Dükkan Açmak

Bebek Giyim Bayilik Veren Firmalar

Bebek Giyim Bayilik Veren Firmalar

Bebek Giyim Mağazası için Bayilik Veren Firmalar

Bebek mağazası açmak istiyorum diyen girişimciler için bebek mağazası nasıl açılır, bebek mağazasından para kazanmanın yolları ve bebek mağazası bayilik veren firmalar hakkında fikirler verecek ve bu şekilde kısa zamanda çok para kazanmanın yollarını araştıracağız.

Son dönemlerin popüler iş fikirleri arasında yer alan bir bayilik alma fikrini de bebek giyim bayilik veren firmalar sunmakta. Bayilik alan bireyler uygun satış fiyatları bazında bilindik marka ismi ile ürünleri satışa sunmanın ve kolaylıkla satış işlemlerini gerçekleştirmektesiniz.

Seçeceğiniz bayilik sistemi kapsamında kar marjına, sizlerin yatırdığı sermayeye karşılık ne kadar sürede kar edebilme imkanını değerlendirerek firmanın sizlere ne gibi avantajlar sunduğunu bilmek ileri düzeyde  kurulum işlemini gerçekleştirerek kısa süreli yatırımınızı kara dönüştürmenizi sağlayacaktır.

Bebek Giyim için Bayilik Veren Firmalar

Hiç bitmeyecek sektörlerden bir tanesi de bebek giyim sektörüdür. Zira ülkemiz hem doğum oranı bakımından yüksek bir ülkedir hem de bebeklerin ve çocukların kıyafetleri kısa zamanda çabuk büyüdüklerinden ötürü sürekli yenilenmektedir. Bu anlamda bebek ve çocuk giyim sektörü çok para kazanmak ve az riskli işler yapmak isteyen girişimciler için kazançlı sektörlerden bir tanesidir. Özellikle de bebek giyim bayiliği alarak bir markanın çatısı altında ürünlerinizi müşterileriniz ile buluşturduğunuz takdirde para kazanma ihtimaliniz çok daha fazla olacaktır. Bunun için ise çok vakit kaybetmeden bebek giyim bayilik veren firmaları araştırmaya başlamalısınız. Bunlar arasından bütçenize en uygun olan en köklü ve en tanınmış markayı seçerek bebek giyim üzerine iş kurmaya başlayabilirsiniz. Üstelik pek çok firma bayilik aldığınız takdirde sizin sektörle ilgili hiçbir bilginiz ve tecrübeniz olmasa dahi eğitimler vermektedir. Dekorasyon yapan firmalar aynı zamanda pazarlama konusunda da sizi daha bilinçli hale getirecektir. Bu nedenledir ki merdiven altı ürünleri satmak yerine bebek giyim bayiliği almak daha kısa sürede para kazandıracak ve daha az yorucu olacaktır demek mümkündür.

Bebek Giyim Bayiliği

Bahsettiğimiz gibi bebek ve çocuk giyim sektörü ülkemizde gelişmiş bir sektördür ve bu alanda bebek giyim bayilik veren firmalar sayısı da azımsanacak nitelikte değildir. Bu firmalardan bir tanesi de Viday Collection firmasıdır. Bu firma Avusturalya kökenli bir firma olma özelliğini taşımaktadır. Türkiye’de yeni gelişen bir franchise ağına sahip olduğu için çalışma koşulları biraz daha esnek olmaktadır. 0-14 yaş grubu çocuklar için ürünler üreten firma kumaşlarının tamamı ithal kumaştır. Firma en az 70 metrekare alan istemekte ve firmanın bayiliğini almak toplamda 35000 TL civarında mal olmaktadır. Viday Collection bebek giyim bayiliği almak yüksek kar marjıyla sizin için de karlı bir seçim olabilir.

Bunun dışında bebek giyim bayilik veren firmalar arasında Karamela firması da bayilik vermektedir. Firmanın bebek giyim bayiliğini alma bedeli ise toplamda 50 bin TL ile 100 bin TL’ye mal olmaktadır. Aynı zamanda bebek giyim bayiliğini almak için 50 70 metrekare alana da sahip olmalısınız. Tercihen 100 150 metrekare alan istemektedirler.

Civil Bebek Giyim Bayilik Başvurusu

Civil Çocuk Dünyası, İstanbul Kartal Cevizli’ de 1996 yılında 0-14 yaş çocuk tekstili perakende satış mağazası olarak kuruldu.Üreticilerden aldığı ürünleri satan Civil Çocuk Dünyası, ürün seçebilme avantajı ile her sezon 650 markaya ait yaklaşık 32.000 modeli siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.
Civil Çocuk Dünyası reyonlarında hamile elbisesi ve hastane çıkışları ile tanıştığımız anne ve çocuk ile 14 yaşına kadar ihtiyacı olacak olan tüm tekstil, beslenme gereçleri ve taşıma gruplarını kapsayan geniş ürün yelpazesini her geçen gün daha da genişletiyoruz. Civil iletişim bilgileri Civil adres: Tansel Cad. Yeşil Sok. No:2 Maltepe – İSTANBUL Tel: 444 1231 info[at]civil com tr

Bebek giyim bayilik veren firmalardan bir diğeri de Picabo firmasıdır. Bu firmanın da şart koştuğu alan miktarı 50 100 metrekare olmak ile beraber mağazanın lokasyonu da firma için büyük önem taşımaktadır. Siz de bebek giyim bayiliğini bu markadan almak istiyorsanız belli miktar kadar bir meblağı gözden çıkarmalısınız. Bu miktarı firma çeşitli faktörleri ele alarak düzenlemekedir. İnternet üzerinden online Bebek giyim bayilik veren firmalara başvuruda bulunabilirsiniz.

