Dükkan Açmak

ÇANAKKALEDE EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR

ÇANAKKALEDE EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR

Çan, Gelibolu, Lapseki ve Merkezde ikamet eden Çanakkale’lilere evde ek iş imkanı sağlanmaktadır. Bu ilçeler haricinde Gökçeada, Çan, Biga, Bozcaada, Ezine, Bayramiç Eceabat, Gelibolu ilçelerinde evde çalışmak isteyen evlere iş veren firmaların fırsatlarından yararlanarak para kazanmak isteyenler için değişik iş fikirleri sunmayı ve evlere iş verenler ile çalışmak isteyenleri buluşturmayı amaçlamaktayız. Ev hanımları, öğrenciler emekliler, kısaca evde boş zamanı olan herkes, kendi evinin rahatlığında çalışarak aylık 750 ve 3.000 TL. arasında para kazanabilirsiniz.

ÇANAKKALE MERKEZDE EVLERE İŞ VERENLER

Çanakkale ilinde evlere iş verenler olduğu gibi, herhangi bir firmaya bağımlı olmaksızın, evinde kendi ürettiği ürünleri internetten veya değişik yöntemler ile pazarlayarak satan kişilerde mevcuttur. Şöyle ki, evlere iş verenler veya firmalar ile anlaşarak kazanabileceğiniz para miktarları, evinizde bulunan kişi sayısına ve verilen iş için ayırabileceğiniz zamana göre değişmektedir. Bazı firmalar yapmış oldukları fason işin niteliği gereğince, belirli dönemlerde işlerin yoğun olmasından kaynaklı olarak, almış oldukları siparişleri yetiştirmek adına evlere iş verilir sloganı ile ev hanmlarına, emeklilere, öğrencilere, evde çalışmak isteyen kişilere iş vermektedirler. Ancak bu işlerin bir çoğu sezonluk ve dönemliktir. Eğer evinizde çalışabilecek kişi sayısı çok veya ayırabileceğiniz zaman fazla ise, evlere iş veren firmalar ile anlaşarak iyi para kazanabilirsiniz. Ancak evinizde tek başınıza günde 2-3 saat zaman ayırarak, aylık 1000 TL. civarında para kazanmayı hayal ediyor iseniz, size tavsiyemiz kendini işinizi yapmanızdır.

Ülkemizde giderek zorlaşan hayat şartları nedeniyle geçim sıkıntısı günden güne artmaktadır. Bu sebeple evde boş zamanı olan kişiler evde iş imkanları sunan firmalar ile görüşerek beceri ve yeteneklerine göre kendi evlerinde çalışarak para kazanmaktadırlar. Sizinde evinizde boş zamanınız var ise, yetenekli olduğunuz konuda hizmet vermekte olan, evlere iş veren firmalar ile görüşerek çalışmaya başlayabilir ve ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz.

Hediyelik eşya ve paketleme işi veren firmalar

Gerek Çanakkale ilinde gerekse tüm Türkiye’ de evlere iş veren firmaların sundukları iş çeşitleri genel olarak, evde kutu katlama işi, davetiye hazırlama, nikah bebek mevlüt şekeri işi, dikiş nakış ve örgü işi, hediyelik eşya hazırlama, kına paketleme, tespih işi, boncuk dizme, kalem montajı, etiket yapıştırma, giysi süsleme, makale yazarlığı, habercilik, internet danışmanlığı, anketler, ürün pazarlama, e-ticaret, editörlük, mandal işi, ütü yapma fason iş çeşitleri, çiçek süsleme, boyama gibi işlerdir.

Çanakkalede Evde iş yapmak istiyorum diyenler için ülkemizde en popüler evde yapılan işlerin başında evde nikah şekeri yaptıran yerler,  yapılacak el işleri,  yapılabilecek işler,  boncuk işi,  iş imkanı,  mandal işi, ev temizliği verenler yer almaktadır. Unutulmaması gerekir ki, Çanakkale’de en popüler işlerden biri de rehberliktir. Biga’da, Çan’da ikamet eden birçok rehber, yaz aylarında turistlere rehberlik yaparak ek gelir elde etmektedir.

Peki kendi işiniz derken, ne iş yapabilirim, ne iş yapmalıyım, nasıl para kazanabilirim sorularını duyar gibiyim. Bu kapsamda, en iyi iş bildiğiniz iştir sözünü hatırlarsak, eğer bir kişi bir konuda yetenekli ise, herkesten daha kısa sürede daha özverili çalışarak daha güzel ve kaliteli ürünler ortaya koyabiliyor ise, müşteriler veya işverenler tarafından tercih edilmemesi imkansızdır. Örneğin örgü işlerini çok iyi yapan bir ev hanımı, kısa sürede kaliteli ve kimsenin bilmediği çeşitlerde örgü örebiliyor ise, hazırlamış olduğu ürünlerden herkes övgü ile bahsediyor ise, evlere iş veren firmalar ile çalışmak yerine kendi bildiği işi yapıp, ürünler hazırlayıp, perakende olarak satması en iyi geliri getiren evde iş imkanıdır. Kutu Katlama, Kalem Montajı, Mandal İşi, Kına Paketleme, Davetiye Katlama, Tesbih Dizimi, Lavanta Kesesi, Poşet Katlama, Nikah Şekeri, Mantı Bükme, Yaprak Sarması da alternatik işlerden bazılarıdır.

Bu bölümde herhangi bir becerisi olmayıp, evlere iş veren firmalar ile anlaşarak evde iş imkanlarından yararlanmak, para kazanmak isteyenler yazımızın alt bölümüne yorum yazarak, evde iş veren firmalara ulaşabilirsiniz. Yine ilan vermiş olan Çanakkale firmalarına hemen başvurabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 645 YORUM
 1. Biga dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum . Her türlü paketleme işi yapabilirim.Özveri ile çalışırım. Çok araştırdım ve bulamadım ve ihtiyacım var haberlerinizi bekliyorum

 2. Çanakkale merkez dedi ki:

  Daha once evde is yapmamistim a101 A.Ş de iki sene calistim özay güneş enerjisinde tanitimci olarak caliştim

 3. Çanakkale Merkez dedi ki:

  Comu de ogrenciyim daha once boyle is tecrubem yok. Ancak evde her turlu isi yapabilirim.

 4. Çan dedi ki:

  Daha once bu tarz bir is yapmadim ama yapmayi cok istiyorum çanin koylerinde oturuyorum

 5. gelibolu dedi ki:

  paketleme işlerinde tecrübem var. elden her iste gelir en kisa surede donus yaparsaniz sevinirim

 6. Çanakkale merkez dedi ki:

  Kina paketleme balon paketleme mandan paketleme isi yapabilirim evde cocugum var bu ise ihtayim var geri donus yaparsaniz sevinirim

  1. Canakkale dedi ki:

   Canakkale merkezde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum nikah sekeri kutu katlama kına paketleme ilgilenirseniz sevinirim

   1. Canakkale dedi ki:

    Daha önce deterjan

   2. Canakkale dedi ki:

    Daha önce sigara nikah sekeri kına paketleme yaptım iş bulamıyorum işe ihtiyacım var

 7. Biga dedi ki:

  Sigara sarma evden satış

  1. Ayvacık dedi ki:

   Paketleme islerinin tümünü yapabilirimmm. Çocuğum var bırakacak kimsem yok . evde hem isimi yapıp hemde cocuguma bakmak istiyorum

1 29 30 31
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)