Dükkan Açmak

Defacto giyim mağazası bayilik şartları

Defacto giyim mağazası bayilik şartları

Defacto giyim mağazası franchise şartları

Popüler ve kaliteli giyim firmalarından biri olan defacto, kaliteli ürünleri ve uygun fiyatları ile bir çok müşterinin tercih ettiği bir markadır. Giyim mağazası açmak isteyenler için defacto giyim mağazası bayilik almak veya franchise alıp defacto ürünlerini satmak kârlı bir yatırım olabilir. Gelin bu firmayı birlikte tanıyalım.

Defacto firması hakkında genel bilgiler

DeFacto, 2003 yılında kuruldu. Markalaşma sürecinde kurumsal kimliğini “Akdeniz Modası’nın dünyadaki ve Türkiye’deki öncü markası” olarak konumlandıran DeFacto, etkili reklam kampanyalarıyla da “jean”e karşı duruşunu ortaya koyarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Defacto mağazaları

Türkiye’de “Akdeniz Modası” denildiğinde akla ilk gelen marka olmayı başaran DeFacto, bugün Türkiye genelinde 236 DeFacto mağazası ile Türkiye’nin hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren en büyük 2 markasından biri haline geldi. Marka kimliğine verdiği önemi mağazacılık alanında da güçlü bir şekilde hissettiren DeFacto, “Akdenizlilik” konseptine paralel olarak sade ve ferah tasarımlarla dizayn edilen mağazalarıyla müşterilerini karşılıyor. Konsept mağazalar, çok katlı mağazalar, internet mağazası, “corner shop”lar ve diğer seçkin butik mağazalardan oluşan yaygın satış noktalarıyla “rahat ulaşılabilir” bir marka olma özelliği taşıyan DeFacto, uygun fiyat politikasıyla da 2003 yılında çıktığı marka yolculuğunda bugün emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Defacto firmasının pazar durumu

Dış pazarlar DeFacto için çok önemli bir gelişim noktasıdır. DeFacto, hem hızlı büyüme potansiyeli yüksek olan hem de birikimini verimli kullanma ve hızla sonuca dönüştürme yeteneği olan bir şirkettir. Bu noktada DeFacto’nun ürünlerindeki kalite düzeyi, pazarlama stratejisi ve İspanya’daki tasarım ofisiyle bulunduğu ülkenin beğenisine uygun tasarımlar üretebilme gücü bu piyasalarda çok önemli bir oyuncu olacağının sinyallerini şimdiden vermektedir. Yıl sonu itibariyle DeFacto’nun Kazakistan’da 12, Irak’ta 5, Mısır’da 2, Belarus’ta 1 mağazası olacaktır. Odaklandığı lokasyonlar Balkanlar, Türkî Cumhuriyetler ve Ortadoğu bölgeleridir.

Defacto giyim mağazası bayiliği nasıl alınır

Genel itibariyle defacto mağazalarını konseptine uygun şekilde konumlandırdığı görülmektedir. Ayrıca bazı mağazalarda defacto ürünlerine rastlanılmaktadır. Defacto bayiliği almak için aşağıda bulunan iletişim bilgilerinden firmayla görüşerek, defacto bayilik şartları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Defacto bayilik iletişim;

Müşteri Hizmetleri;

444 27 15  Pazartesi-Cumartesi : 08:00 -22:00 Pazar: 09:00 – 22:00

*Resmi tatil ve günlerde de bu saatler arasında ulaşabilirsiniz

Merkez Adres – DeFacto Plaza

DEFACTO PERAKENDE TİC. A.Ş.

DeFacto Plaza Basın Ekspres Yolu Bahariye Cad. No.31

34303 Halkalı – Küçükçekmece / İSTANBUL

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 26 YORUM
 1. lübnan dedi ki:

  sayın yetkililer
  lübnan da bahilivin şartlarını bilmek isterim
  istanbula cok gelirim ticaret yapıyorum 2012 den beri
  cevabınızı beklerim
  saygılarımızla

 2. Belcika, buruxelles dedi ki:

  Merhaba, Belcikada bayilik almak isterim sartlari konusuruz isterseniz.

 3. HEMER dedi ki:

  ALMANYADA YASIYORUM SIZLERIN YURDISI TEMSILCILIGINI ISTIYORUM

 4. şanlıurfa \ hilvan dedi ki:

  Meraba şanlıurfa da giyim özerine çalişiyorum ilçesinde bayilik açmayi düşünüyorum ya
  rdimçi olursaniz cok sevinirim

 5. İstanbul dedi ki:

  Meraba ben İstanbul da giyim üzerinde calisiyorum mardinin nusaybin yada başka bir ilçelerinde bayilik açmayı düşünüyorum en yakin surede irtabat kurarsaniz sevinirin

 6. Alanya avsallar dedi ki:

  Selam çok iyi bir mevkideki iş yerim var sizden bayilik talep etmek istiyor.

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)