Dükkan Açmak

Bayilik veren ayakkabı firmaları

Bayilik veren ayakkabı firmaları

AYAKKABI BAYİLİKLERİ

Ayakkabı mağazası açmak isteyen girişimci bireyler bayilik veren ayakkabı firmaları ile  bayilik franchise  anlaşması yaparak işyerlerini açabilirler. Peki bayilik anlaşması veren markalar ve bayilik sözleşmesi yapacakların dikkat  etmesi gereken detaylar nedir? Bütün detaylar yazımızda.

Bayilik veren firmalar ile anlaşırken dikkat edilmesi gerekenler

Girişimciler, değişen değil kalıcı tabelalardan olmak için işe girerken sermayelerini kontrol etmeli, hesapsız iş yapmamalıdırlar. Franchise sözleşmesi imzalarken bazı konulara özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu konuda ilgilenilen marka veya firmanın deneyimli olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca işin tam detaylı olarak tanınması gerekmektedir. Franchise veren firma, geçmiş deneyimleri ve çalıştırdığı yöneticilerin mesleki tecrübelerinin yeterli olmasına dikkat etmek gereklidir. İş kurmayı planlayanlar Ayakkabı firmalarının yatırım şartlarını sizin için araştırdık.

Bayilik veren ayakkabı markaları hangileridir?

Bayilik veren ayakkabı markaları arayışına giren ve bu konuda toplu bir bilgi edinme ihtiyacı duyan girişimciler için ayakkabı firmalarının bayilik şartları ve bayilik bilgileri hakkında araştırma hazırladık.

Yavuzlar Ayakkabı

Yavuzlar ayakkabıdan bayilik almak isteyen girişimciler istedikleri metrekare de dükkan yada mağaza da faaliyet gösterebilirler. İş için gerekli sermaye Minumum 15.000 TL’ dir. En az 15.000 TL’ lik  alım yaparak işinizi kurabilirsiniz. Yavuzlar ayakkabı bayilik başvurularını Yavuzlar ayakkabı Ayakkabingo  adresinden yapabilir ayrıca 0212 516 69 69 telefon numarasından firma yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Ayakkabı sokağı bayilik şartları

Franchise adaylarından İsim hakkı bedeli olarak 5,000 TL almaktadır. 15 gün içerisinde gerekli giydirme çalışmaları ile işletme kurulmaktadır. Türkiye genelinde tüm illerde bayilik vermektedir. İşletme için minimum 100.000 TL nakit ihtiyacı ile ortalama 150.000 TL ye ayakkabı dükkanınızı açabilirsiniz. Kar marjı % 75 tir. Girişimcilere personel, eğitim, proje, pazarlama ve reklam alanlarında destek vermektedir. Ayakkabisokagi resmi web adresinden firmanın sitesini inceleyebilir 0538 010 44 46 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Fosfor ayakkabı

2008 yılında açılan bu firma ülke geneline bayilik vermektedir. İsim hakkı ücreti alınmamaktadır.İşletmeye tabela, reklam ve poşet desteklerini ücretsiz olarak vermektedir. Dükkan için en az 50 m2 civarında mağaza olmalıdır. Fosfor Ayakkabı kar marjları ise ortalama %80dir. Metrekaresine göre açabileceğiniz işyeri için 30.000-70.000 arası tl yatırımla başlayabilirsiniz.

Ayakkabı Gar

2000 yılında kurulan Ayakkabı gar firması Türkiye genelinde franchise vermektedir. Şube sayısını 50 ye çıkarmayı hedefleyen firma isim hakkı bedeli almamaktadır. Proje, pazarlama, dükkan yer seçimi,  bölge koruması, ortak reklam destekleri veren firmanın kar marjı %50′ dir. Ücretsiz bayilik veren firma  % 50 reklam katılım ücreti talep etmektedir. Ayakkabigar.com adresinden firmanın online satış mağazasına ulaşabilir, 0212 458 51 06/ 0554496 89 30 telefon numarasından kontak kurabilirsiniz.

