Dükkan Açmak

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar

Dondurmacı için Bayilik Veren Firmalar

Ülkemizde özellikle de yaz aylarında çok fazla tüketilmekte olan ve bu yüzden bir hayli geniş çaplı bir piyasaya sahip olan dondurma sektörüne atılım yapmak isteyen girişimciler için bu yazımızda dondurma bayiliği veren firmaları ele aldık. Dondurma bayiliği nereden alınır dondurma bayilikleri veren firmalar nelerdir dondurma franchaise hangi firma veriyor gibi soruların yanıtlarını almak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Dondurma bayiliklerine sık olarak rastlamak mümkündür ancak bizim ülkemiz insanı için dondurma bir tutku olduğundan ötürü dondurmanın kalitesinden ve lezzetinden iyi anlamaktadırlar. Dondurma bayiliği veren firmalardan bir tanesi ile anlaşmadan önce mutlaka lezzetini insanların beğeneceğinden emin olmalısınız. Bu nedenledir ki bayilik anlaşmasından önce detaylı bir araştırma yapmalısınız. Aksi takdirde müşterileriniz sizi denedikten sonra başka firmalara kayacaktır.

Bunun yanı sıra dondurma dükkanı açmak gibi bir düşünceniz varsa mutlaka lokasyonu iyi belirlemeniz gerekir. Özellikle de bazı şehirlerde yan yana dondurmacıların olduğu yerlerde belirlemeniz daha iyi olabilir ve yahut şenliklerin eğlencelerin olduğu yerlerde aldığınız dondurma bayiliklerinin dükkanını açmak çok kazançlı olabilir.

Dondurma bayiliği veren firmalar da zaten lokasyon hususuna çok dikkat etmektedir. Bu yüzden bayilik anlaşması yapmadan dükkanın yerini iyi bir yerde ayarlamanızda fayda vardır. Son olarak bu konuda dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da dondurmanın sadece sıcak mevsimlerde satılan bir yiyecek olması durumudur. Kışın iş yapmak istiyorsanız mutlaka dondurmanın yanına başka şeylerde satmalısınız. Örneğin tatlı ya da pasta olabilir. Ayrıca yerel bir lezzet olarak mı yoksa yenilikçi ya da ithal bir lezzet olarak mı dondurmanızı tanıtacağınız da önemli bir unsurdur. İş kurmadan önce bu noktada da bir karar kılmanız gerekir.

Sizin için birkaç tane dondurma bayiliği veren firmaları araştırdık. Bu firmalardan dondurma bayiliği alabileceğiniz gibi eğer bu sektörde deneyiminiz varsa ya da deneyimli biri ile çalışacaksanız kendi markanızı da oluşturabilirsiniz.

Dondurma Bayilikleri

Dondurma bayilikleri veren firmalardan bir tanesi de Tordo firmasıdır. Firma soğutucu dolap ve benzeri hizmetleri sunmakta ve size toplam 75.000 TL’ye mal olmaktadır. Açacağınız dükkanın büyüklüğü ise çok büyük bir önem taşımamaktadır.

Dondurma bayiliği veren firmalardan bir diğer de Tayland Dondurmasıdır. Doğal ve katkı maddesi içermemesi ile ön plana çıkmakta olan firmanın bayiliğini almak için toplam yatırım miktarı olan 10.000 15.000 TL civarında bir meblağı gözden çıkarmalısınız.

Eğer ki Kahramanmaraş dondurması satmak istiyorsanız dondurma bayilikleri için Maraşta markası ile de anlaşabilirsiniz. Bu firma ise isim hakkı bedeli olarak sizden ücret talep etmemektedir.

Yenilikçi ve inovatif bir dondurma firması ile çalışmak isteyen girişimciler için tavsiye edebileceğimiz dondurma firması da Spagetti Ice Cream firmasıdır. Farklı sunumu ile müşterilerinizin ilgisini çekecek ve sizin fark atmanıza sebep olabilecek nitelikteki bu dondurma türü İtalyanlar tarafından yapılmıştır ve Türkiye’de de bayilik vermektedir.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)