Dükkan Açmak

Esenyurt evlere iş veren yerler

Esenyurt evlere iş veren yerler

Esenyurt evlere iş veren firmalar

İstanbul’ un en kalabalık ilçelerinden biri olan Esenyurt, Akça burgaz, Ardıçlı, Cumhuriyet, Atatürk, Fatih, Esenkent, Haramidere güzelyurt, İnönü, İncirtepe, İnönü, Mehterçeşme, Merkez, İstiklal, Örnek, Namıkkemal, Sanayi, Pınar, Saatdere,  Talatpaşa, Yeşilkent, Yenikent’te ikamet eden ve civarında oturanlara ek iş imkanları ve iş fikirleri verilmektedir.

Yıllara oranla nüfusu en hızlı artan bir İstanbul ilçesi olan Esenyurtta bayanlar, öğrenci ve emekliler ve kısaca ek gelire sahip olmak ve ailesine destek olmak isteyenlerin sayısı da hızla artmaktadır. Zorlaşan yaşam şartlarının altında ezilmemek ve daha rahat bir yaşam sürmek isteyenler gerekirse gün içinde iki iş yaparak yaşamlarını idame ettirmektedir. Ayrıca artan ev kiraları ve ulaşım, eğitim masrafları ve kişisel ihtiyaçla için tek maaş günümüzde malaesef yeterli olmadığından herkesin aklında yapmayı düşündüğü bir ek iş fikri ortaya atılmaktadır. Artan vakitlerini ek işte değerlendiren ve evden yapılabilecek işleri yaparak ek gelir sağlamayı düşünen Esenyurt vatandaşları için ek işler yazımızda bulabilirsiniz.

İstanbul Esenyurtta evlere iş veren firmalara başvuru yapabilir ek iş imkanlarından yararlanarak sizde aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. İsterseniz şimdi hem evlere iş veren firmalara hem de firmaların verdiği işlere göz atalım.

İstanbul Esenyurt ek iş fikirleri

Hızla artan nüfusu ve hızlı kentleşme sürecindeki Eseyurtta hayat şartlarına ayak uydurmak isteyenler her zaman yapabilecekleri bir ek işe ihtiyaç duymaktadır. Esenyurtta aylık 1500 liranın üzerinde ek gelir sağlamayı düşünenler sabun paketleme işi yapabilirler. Günlük olarak parça başı sabun kutulama paketleme işi yapan bir kişinin aylık kazancı 1500 lira ve üzerinde olacağından evden sabun paketleme işi bu açıdan hem kolay yapılabilecek işler arasındadır hem de iyi para kazandırmaktadır. Genellikle evlere iş veren firmalar sayesinde verilen bu tür işleri bulmak sanıldığı kadar zor değildir. Firmalara ulaşmak isteyenler mutlaka yorum kısmımıza bilgilerini bırakmaları gereklidir. Bu sayede firmalar sizinle daha kolay iletişime geçebileceklerdir. Evde sabun paketleme işi yaparak sizde aylık sabit bir gelire sahip olmak isterseniz başvurunuzu hemen yapın.

İstanbul Esenyurt evlere iş veren firmalar sayesinde ek işleri yaparak sizde çocuklarınıza daha iyi bir gelecek sağalayabilirsiniz.

Evden yapılacak iş fikirleri

Boncuk dizme işi firmalar tarafından verilen diğer bir iş koludur. Tespih boncuklarını dizme ne kadar zor olabilir. Kolaylığı açısından firmalar bu tür işlerde evlerde çalışarak para kazanmayı düşünen ev hanımlarını tercih etmektedir. Hem zaman almayacak hem de özel bir el becerisine gerek olmadan kolaylıkla yapılabilecek olan boncuk dizme işini yaparak sabit bir gelire sahip olabilir hayat şartlarına ayak uydurabilirsiniz.

Boncuk süsleme

Konfeksiyon, tekstil firmaları tarafından verilen boncuk işleme işleri de oldukça para kazandıran işler arasındadır. Bayanların en çok sevdiği boncuk, süs işlerini kıyafetlere ve gelinliklerin üzerine işlemek bir o kadar zevkli bir okadar da kolay olacaktır. Sizde bu tür işlerde çalışmak istiyorsanız firmalar başvurularınızı beklemektedir.

Mandal montajı

Firmalar tarafından verilen bir diğer parça başı ek işte mandal montajıdır. Süs amaçlı yapılan ve oldukça rağbet gören işleri evden hiç çıkmadan çalışmak isteyen bayanlara veren firmalar ile iletişime geçmek isteyenler sayfamızdan istediği işi belirterek başvuru yapabilir.

Kalem montajı

Kalem montajı da evlere iş veren firmalar tarafından verilen parça başı ücretle yaptırılan işler arasındadır. Kalem montajı için hemde özel bir el becerisi gerekli değildir. Kalemi oluşturacak olan parçaların biraraya getirilerek kolaylıkla montajını yaparak ek iş yapmayı düşünenler de hemen bu işi talep ederek başvuruda bulunabilir.

Daha birçok farklı iş alanından firmalar  evlerden çalışmak isteyenlere özel iş ilanları vermektedir. Kutu katlama, davetiye katlama, kına paketleme, nikah şekeri ve fason ürün ayırma işleri de verilen işlere örnektir.

Esenyurt evlere iş veren firmalar başvuru

Akça burgaz, Ardıçlı, Cumhuriyet, Atatürk, Fatih, Esenkent, Haramidere güzelyurt, İnönü, İncirtepe, İnönü, Mehterçeşme, Merkez, İstiklal, Örnek, Namıkkemal, Sanayi, Pınar, Saatdere,  Talatpaşa, Yeşilkent, Yenikent te evlere iş veren firmalara başvuru yapmak isteyenler yorum kısmına kişisel bilgilerini yazmaları yeterli olacaktır. Bu başvurular firma yetkilileri tarafından değerlendirmeye alındığından tam ve eksiksiz aktif olarak kullanılan mail adresinin yazılması iletişime geçmek için yeterli olacaktır..

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1239 YORUM
 1. Esenyurt kıraç dedi ki:

  Daha önce boncuk işi abaküs süsleme davetiye katlama işi yaptım dikiş kursundan belgem vardır sabun kalem boncuk işi yapabilirim lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 2. Esenyurt Namık Kemal dedi ki:

  Şu an çalışmıyorum vaktim bol, elimden gelir bu tür şeyler. Sabun paketleme, mandal montajı, boncuk dizme işlerini yaparım…

 3. esenyurt dedi ki:

  Sabun paketleme boncuk ve tesbih işi

 4. Esenyurt dedi ki:

  Meraba ben esenyurt örnek mahallesinde oturuyorum 19 yaşında yeni evliyim ve evde çok sıkılıyorum ayriyetten parayada çok ihtiyacım var sadece eşimin çalışmasıyla yetmiyor ikimize bu arada perde boncuk veya normal boncuk işlerinden ve mandaldan anlıyorum bana en kısa zamanda dönüş yaparsanız çok sevinirim .

 5. Esenyurt dedi ki:

  Merhaba. Daha önce 3 yıl çikolatada dekor bölümünde çalıştım ayrıca takı işi de yaptım. Evde iş yapmak istiyorum. Grup ayarlayıp çalışabilirim. El becerim iyidir güzel ve seri iş çıkarırım.

1 58 59 60
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)