Dükkan Açmak

Çanta bayilik veren firmalar

Çanta bayilik veren firmalar

Bayilik veren çanta firmaları

En az giyim kadar rağbet gören ve talep edilen ürünlerden bir tanesi de çantadır. Özellikle bayanların olmazsa olmazları arasındadır. Çanta birçok bayan için, içine birşeyler koyma ihtiyacından öte, elbiseyi tamamlayan bir malzemedir. Bireyler hem günlük kullanıma uygun hem de özel zamanlarda kullanabilecekleri farklı mekanlar için farklı çanta modellerine ihtiyaç duymaktadırlar. Yani iş fikri bakımından ayakkabı güzel satışlar yaparak gelir elde etmek isteyenlere aydınlatıcı bir iş fikri olmaktadır. İş girişimi bakımından çanta bayiliği almak isteyen bireyler son derece karlı bir iş fikri içerisine girmektedirler. Şimdi Çanta bayilik veren firmalar ve yatırım maliyetlerinden bahsedelim.

Atacom çanta mağaza açmak

Esta Rubon Bags ve Cases olarak tasarlanan çanta mpdelleri %100′ e kadar polikarbondan oluşturularak valiz üretimi işlemini gerçekleştirmektedir. Bayilik sistemi bakımından konsepte uygun olarak oluşturulan firma hem online internet üzerinden hemde bayi ve franchise sistemi bakımından son derece kaliteli ürünleri satışa sunmanızı sağlamaktadır.
Kuruluş yılı oalrak 2010 yılında kurulan firma valizin yanı sıra çanta, cüzdan, bebek kanguru ürünü ve benzeri alanlarda faaliyet göstermektedir. Merkeze ait bir tane bayiliği bulunan firmaın toplamda 2 tane şubesi 10 tane de franchise bayiliği bulunmaktadır.

Firma çanta mağazası açmak isteyenler için 10 TL isim hakkı bedeli belirlemiştir. Bunun yanı sıra firma tarafından sunulan kurulum maliyeti de metrekare başına 750 TL olmakla beraber toplamda şubelik alma bedelinin maliyeti ise 70 bin TL gibi bir maliyet oluşturmaktadır.

Çanta mağazası açmak isteyen bireyler sermaye bakımından 100 bin TL gibi bir maliyeti gözden çıkarmalı. Kurulum süresi olarak 40 gün içinde şube kurulumu sağlanmaktadır.

Reklam katılım payı ve benzeri işlemler ile ilgili detaylı bilgi almak için firma yetkilileri ile irtibata geçebilir veya diğer bayilik veren firmalara başvuruda bulunabilirsiniz.

Chiccy Aksesuar ve Çanta bayiliği veriyor

İNDO Tekstil ve Yapımcılık San. Ltd. Şirketi kapsamında faaliyet gösteren firma son  derece kaliteli ürünler ile modaya yön vermekte olan markalardan bir tanesidir. Hem mağazacılık hem de perakendecilik yönünde faaliyet gösteren firma binlerce çeşit ürün yelpazesi ile sektörde öncü markalardan bir tanesidir.

Çanta mağazası açmak için gerekli olan bayiliği firmanızdan talep ettiğinizde kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde üretilmiş olan binlerce çeşit ürünle çanta mağazası açmak için hazır sayılmaktasınız. Güvenilir markalardan çanta sektörü kapsamında ürün tedarik ederek karlı bir irişimde bulunma imkanına sahipsiniz.

Girişimci ve yatırımcılar Chiccy Aksesuar firması kapsamında bayilik almak isterlerse iletişim bilgileri ile yeteri düzeydeki detaylara başvuruda bulunarak bayilik alma imkanına sahip olabilirler.

Bond çanta mağazası açmak

BOND NON çanta bayiliği firması deneyimleri ile üretmiş oldukları ürünleri hem yurtiçi hem de yurtdışında satışa sunan firmalar arasında yer almaktadır. Ortalama olarak 1300 tane corner mağazası bulunan firma erkek, kadın çanta üretimi yaparak aksesuar üretiminde de başarılı tasarımlara imza atmıştır.

Çanta bayilik veren firmalar kapsamında yer alan Bond çantacılıktan bayilik almak isteyenler firma ile birebir irtibat kurarak görüşebilir veya diğer bayilik veren firmaları araştırabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)