Dükkan Açmak

Esenyurt evlere iş veren yerler

Esenyurt evlere iş veren yerler

Esenyurt evlere iş veren firmalar

İstanbul’ un en kalabalık ilçelerinden biri olan Esenyurt, Akça burgaz, Ardıçlı, Cumhuriyet, Atatürk, Fatih, Esenkent, Haramidere güzelyurt, İnönü, İncirtepe, İnönü, Mehterçeşme, Merkez, İstiklal, Örnek, Namıkkemal, Sanayi, Pınar, Saatdere,  Talatpaşa, Yeşilkent, Yenikent’te ikamet eden ve civarında oturanlara ek iş imkanları ve iş fikirleri verilmektedir.

Yıllara oranla nüfusu en hızlı artan bir İstanbul ilçesi olan Esenyurtta bayanlar, öğrenci ve emekliler ve kısaca ek gelire sahip olmak ve ailesine destek olmak isteyenlerin sayısı da hızla artmaktadır. Zorlaşan yaşam şartlarının altında ezilmemek ve daha rahat bir yaşam sürmek isteyenler gerekirse gün içinde iki iş yaparak yaşamlarını idame ettirmektedir. Ayrıca artan ev kiraları ve ulaşım, eğitim masrafları ve kişisel ihtiyaçla için tek maaş günümüzde malaesef yeterli olmadığından herkesin aklında yapmayı düşündüğü bir ek iş fikri ortaya atılmaktadır. Artan vakitlerini ek işte değerlendiren ve evden yapılabilecek işleri yaparak ek gelir sağlamayı düşünen Esenyurt vatandaşları için ek işler yazımızda bulabilirsiniz.

İstanbul Esenyurtta evlere iş veren firmalara başvuru yapabilir ek iş imkanlarından yararlanarak sizde aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. İsterseniz şimdi hem evlere iş veren firmalara hem de firmaların verdiği işlere göz atalım.

İstanbul Esenyurt ek iş fikirleri

Hızla artan nüfusu ve hızlı kentleşme sürecindeki Eseyurtta hayat şartlarına ayak uydurmak isteyenler her zaman yapabilecekleri bir ek işe ihtiyaç duymaktadır. Esenyurtta aylık 1500 liranın üzerinde ek gelir sağlamayı düşünenler sabun paketleme işi yapabilirler. Günlük olarak parça başı sabun kutulama paketleme işi yapan bir kişinin aylık kazancı 1500 lira ve üzerinde olacağından evden sabun paketleme işi bu açıdan hem kolay yapılabilecek işler arasındadır hem de iyi para kazandırmaktadır. Genellikle evlere iş veren firmalar sayesinde verilen bu tür işleri bulmak sanıldığı kadar zor değildir. Firmalara ulaşmak isteyenler mutlaka yorum kısmımıza bilgilerini bırakmaları gereklidir. Bu sayede firmalar sizinle daha kolay iletişime geçebileceklerdir. Evde sabun paketleme işi yaparak sizde aylık sabit bir gelire sahip olmak isterseniz başvurunuzu hemen yapın.

İstanbul Esenyurt evlere iş veren firmalar sayesinde ek işleri yaparak sizde çocuklarınıza daha iyi bir gelecek sağalayabilirsiniz.Evden yapılacak iş fikirleri

Boncuk dizme işi firmalar tarafından verilen diğer bir iş koludur. Tespih boncuklarını dizme ne kadar zor olabilir. Kolaylığı açısından firmalar bu tür işlerde evlerde çalışarak para kazanmayı düşünen ev hanımlarını tercih etmektedir. Hem zaman almayacak hem de özel bir el becerisine gerek olmadan kolaylıkla yapılabilecek olan boncuk dizme işini yaparak sabit bir gelire sahip olabilir hayat şartlarına ayak uydurabilirsiniz.

Boncuk süsleme

Konfeksiyon, tekstil firmaları tarafından verilen boncuk işleme işleri de oldukça para kazandıran işler arasındadır. Bayanların en çok sevdiği boncuk, süs işlerini kıyafetlere ve gelinliklerin üzerine işlemek bir o kadar zevkli bir okadar da kolay olacaktır. Sizde bu tür işlerde çalışmak istiyorsanız firmalar başvurularınızı beklemektedir.

Mandal montajı

Firmalar tarafından verilen bir diğer parça başı ek işte mandal montajıdır. Süs amaçlı yapılan ve oldukça rağbet gören işleri evden hiç çıkmadan çalışmak isteyen bayanlara veren firmalar ile iletişime geçmek isteyenler sayfamızdan istediği işi belirterek başvuru yapabilir.

