Dükkan Açmak

ÇANAKKALEDE EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR

ÇANAKKALEDE EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR

Çan, Gelibolu, Lapseki ve Merkezde ikamet eden Çanakkale’lilere evde ek iş imkanı sağlanmaktadır. Bu ilçeler haricinde Gökçeada, Çan, Biga, Bozcaada, Ezine, Bayramiç Eceabat, Gelibolu ilçelerinde evde çalışmak isteyen evlere iş veren firmaların fırsatlarından yararlanarak para kazanmak isteyenler için değişik iş fikirleri sunmayı ve evlere iş verenler ile çalışmak isteyenleri buluşturmayı amaçlamaktayız. Ev hanımları, öğrenciler emekliler, kısaca evde boş zamanı olan herkes, kendi evinin rahatlığında çalışarak aylık 750 ve 3.000 TL. arasında para kazanabilirsiniz.

ÇANAKKALE MERKEZDE EVLERE İŞ VERENLER

Çanakkale ilinde evlere iş verenler olduğu gibi, herhangi bir firmaya bağımlı olmaksızın, evinde kendi ürettiği ürünleri internetten veya değişik yöntemler ile pazarlayarak satan kişilerde mevcuttur. Şöyle ki, evlere iş verenler veya firmalar ile anlaşarak kazanabileceğiniz para miktarları, evinizde bulunan kişi sayısına ve verilen iş için ayırabileceğiniz zamana göre değişmektedir. Bazı firmalar yapmış oldukları fason işin niteliği gereğince, belirli dönemlerde işlerin yoğun olmasından kaynaklı olarak, almış oldukları siparişleri yetiştirmek adına evlere iş verilir sloganı ile ev hanmlarına, emeklilere, öğrencilere, evde çalışmak isteyen kişilere iş vermektedirler. Ancak bu işlerin bir çoğu sezonluk ve dönemliktir. Eğer evinizde çalışabilecek kişi sayısı çok veya ayırabileceğiniz zaman fazla ise, evlere iş veren firmalar ile anlaşarak iyi para kazanabilirsiniz. Ancak evinizde tek başınıza günde 2-3 saat zaman ayırarak, aylık 1000 TL. civarında para kazanmayı hayal ediyor iseniz, size tavsiyemiz kendini işinizi yapmanızdır.

Ülkemizde giderek zorlaşan hayat şartları nedeniyle geçim sıkıntısı günden güne artmaktadır. Bu sebeple evde boş zamanı olan kişiler evde iş imkanları sunan firmalar ile görüşerek beceri ve yeteneklerine göre kendi evlerinde çalışarak para kazanmaktadırlar. Sizinde evinizde boş zamanınız var ise, yetenekli olduğunuz konuda hizmet vermekte olan, evlere iş veren firmalar ile görüşerek çalışmaya başlayabilir ve ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz.Hediyelik eşya ve paketleme işi veren firmalar

Gerek Çanakkale ilinde gerekse tüm Türkiye’ de evlere iş veren firmaların sundukları iş çeşitleri genel olarak, evde kutu katlama işi, davetiye hazırlama, nikah bebek mevlüt şekeri işi, dikiş nakış ve örgü işi, hediyelik eşya hazırlama, kına paketleme, tespih işi, boncuk dizme, kalem montajı, etiket yapıştırma, giysi süsleme, makale yazarlığı, habercilik, internet danışmanlığı, anketler, ürün pazarlama, e-ticaret, editörlük, mandal işi, ütü yapma fason iş çeşitleri, çiçek süsleme, boyama gibi işlerdir.

Çanakkalede Evde iş yapmak istiyorum diyenler için ülkemizde en popüler evde yapılan işlerin başında evde nikah şekeri yaptıran yerler,  yapılacak el işleri,  yapılabilecek işler,  boncuk işi,  iş imkanı,  mandal işi, ev temizliği verenler yer almaktadır. Unutulmaması gerekir ki, Çanakkale’de en popüler işlerden biri de rehberliktir. Biga’da, Çan’da ikamet eden birçok rehber, yaz aylarında turistlere rehberlik yaparak ek gelir elde etmektedir.

Peki kendi işiniz derken, ne iş yapabilirim, ne iş yapmalıyım, nasıl para kazanabilirim sorularını duyar gibiyim. Bu kapsamda, en iyi iş bildiğiniz iştir sözünü hatırlarsak, eğer bir kişi bir konuda yetenekli ise, herkesten daha kısa sürede daha özverili çalışarak daha güzel ve kaliteli ürünler ortaya koyabiliyor ise, müşteriler veya işverenler tarafından tercih edilmemesi imkansızdır. Örneğin örgü işlerini çok iyi yapan bir ev hanımı, kısa sürede kaliteli ve kimsenin bilmediği çeşitlerde örgü örebiliyor ise, hazırlamış olduğu ürünlerden herkes övgü ile bahsediyor ise, evlere iş veren firmalar ile çalışmak yerine kendi bildiği işi yapıp, ürünler hazırlayıp, perakende olarak satması en iyi geliri getiren evde iş imkanıdır. Kutu Katlama, Kalem Montajı, Mandal İşi, Kına Paketleme, Davetiye Katlama, Tesbih Dizimi, Lavanta Kesesi, Poşet Katlama, Nikah Şekeri, Mantı Bükme, Yaprak Sarması da alternatik işlerden bazılarıdır.

Bu bölümde herhangi bir becerisi olmayıp, evlere iş veren firmalar ile anlaşarak evde iş imkanlarından yararlanmak, para kazanmak isteyenler yazımızın alt bölümüne yorum yazarak, evde iş veren firmalara ulaşabilirsiniz. Yine ilan vermiş olan Çanakkale firmalarına hemen başvurabilirsiniz.BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 555 YORUM
 1. Çanakkale Merkez dedi ki:

  Merhaba, Çanakkale merkezde oturuyorum. Nakış, dikiş, paketleme, süsleme, boncuk, katlama, montaj, pasta,kurabiye, ütü, etiket yapabilirim. Acil olarak dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

 2. merkez dedi ki:

  evde kızımla beraber nikah, çocuk, düğün, kına, doğumgünleri için her türlü magnetler, paketleme , katlama işleri yapılır

 3. merkez/barbaros dedi ki:

  3 ev arkadaşız el beceri gerektiren her iş yapabiliriz. katlanma paketleme vs yardımcı olursanız seviniriz

 4. merkez/barbaros dedi ki:

  paketleme iş yapabilirim.ihtiyacım var .zamanım cok

 5. çanakkale.merkez dedi ki:

  evde paketleme iş yapabilirim.cok ihtiyecım var

1 25 26 27
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)