Thunderhead ayakkabı

1967 den beri kalitesini ve çizgisini koruyan marka  Türkiye genelinde bayilik vermektedir. Ortalama 1 ay da şube kurulum süresi ile gelirden % 10 pay ile minimum 100.000 TL nakite ihtiyaç duyularak toplam 150.000 Tl ye işletmenizi kurabilirsiniz.  Kar marjı % 80’dir. Girişimciye  Eğitim Desteği , Pazarlama Desteği, Bölge Koruması, Ortak Reklam destekleri verilmektedir. Bayilik başvurusu için telefon nmaraları; 02124891900 Faks: 02124891902

Greyder ayakkabı

Kavsan ayakkabı firması bayilik başvurusunda bulunan girişimcilerden marka isim hakkı bedeli talep etmeden ücretsiz bayilik vermektedir. Bayilik giriş bedeli almayan firma açılacak olan dükkanın diğer tüm maliyetlerinin bayilik alacak kişiler tarafından karşılanması ve dekorasyon masrafının kendilerine ait olduğunu belirtiyor. Tüm bunlar için girişimcilere gerekli olan dekorasyon maliyeti 150 bin lira gereklidir. Tüm bu maliyetleri karşılayacak yeterli finansmana sahip kişilere bayilikler vermektedir. Franchise vererek ülke genelinde daha da yaygın satış ağına sahip olmayı hedefleyen Greyder bayilik başvuruları için  iletişim bilgiler 0850 744 07 77 telefon numarasından yetkililere ulaşabilirsiniz.

Panço ayakkabı

Açılacak olan ayakkakbı mağazasının m2başına yatırım maliyeti 1000 TL olarak belirlemiştir. Panço bayisi olarak açılacak olan ayakkabı mağazası lokasyonuna göre  gerekli olan yatırım maliyeti 100 bin lira ile 120 bin lira arasında değişmektedir. Yüzde 100 kar marjı ile 6 ila 48 ay arasında yatırım geri dönüş sağlamaktadır. Panço bayiliklere ortak reklam, bölge koruması ve yer seçiminde destekler vermektedir. Sizde Panço ile karlı bir yatırım yaparak Çocuk ayakkabı sektöründe lider olan firmanın bayisi olarak yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Panço bayilik başvurusu için 0212 283 57 15 telefon numarasından firma yetkilisi ile görüşebilirsiniz.

Cabani ayakkabı

Özellikle erkek ayakkabı konusunda oldukça önde giden bir marka olan Cabani den iyi bir sermayesi olan ve sermayesini yatırıma dönüştürmeyi düşünen kişiler bayilik almayı düşünebilirler. Cabani mağazası açmak için gerekli olan sermaye 450 bin liradır. Yeterli finansmanı sağlayabilecek ve 100 bin lira bayilik bedeli ile 350 bin ilk ürün temini yapabilecek girişimciler Cabaniden bayilik almayı değerlendirmelidir. Firma sürekli bayilik bedeli talep etmemekte ve reklam ve tanıtım çalışmalarını kendisi yapmaktadır. Görsel ve vitrin çalışmalarının firmanın standartlarına uygun olarak yapılmasını talep  etmektedir.  150 m2 ve üzerinde bir mağaza açılmasını istemektedir.

Cabani ayakkabı dan Bayilik almayı düşünen kişiler firmanın  0212 549 29 09 telefon numarasından yetkililer ile irtibata geçerek diğer bayilik konularında net bir bilgi alabilirler.

