Dükkan Açmak

Ev hanımlarına iş veren firmalar

Ev hanımlarına iş veren firmalar

Evde haftanın belli günlerinde veya haftasonları boş zamanı olan ev hanımlarına çalışarak para kazanma fırsatı sunan ev hanımlarına iş veren firmalar sayesinde ek gelir elde etmek mümkündür. Eviniz rahatında üstelik çalışma saatlerini kendiniz belirleyerek para kazanmak ev ekonomisine katkıda bulunmak istiyorsanız, sizde ev hanımlarına iş veren firmalar ile anlaşarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ütü yapma işi; Evinizde firmalar tarafından size sunulan elbiseleri ütüleyerek para kazanabilirsiniz. Bu iş biraz yorucudur ancak iyi bir ütünüz varsa bu konuda yetenekli iseniz, iyi para kazanabilirsiniz.

Nikah bebek mevlütü şekeri hazırlama işi; Günümüzde ev hanımlarına iş veren firmaların en çok vermiş olduğu iş olan bebek mevlütü şekeri hazırlama işi, hem zevkli hemde yetenek gerektirmeye iyi para kazandıran işlerden biridir. Sizde evde nikah ve bebek mevlütü şekeri hazırlama işini tercih edebilirsiniz.Ev yemekleri hazırlama işi; Ev hanımlarının en iyi yaptığı şeydir yemek yapmak. Bazılarının ise yemek yapmak konusunda özel bir yeteneği vardır. Eğer böyle bir yeteneğiniz var ise, ev hanımlarına iş veren firmalar ile anlaşarak, sizden istenen ev yemeklerini hazırlayarak ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz.

Davetiye katlama işi; Ev hanımların en çok sevmediği iş, davetiye katlama işidir. Her ne kadar kulağa basit gelse de katlanacak davetiye adedi fazla olduğundan bir süre sonra sıktığı için, tercih edilmeyen işlerden biridir. Yine de ev hanımlarına iş veren firmaların bazıları davetiye katlama işi için personel aramaktadır. Her ne kadar sıkıcı olsa da, sizde ev ekonominize katkıda bulunmak için bu işi tercih edebilirsiniz.

Bu işler, evde yapılabilecek işlerden bazıları. Evde iş imkanlarından yararlanmak için, evlere iş veren firmalar ile iletişim sağlamak için makalemizin yorum bölümüne mesaj bırakarak, evlere iş veren firmalara ulaşabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1237 YORUM
 1. Izmit kocaeli Karamürsel dedi ki:

  Merhabalar nikah şekeri mevlit şekeri paketleme işleri yapabilirim evime katkıda bulunmak istiyorum geri dönersek çok çok sevinirim

 2. İstanbul Küçükçekmece Mehmet Akif Mahallesi'nde dedi ki:

  Her türlü paketleme ve nikah Mevlüt şekerleri paketleme işi yapabilirim elim hızlıdır

 3. ankara Etimesgut dedi ki:

  Davetiye katlama işi yapabilirim.Madi sıkıntı çekiyorum.bana dönerseniz çok sevinirim.

 4. Saliha karayer dedi ki:

  Dikişte çok mariftliyim işe ihtiyacım var Bandırma da yaşıyorum bana dönüş yaparsanız sevinirim

 5. Batman merkez dedi ki:

  Ev hanimiyim el islerinde paketleme utu isleri yapabilirim maddi sıkinti cekiyorum lutfen geri donus yapin

1 58 59 60
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)