Kalem montajı

Kalem montajı da evlere iş veren firmalar tarafından verilen parça başı ücretle yaptırılan işler arasındadır. Kalem montajı için hemde özel bir el becerisi gerekli değildir. Kalemi oluşturacak olan parçaların biraraya getirilerek kolaylıkla montajını yaparak ek iş yapmayı düşünenler de hemen bu işi talep ederek başvuruda bulunabilir.

Daha birçok farklı iş alanından firmalar  evlerden çalışmak isteyenlere özel iş ilanları vermektedir. Kutu katlama, davetiye katlama, kına paketleme, nikah şekeri ve fason ürün ayırma işleri de verilen işlere örnektir.

Esenyurt evlere iş veren firmalar başvuru

Akça burgaz, Ardıçlı, Cumhuriyet, Atatürk, Fatih, Esenkent, Haramidere güzelyurt, İnönü, İncirtepe, İnönü, Mehterçeşme, Merkez, İstiklal, Örnek, Namıkkemal, Sanayi, Pınar, Saatdere,  Talatpaşa, Yeşilkent, Yenikent te evlere iş veren firmalara başvuru yapmak isteyenler yorum kısmına kişisel bilgilerini yazmaları yeterli olacaktır. Bu başvurular firma yetkilileri tarafından değerlendirmeye alındığından tam ve eksiksiz aktif olarak kullanılan mail adresinin yazılması iletişime geçmek için yeterli olacaktır..
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 757 YORUM
 1. Istanbul./Esenyurt dedi ki:

  Evde yapılacak işlerde yetenegim var. Şuanda bu işe ihtiyacım var

 2. Istanbul./Esenyurt dedi ki:

  Evde yapılacak olan işler de yetenegim var.

 3. Avcılar dedi ki:

  Merhaba ögrenciyim paketleme işlerini yapabilirm irtibatı gecerseniz sevinirim.

 4. İstanbul esenyurt kıraç dedi ki:

  Ben mandal ve sabun paketleme işi yapabilirim daha önce sakız paketleme işi yaptım…

 5. esenyurt incirtepe mahallesi dedi ki:

  Daha önce mandal paketleme yaptım bildiğim bir iş ve buna ihtiyacım var cevabınızı bekliyorum

 6. esenyurt incirtepe mahallesi dedi ki:

  Merhabalar daha önce uhu paketleme yapiyodum şuan çok ihtiyacım var 2cocukla lütfen bi dönüş yapin

 7. Istanbul \ Esenyurt - Pinar mah. dedi ki:

  Pul ve boncuk dikme işi yaptım, sabun paketleme, tespih vs. İşi yapabilirim.

 8. Esenyurt yesilkent mah dedi ki:

  Mrb ben esenyurt yesilkent mah. Oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 9. istanbul esenyurt yenikent dedi ki:

  22 yaşında ev hanımıyım daha önce bi iş yapmadım herhangi bi iş yapabilirim farketmez

 10. Avcılar parseller dedi ki:

  Boncuk süsleme ve sabun paketleme yapabilirim hem böyle şeylere elim yatkın hemde boş zamanım var. Dönüş yaparsanız sevinirim. İyi akşamlar

 11. Avcılar parseller dedi ki:

  Sabun paketleme ve boncuk işi yapabilirim. Dönüş yapmanızı rica ediyorum.

 12. İstanbul/Esenyurt/Mehterçeşme dedi ki:

  Sabun paketleme işine elim yatkındır

 13. istanbul esenyurt üçevler mah. dedi ki:

  boncuk işleme sakız paketleme taş dizim işleri yaptım. fazla iş çıkarabilecek ekibim var. en kısa zamanda dönüş yapmanızı bekliyorum. teşekkürler.

 14. İstanbul Esenyurt Mehter çeşme dedi ki:

  İlk defa girisiyorum ev hanimiyim evde ek isler yaparak vaktimj değerlendirmek ve kazanmak istiyorum paketleme katlama montaj vb. Yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 15. İstanbul Esenyurt Mehter çeşme dedi ki:

  İlk defa girisiyorum evde kazanmak istiyorum paketleme katlama vb. Yapabilirim çok istiyorum evde ek is yapmak uardimci olursanız sevinirim

 16. Esenyurt muhacir mah.papatya cad. dedi ki:

  Daha önce evde ek iş yapmadım sadece örgü ile kazanç sağladım. Sabun paketleme yapabilirim.teşekkür ederim.

 17. İstanbul esenyurt esenkent dedi ki:

  Sabun paketleme işi ve boncuk işi yapabilirim daha önce paketleme ve boncuk işi yaptım. Dönüş yaparsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum iyi çalışmalar..

1 34 35 36
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)