Kaliteli bir firmadan bayilik almak hem sizlerin firmaya katkılı olması hem de firmanın size katkı sağlaması kapsamında etnik bir model oluşturmaktadır.

Viday Collection Bayilik nasıl alınır

Bebek giyim ve çocuk giyim sektöründe öncülük eden firmalardan bir tanesidir. Merkez olarak Avustralya’da üretim işlemlerini sürdüren firma franchise bayilik sistemi kapsamında 122 şube ve 35 franchise bayi bulundurmaktadır.

Firmanın talep ettiği şartlandırmalar arasında yer alan konular dükkan seçimi olmakta. Mağazanızın açılışını gerçekleştirdiğiniz dükkanınızın büyüklüğü en az 70 metrekare olmalı. Mağaza, logo ve renk seçimleri ile ilgili dekorasyonlar firma için önem taşıyan kavramlardır.

Firma kapsamından bebek giyim bayiliği almak isteyenler yüz yüze görüşerek yeterli düzeyde bilgiye ulaşabilirler. %100 kar marjı sağlayan bebek giyim bayiliği 2 ile 5 ay arasında sizlere geri dönüş sağlamakta. Firma kapsamında eğitim desteği, reklam desteği personel desteği, el kitabı pazarlama desteğinden yararlanabilmektesiniz.

İsim hakkı bedeli 15 bin TL, min. nakit ihtiyacı 20 bin TL ortalama olarak bir şube için gerekli olan açılış maliyeti 50 bin TL olmakta. Kurulum süreci ise 25 gün sürmektedir.

Andy Wowo bayilik şartları

Dünya’nın 6 farklı kıtasında ihraç işlemlerini sürdüren firma mağazacılık anlayışı kapsamında girişim faaliyetlerine açık iş ortakları ve yatırımcılar aramakta. Henüz yeni bayilik ve franchise bayilik vermekte olan firmaya ait bayilik bulunmamaktadır.

İsim bedeli ve gerekli sermaye alımı yapmadan  bebek giyim bayiliği almak isteyenlere ışık tutan firma sadece mağaza dekoru için 700 dolar talep etmekte. Açılacak olan mağazanın büyüklüğü ise 90 metrekare ile 120 metrekare olmalıdır. Proje desteği saplanmasının yanı sıra bölge koruması ve yer seçimi hususunda firma destek sağlamaktadır.

Apart Bebe bayiliği

Anne ve bebek için gerekli olan tüm ürünlerin sağlandığı firmalardan bir tanesidir. Girişimcilik faaliyetlerini ilerleten firma online olarak satış işlemini de gerçekleştirmektedir.

Toplamda gerekli olan sermaye 50 bin TL olan marka 7 gün içerisinde bebek giyim bayiliği kurulum işleminin  tamamlanmasını sağlamakta. Yatırımınızın dönüşünü 4 ay ile 1 yıl gibi bir dönem içerisinde geri almak istiyorsanız bu girişimcilik fikri tam size göre demektir. Metrekare başına 10 TL kurulum maliyeti bulunmaktadır.

Bebek giyim bayilik veren firmalar kapsamında eğitim, reklam, bölge koruması, yer seçimi, pazarlama stratejisi ve ortak reklamlardan faydalanma imkanına sahip olmaktasınız. Bayilik almak için form doldurmalı veya telefon ile birebir görüşmelisiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 29 YORUM
 1. Samsun/Badra dedi ki:

  Cıvil bayilik istiyorum şartları nedir bilgi verirmisiniz tek ederim

 2. Osmaneli dedi ki:

  Ben civilgiyim mağazası açmak istiyorum ama şartlar ne nekadar masraf yapmalıyım bayiliği almam için ve yardım ci oluyolarmi destek verr ilermi sonuna kadar maĺlarini satarken be ben nasil ve nekadar bir kar orani verirler bilgi almak istiyorum bizim burasi 14000 nufuslu bir ilve yada bana uygun yada buraya uygun mahza onerirmisiniz goruslerinizi dikkate alivam birde yee kira olucak teseķurler

 3. bitlis tatvan ilcesi dedi ki:

  Daha önce birçok pazarlama departmanlarinda calistim ama su an kendi işimi yapmak istiyorum bitlis tatvan ilçesinde civil bayiligi almak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim şartları nelerdir .

 4. manisa demirci dedi ki:

  Çocuk giyimi açmak istiyorum şartlar ne

 5. 0 ,14 yaş çocuk giyim dedi ki:

  Kocaeli ili gölcük ilcesinde ikamet etmekdeyim gölcük merkezde bayilik almak istiyorum…

 6. Giyim dedi ki:

  Yüksekova’da cıvıl bayilik açmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 5439720273

 7. Civil giyim mağazası açmak istiyorum dedi ki:

  Ben mehmet umut aydın kendim engelliyim Bingöl de civil giyim mağazası açmak istiyorum (bayilik) yardımcı olurmusunuz saygılarımı sunuyorum hayırlı geceler diliyorum

 8. Çocuk giyim üzerine mağaza açmak istiyorum dedi ki:

  Dörtyol/HATAY’da civil mağazası açmak istiyorum.Bunun için bilği verebilirmisiniz.
  Halil ibrahim KAYA
  Çağrı Demir Çelik Nak.San.Tic.Ltd.Şti.
  Tel:(0)326 755 2959
  Tel:(0)326 755 2958
  Gsm (0)532 152 1866
  Gsm (0)533 598 4953

 9. Çocuk giyim dedi ki:

  Izmirde civil bayiliği almak istiyorum şartlar nedir

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)