Ceyo ayakkabı

1500 satış noktasıyla Türkiye ve dünyada sektöründe öncü olan Ceyo bayiliği yatırım maliyeti 100.000 lira ile 280 bin lira arasında açılacak mağazanın büyüklüğüne ve lokasyonuna göre değişmektedir. Ceyo bayiliklerine eğitimden, personele, reklam ve tanıtım destekleri ile bölge koruması, satış ve pazarlama eğitimleri satış stratejileri  destekleri vermektedir. Ücretsiz bayillik veren Ceyo ile sizde bayilik anlaşması yapabilir kendi mağazanızı açabilirsiniz. Ceyo bayiliği görüşmesi için  0212 432 94 94 telefondan firmaya ulaşabilirsiniz.

Ayakkabıca bayiliği

Ayakkabıca bayiliği almak isteyen kişilerden bazı şartları yerine getirmelerini istemektedir. 100 m2 den büyük işlek cadde üzerinde mağaza açılmasını talep etmektedir. M2 başına mağaza kurulum maliyeti 500 ve  1000 lira arasında değişmektedir. 50 bin lira işletme sermayesi  yatırım maliyeti için yeterli olacaktır. Ücretsiz bayilik veren firma  bayiliklerine proje, personel, eğitim, pazarlama, bölge koruması ortka reklam ve tanıtım desteklerini vermekte vve 15 gin içerisinde mağazayı teslim etmektedir. İlk ürün tedariğinin firma tarafından olmasını istemektedir. Ayakkabıca bayiliği alarak sizde karlı bir işe adım atabilirsiniz. Ayakkabıca Bayilik başvurusu için  telefon ; 0850 840 33 90 numarasından bayilik için görüşme yapabilirsiniz.

Kemal Tanca ayakkabı

Kemal Tanca kaliteli ve şık tasarımlarıyla  elit müşterileri kendine çeken ve her kesimden tüketiciye hitap eden sektöründe öncü bir firmadır. Kemal Tanca bayilik şartları makul düzeydedir. 150 M2 kapalı alan içerisinde tercihen  AVMlerde yoğunluğun olduğu işlek kat ve caddelerde olmasını istemektedir. Kemal Tanca diğer bayilik yatırım maliyetleri ve bayilik şartları hakkında net bilgi edinmek için Tel: +90 212 253 40 00 ve musterihizmetleri@kemaltanca.com.tr mail geçebilirsiniz.

Ayakkabı dünyası

Ayakkabı perakende  sektöründe faaliyet gösteren ve her kesimden ve yaştan tüketiciye hizmet veren Ayakkabı dünyası bayilik almayı düşünenler için bir alternatif olabilir. Ayakkabı dünyası bayilerinin açacakları mağazalar tercihen 2 katlı olması 300 metrekarelik bir kapalı alanda AVMlerde veya işlek cadde üzerinde insan yoğunluğunun olduğu konumlarda seçilmesine önem vermektedir. Bayilerine gerekli tüm destekleri veren Ayakkabı dünyası işe alınacak personelin eğitiminden, pazarlama ve satış eğitimleri, açılacak mağazanın lokasyon ve yer seçimi çalışmaları, reklam ve tanıtım destekler vermektedir. Ayakkabı dünyası bayiliği alarak müşteri sadakati sağlayabilir hazır müşteri potansiyeli olan firmanın sağlayacağını avantajlardan yararlanabilirsiniz. Ayakkabı dünyası Bayilik başvurusu için Resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurabilirsiniz.  Kendi ayakkabı mağazanızı güvenilir marka adı altında açarak yeterli sermaye ile yatırım yaparak  bu işte yeterli kazanç sağlayabilirsiniz. Adını duyurmuş bir çok dünya markasının satışının yapıldığı Adidas Nike, VANS Tommy Hilfiger gibi büyük firmaların ayakkabılarının reklam payına ve kazancına ortak olmak için sizde Ayakkabı Dünyası bayiliği alarak kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Bayilik veren ayakkabı firmaları ile bizzat görüşerek ve web sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi sitemiz üzerinden de bayilik veren firmalara ulaşabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. bursa inegöl dedi ki:

    eve ıs veren fırmalardan ıs ıstıyorum dıkıs harıc

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)