Dükkan Açmak

ESKİŞEHİRDE EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR

ESKİŞEHİRDE EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR

TEPEBAŞI, ODUNPAZARI EV HANIMLARINA EK İŞ İMKANLARI

Eskişehir ilinde merkezde veya Odunpazarı, Tepebaşı,  Seyitgazi, Alpu, Mihalıççık, İnönü, Mihalgazi, Mahmudiye, Çifteler, Han, Günyüzü, Beylikova Sivrihisar ilçelerinde Evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarına, öğrencilere, emeklilere kısaca evde çalışmak için zamanı olan ek iş yapmak isteyen herkes için evde yapılabilecek işleri ve evlere iş verenleri tanıtacağız.

ÇİFTELER GÜNYÜZÜ SİVRİHİSAR DA EVLERE İŞ VERENLER

Eskişehir ilinde evlere iş verenler olduğu gibi, herhangi bir firmaya bağımlı olmaksızın, evinde kendi ürettiği ürünleri internetten veya değişik yöntemler ile pazarlayarak satan kişilerde mevcuttur. Şöyle ki, evlere iş verenler veya firmalar ile anlaşarak kazanabileceğiniz para miktarları, evinizde bulunan kişi sayısına ve verilen iş için ayırabileceğiniz zamana göre değişmektedir. Bazı firmalar yapmış oldukları fason işin niteliği gereğince, belirli dönemlerde işlerin yoğun olmasından kaynaklı olarak, almış oldukları siparişleri yetiştirmek adına evlere iş verilir sloganı ile ev hanımlarına, emeklilere, öğrencilere, evde çalışmak isteyen kişilere iş vermektedirler. Ancak bu işlerin bir çoğu sezonluk ve dönemliktir. Eğer evinizde çalışabilecek kişi sayısı çok veya ayırabileceğiniz zaman fazla ise, evlere iş veren firmalar ile anlaşarak iyi para kazanabilirsiniz. Ancak evinizde tek başınıza günde 2-3 saat zaman ayırarak, aylık 1000 TL. civarında para kazanmayı hayal ediyor iseniz, size tavsiyemiz kendini işinizi yapmanızdır.

EVDE LÜLE TAŞI İŞİ

Ülkemizde giderek zorlaşan hayat şartları nedeniyle geçim sıkıntısı günden güne artmaktadır. Bu sebeple evde boş zamanı olan kişiler evde iş imkanları sunan firmalar ile görüşerek beceri ve yeteneklerine göre kendi evlerinde çalışarak para kazanmaktadırlar. Sizinde evinizde boş zamanınız var ise, yetenekli olduğunuz konuda hizmet vermekte olan, evlere iş veren firmalar ile görüşerek çalışmaya başlayabilir ve ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. En çok tercih edilen iş ise lüle taşı işidir. Birçok firma boyamadan süsleme ve paketlemeye kadar lüle taşı işçiliğini evlere vermektedir. Üstelik toplu siparişlerin yetiştirilebilmesi için, yetenekli ev hanımlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Gerek Eskişehir ilinde gerekse tüm Türkiye’ de evlere iş veren firmaların sundukları iş çeşitleri genel olarak, evde kutu katlama işi, davetiye hazırlama, nikah bebek mevlüt şekeri işi, dikiş nakış ve örgü işi, hediyelik eşya hazırlama, kına paketleme, tespih işi, boncuk dizme, kalem montajı, etiket yapıştırma, giysi süsleme, makale yazarlığı, habercilik, internet danışmanlığı, anketler, ürün pazarlama, e-ticaret, editörlük, mandal işi, ütü yapma fason iş çeşitleri, çiçek süsleme, boyama gibi işlerdir.

Eskişehir’de Evde iş yapmak istiyorum diyenler için ülkemizde en popüler evde yapılan işlerin başında yer alan bu ilimizde lüle taşı imalatı çok popüler olduğundan, evlere lüle taşı süsleme işi veren firmalarda mevcuttur.

ESKİŞEHİR İLİNDE EVDE YAPILABİLECEK İŞLER

Peki kendi işiniz derken, ne iş yapabilirim, ne iş yapmalıyım, nasıl para kazanabilirim sorularını duyar gibiyim. Bu kapsamda, en iyi iş bildiğiniz iştir sözünü hatırlarsak, eğer bir kişi bir konuda yetenekli ise, herkesten daha kısa sürede daha özverili çalışarak daha güzel ve kaliteli ürünler ortaya koyabiliyor ise, müşteriler veya işverenler tarafından tercih edilmemesi imkansızdır. Örneğin örgü işlerini çok iyi yapan bir ev hanımı, kısa sürede kaliteli ve kimsenin bilmediği çeşitlerde örgü örebiliyor ise, hazırlamış olduğu ürünlerden herkes övgü ile bahsediyor ise, evlere iş veren firmalar ile çalışmak yerine kendi bildiği işi yapıp, ürünler hazırlayıp, perakende olarak satması en iyi geliri getiren evde iş imkanıdır.

Bu bölümde herhangi bir becerisi olmayıp, evlere iş veren firmalar ile anlaşarak evde iş imkanlarından yararlanmak, para kazanmak isteyenler için Eskişehir ilinde evlere iş veren firmalar ile iletişim sağlamayı amaçlamaktayız. Makalemizin alt bölümüne yorum yazarak, evde iş veren firmalara ulaşabilirsiniz. Eskişehir ilinde veya ilçelerinde evlere iş veren firmaları bu bölümde yayınlayacağız.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1595 YORUM
 1. Tepebaşı dedi ki:

  Merhaba; 3 kisiyiz. Davetiye katlama işi için dönüşünü rica ederim.

 2. Tepebasi dedi ki:

  Daha once yapmadim ilk olucak denemek istiyorum

 3. tepebaşı dedi ki:

  el sanatları okuyorum daha önce bu işi çok yaptım öğrenciyim.

 4. Tepebaşı dedi ki:

  El becerim vardır elim baya hızlıdır sabun paketleme poşet ya da davetiye katlama işlerini yapmak istiyorum paraya ihtiyacım var

 5. Odunpazarı dedi ki:

  Nikah şekeri işi yapabilirim.elim hızlıdır

1 76 77 78
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)