Dükkan Açmak

En Karlı İşler 2017

En Karlı İşler 2017

En çok para kazandıran işler 2017 fikirleri

Çok para kazanmayı hedefleyenler için değişik fikirler vereceğiz. İş sektöründe bazı işler sadece size aylık olarak gelir sağlayıp sizleri sıkıntıdan kurtarırken bazı işler ise hem sıkıntılarınızı giderip hem de kâr etmenize katkı sağlamaktadır. Aylık maaş alarak çalışmak yerine, elini taşın altına koyup, iyi bir fikir bulup, işyeri açıp veya bir şekilde para kazanma yöntemleri geliştirmek, daha çok para kazanmak, en iyi iş fikirlerini bulmak isteyenler buraya.

İşletme hizmetleri ile para kazanmak

Pazarlama, insan kaynakları bakımında her ne kadar geçmişte ihtiyaç azalsa da şimdilerde çok ünlü şirketlerin özellikle fonksiyonel rolleri yerine getirebilecek bireyler aradığını gözlemlemekteyiz. İşletme hizmetleri 2016 yılının en çok kazandıranları arasında olacağa benziyor.

Günümüzün en popüler işlerinden biri mobil danışmanlık

The 60 Second Marketer adlı firma kapsamında yapılan açıklamada bu sektörde mobil asistanlara ihtiyaç olduğu belirtildi. Yapılan izlemlerde en çok para kazandıran işlerden bir tanesi de mobil danışmanlık olduğu saptandı.

En karlı işler 2016

En karlı işler

Kontrol hizmetleri kazançlı bir iş fikri

E-ticaret siteleri, internet siteleri ve benzeri sitelerinin sık sık çalışmaması duraksama dönemine girerek tercihen geri planda kalmalarına neden olmaktadır. Öyle ki açılan e- ticaret sitesi e diğer internet siteleri sürekli güncellenen yazılımları sürekli aktif olacak nitelikte yapılandırılmalıdır. Bu alanda da devreye kontrol hizmetleri girmekte. Firmalar kontrol hizmetleri alanında hizmet veren kişi bulamadıklarından, kontrol hizmetleri ilerleyen yılların en kazançlı iş fikirlerinden biri olarak görünüyor.

Müteahhitlik her zaman kazandıran en kazançlı işler arasında

Günümüz mesleklerinden en yaygın olarak tercih edilen işlerden bir tanesi de müteahhitlik olmakta. Bir zamanlar en durgun dönemini yaşayan müteahhitlik şimdilerde ekonominin canlılık göstermesi sonucunda en çok para kazandıran işlerden bir tanesi olmakta.

En karlı işler 2016

En karlı işler

Akıllı telefon tamirciliği ile çok para kazanmak

Geleceğin en çok para kazandıran işler arasında yer alan akıllı telefon tamiri oldukça katkı sağlayan işlerden bir tanesidir. Maliyeti ile hemen hemen aynı bazda olması ve bunun yanı sıra bu bilgiye sahip bireylerin azalması pazarda açıklar oluşmasına neden oldu.

Otomat satış makineleri yeni iş fikirleri

Hastane ve benzeri alanlarda görmemiş mümkün olan Otomat satış makineleri fazla uzağa gitmeden atıştırabileceğimiz karnımızı doyurabileceğimiz yiyecek barındıran makinelerden bir tanesidir. Dilediğimiz zaman elimizin altında olması ve hazır yiyecek bulundurması tercihen daha ön planda olmasına sebebiyet vermektedir. En çok kazandıran işler kavramında oldukça talep gören işlerden bir tanesidir.

Tercümanlık hizmeti ile zengin olabilirsiniz.

Kültürler arası ilişkilerin canlanması ile sektörde ciddi olarak tercüman eksikliği bulunmakta. Çevirmenlik veya tercümanlık yapmak bu dönemde oldukça kazançlı bir iş fikri olmaktadır.

En karlı işler 2016

En karlı işler

Yiyecek Kamyonları para kazandıran yeni iş fikri

2017 yılında milyar dolarlık gelir etmesi beklenen yiyecek kamyonlarının yerleşik bir dükkan açmaktan daha uygun fiyata mal olduğu belirlendi. Doğru teknikler ve yemek bilgisine güvendiğiniz arkadaşlar ile çalışmanız hem müşteriler açısından hem de para kazanmak adına sizlere oldukça katkı sağlayacaktır. Henüz pek görmeye alışık olmasak da en çok para kazandıran işler kategorisi arasında sizler oldukça iyi kar olanağı sağlayacak işlerden bir tanesidir.

En karlı işler 2016

En karlı işler 2016

En çok  para kazandıran işlerden biri çikolata ve şekerleme sektörü

Çikolata ve şekerleme konusunda hemen hemen her bireyin çikolata ve şekerlemeden vazgeçemediğini görmekteyiz. Girişimciler için son derece kazançlı bir yatırım olacak çikolata alanında çiçekler ve benzeri özel sepetler hazırlamak hem ağız sulandırmakta hem de en az %20 kar etmenizi sağlamaktadır.

Hiç olmayan bir bayilik al, ilk ol ve çok kazan

Çok para kazanmak için, hiç kimsenin bilmediği, bir iş yapmak, kimsenin yemediği bir gıda icat etmek zorunda değilsiniz. Sadece doğru yerde doğru hamleyi yapmalısınız.

Avm’ de bulunmayan reyonu aç ve kazan

Alışveriş merkezlerinde bulunmayan ve ihtiyaç duyulan bir sektörü canlandırarak 2016 yılında en çok kazananlar arasına katılabilirsiniz. Su, mısır, mobil, giyim, elektronik vb. bir sektörde iş yaparak sizde en çok kazananlar listesine isminizi yazdırabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Haliliye/şanlıurfa dedi ki:

  El işleri,hediyelik,çeyiz,yazma,oya ,ayrı olarak dış ticaret öğrencisiyim uygun bir iş için dönüş yaparsanız sevinirim

 2. Üsküdar dedi ki:

  Bilgisayar eğitmeni, ön muhasebe, optik işi

 3. sultangazi dedi ki:

  Bende evde iş yapmak istiyorm 35 yaşindayim elimden her iş gelir el becerikleeim çok Istanbul sultangazide oturuyorum saygilar

 4. Kalem montaj acil acil acil dedi ki:

  Kalem montaj fiyat nedir

 5. serdar bey dedi ki:

  devlet ihaleleri neziyindemi yoksa yap sat tarzı mı _?

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)