiyattan istenilen sayıda bir fiyatta anlaşarak aylık veya haftalık gelir sağlanılabilmektedir. Özellikleri ev hanımlarını tercih eden firmalara sizlerde ulaşmak isterseniz firmalara sitemiz üzerinden başvuru yapabilir kendinizi ve istediğiniz işi yazarak iş talebinde bulunabilirsiniz.

Evlerden ek iş yapmayı düşünen bayanlar alternatif olarak;evde nazar boncuğu paketleme, evde kına gülü işi, evde tişört paketleme, fason işleri dikiş nakış işleri, tekstil atölyelerinden defolu ve sağlam ürün ayıklama, evde trafik seti hazırlama, evde bebek şekeri, evde gelin kesesi işi, evde yaka sökme işi,  örgü kemer işi, evde tepsi süsleme,  rüzgar gülü yapımı, kına paketleme, mum seti paketleme, magnet boyama işi, keçeden magnet ve anahtarlık süsleme işi, evde iplik sarma, evde küpe klips paketleme, evde tırnak seti hazırlama, duy seti hazırlama gibi farklı iş fikirlerinden herhangi birini yaparak aylık 1500 lira ile 3000 lira arasında para kazanabilirsiniz.

Evlerden bayanların yapacağı dantel, oya, iğne oyası, kazak, hırka, şal panço, atkı, eldiven, kaşkol, çorap, patik örgü işleri, farklı boyutlarda ve motiflerde halı kilim dokuma, evde eski eşyaları yenileme, dokupaj işleri, süsleme için boncuk işleri, dizme, evde ütü yapma gibi iş fikirlerini de yaparak para kazanabilirsiniz.

Fatih ve ilçelerinde evlere iş veren firmalara başvuru

Fatih, Topkapı, Tahtakale, Küçükayasofya, Kemalpaşa, Balat, Cerrahpaşa, Saraç, Beyazıt, Alikuşcu, Cerrahpaşa, Mercan, Cankurtaran, Kocamustafapaşa,  Yavuzsinan,Hırkaı şerif,  Kalenderhane, Karagümrük, Silivrikapı, ve  Davutpaşa ve civarında oturan ve evlerden yapacakları işleri araştıran ve yapacağı işe sitemiz sayesinde karar veren herkes firmalara sitemiz üzerinden başvuruda bulunabilir. Başvuruda bulunmak için sayfamızın en alt kısmında bulunan yorum bölümümüze kişisel bilgilerinizi adınızı soyadınızı e-mail ve yapmayı düşündüğünüz ve istediğinizi işi yazarak iş talebinde bulunduktan sonra firmaların sizin bilgilerinize ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Bundan sonrası için yapabileceğiniz tek şey beklemek Talepleri internet üzerinden değerlendiren birçok firmaya iş talebinde bulunarak firmaların sizinle irtibata geçmeleri için bekleyerek daha farklı iş fikirlerine de sitemiz üzerinden göz atabilir, evden yapılacak diğer iş fikirleri hayata geçirerek de evden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 387 YORUM
 1. gazi a osman pasa dedi ki:

  çorap paketleme elim çok hızlıdır baska islerde yapa bilirim çok ihtiyacim var

 2. gazi osman pasa dedi ki:

  çorap paketleme

 3. Cevizlibag dedi ki:

  Daha once bu isi yapmadim ancak elim hizlidir ve cabuk ogrenirim.o nedenle calismak istiyorum.uzunca bir sure evdeyim ve bu vakti degerlendirmek istiyorum

 4. Cevizlibag dedi ki:

  Daha once bir is yapmadim ancak elim hizlidir, cabuk alisirim.kutu katlama sabun paketleme mandal paketleme bu tarz isler yapabilirim.aslinda paketleme ile ilgili olan tum isleri yapabilirim

 5. Fatih kocomustafapasa dedi ki:

  Elim hizlu ve beceriklidir 3 kisiyiz verdiginiz is itinave dediginiz tarihte teslim edilir

 6. Fındıkzadeki dedi ki:

  Evde 3 kişiyiz eşim felçli olduğundan çalışamıyor benimde bebeğim olduğu için dışarıda çalışamıyorum elim cok hızlıdır her turlu işi yaparım

 7. fatih te annem oturuyor ve gaziosmanpaşa da kendim iki taraftan da teklif alabilirim dedi ki:

  Paketleme temizleme katlama yapıştırma her türlü el işi mi yaptım 50 kişilik gurubum var acil iş arıyorum istanbul Avrupa yakasındaki oturuyorum

 8. Fatih Karagümrük dedi ki:

  Ek gelire ihtiyacım var ev hanımıyım her türlü paketleme işi yapabilirim 4 kişilik grubumda var

 9. Fatih Karagümrük dedi ki:

  Ek gelire ihtiyacım var ev hanımıyım paketleme işi yapabilirim her türlü

 10. Fatih/Şehremini de oturuyorum dedi ki:

  Merhaba
  Ben emekli inşaat mühendisiyim.Evimde ek iş yapmak istiyorum. Elim çabuktur. İlk defa ek iş yapacağım.
  İyi çalışmalar diliyorum.

 11. Büyükçekmece dedi ki:

  5 kişiyiz evde paketleme veya el becerisi gerektiren işlere talibiz

1 17 18 19
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)