Dükkan Açmak

Bayilik veren meşrubat firmaları

Bayilik veren meşrubat firmaları

Meşrubat bayiliği veren firmalar

Bayilik veren meşrubat firmaları arasında yer alan firmalardan bir çoğu meyve sularından, kolalara çeşitli meşrubat seçenekleri ile içecekler sunmaktadır. Çeşit olarak belki hiç duymadığınız meşrubatlara dahi bu firmalar kapsamında erişim sağlayabilirsiniz.

Hünkar Gazoz Firması bayiliği alın

Meşrubat bayiliği veren firma İstanbul’da kurulmuştur. %100 kristal şeker ile kaynak suyunda üretilen ürünler kaliteli öncülüklere göz gezdirebilir ve sizlerde bu marka kapsamında yatırım yaparak bayilik alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Gazozun sağlık yönünden hiç bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır. Yani boyalı maddeler ve kafeinli içeceklerden kat kat iyi bir içecek olmakta. Bunun yanı sıra Hünkar markası HELAL markasının standartlarına uygun olarak üretim sağlayan firmalardan bir tanesidir.

Toplamda 2 tane bayiliği olan firma destek sağlamak amacı ile bölge koruması ve reklam desteği sağlamakta. Bayilik şartları kapsamında yer alan bilgilerde gıda dağıtımı ve gerekli ekipma desteği sağlanmalıdır.

Çaytaze Firma bayiliği

Bursa’da konumlandırılmış olan firma tarihi olarak çay değerlerini ön plana çıkarmak ve modern bir alan edinmek amacı ile bölgede bulunan bireylerin rahat edeceği dinleneceği alanlarda faaliyet göstermeyi hedefleyerek kurulmuştur.

Üretim faaliyeti gösteren firma daha fazla noktaya yayılma iç güdüsü ile faaliyetlerini arttırarak meşrubat bayiliği vermekte olan firmalar arasında yer almaktadır. Marka ismini çay taze sloganından almaktadır. Genellikle ana ürün olarak sunulan içecek çay olmakta. Lakin ihtiyaca göre kahve ve benzeri ürünler ile de müşteriye farklı seçenekler sunulmakta.

Toplamda 2 tane bayiliği buluna firma pazarlama, reklam, bölge koruması ve personel desteği sağlamaktadır.

Enjoy Smoothie Sıvı Meyve bayiliği

Bayilik veren meşrubat firmaları arasında yer alan firma ürün konsepti olarak doğal oalrak toplanan meyveleri baz alan firma mevsiminde toplanmış ola meyveler ile taze ve lezzetli içecekler oluşturmaktadır. Özel olarak üretilen içecekler özel işlemlerden geçerek tüketici ile buluşturulmaktadır. İçeceklerin tümü bir nevi meyvenin sıvı hali olmakta. Bağırsaklarınızı düzenli çalışma konusunda işlevselleştiren bu ürünler soğuk olarak tüketilmektedir.

Temin edilen ürünleri açıldıkta sonra tıpkı diğer ürünler gibi soğuk dolapta saklamanız gerekmekte. İletişim bilgileri ile irtibata geçerek bayilikler hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olmaktadır.

 Bilgisayar bayilik veren firmalar
Bilgisayar bayiliği

Juice Zone Bayilik

Meşrubat bayiliği veren firma taze olarak sunulan meyve suyu barı konsepti kapsamında ortalama olarak 25 bin dolar yatırım ile % 300 kar marjı sağlamakta. Öncelikle meyve suyu başta olmak üzere, çorba, organik çay, sebze suyu, yoğurt ve daha bir çok ürünü bulabilmeniz mümkün.

Sağlıklı ve doğal ürünleri tüketici ile buluşturan firma ile bir çok ürünü bir arada tüketiciye sunabilme imkanına sahip olmaktasınız. Açacağınız yere göre farklı metrekare seçeneklerinde dükkaınızın bulunması gerekmektedir.

Stand olanlar için 10 ile 25 metrekarelik alan olması gerekir.

Lodge alanı için ise 25 ile 50 metrekarelik alan olması gerekmektedir.

Cafe açacaklar için ise 50 ile 100 metrekare arasında dükkanınız olması gerekmektedir.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Bahcelievler dedi ki:

    16 yil gidada calistim
    Suan kendi isimde calisiyorum
    Tavuklu pilav isi
    Bayilik almak istiyorum

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)