Dükkan Açmak

Bayanlara özel evde kozmetik ürünleri ticareti

Bayanlara özel evde kozmetik ürünleri ticareti

Evde kozmetik ürünleri ticareti yapmak istiyorum

Bayanlara özel evde iş imkanlarından en popüler olanı kozmetik ürün ticaretidir. Her hanım bakımlı olmayı sever ve kozmetik ürünleri almak için katalogdan alabileceği kozmetik ürünlerin ulaşımının kolaylığından yararlanmak ister. Bu avantajı sizde paraya çevirebilirsiniz.

Bayanlar evden kozmetik ürünleri satarak para kazanabilirler. Evde kozmetik ürünleri satmak karlı bir iştir. Kozmetik ürünlerin tedariğini yapabileceğiniz firmalara ulaşarak ürünleri getirebilirsiniz. Önceden belli miktarda ürün çekerek bu ürünleri satabileceğiniz gibi sipariş sistemi üzerinden de satış yapabilirsiniz. Bunun için doğrudan satış işi yapan katalog firmalarına üye olmak  gerekli. Doğrudan satış firmalarına üye olarak katalog üzerinden müşterilerinizin sipariş vermesini sağlayabilirsiniz. Katalog işi için gidilen her yerde bayanlar için tester ürünleri tanıtarak ürün siparişi almak gerekli.

Kozmetik firmaları katalog üzerinden siparişlerin alınması sistemine dayalı bir iş. Bu sektörde en çok bilinen doğrudan satış firmaları ise Avon, Huncalife, Oriflame gibi ünlü markalardır. Bu markaların kozmetik ürünleri bayanlar tarafından tereddütsüz alınıyor. Kozmetik ürünlerin satışını yapmak aslında bayanlar arasında oldukça yaygın bir iş. Bazı bayanlar işini o kadar iyi yapıyor ki ayın temsilcisi ödülüne layık görülüyor ve prim alıyor. Bu sistemde kar oranı ne kadar az gibi görünse de aldığınız siparişlerin toplamından elinizde kalan kar o kadar fazla olacaktır. Ne kadar sipariş alırsanız o kadar karlı bir iş yapmış olacaksınız . Bayanlar Markasına güvendikleri için bu firmaların ürünlerini almaktan kaçınmayacaktır. Çevreniz genişse ve seviliyorsanız bu işi sizde yapabilirsiniz. Aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Bayanlar için evde kozmetik ürünlerin satışı

Evde çalışmak için mutlaka kendinize ait bir çalışma alanı ve ortamı yaratın. Bu sizin işinizi ne kadar ciddiye aldığınızı gösterir, ürünlerinizi koyabileceğiniz bir alan oluşturun.

Evinizden çalışacak olsanız bile izin almanız gerekebilir bunun için işletme ruhsatı ve izinleri almak için  gerekli resmi kurumlardan bilgi alabilirsiniz.

Doğrudan satış yapmak için yukarıda da belirttiğimiz firmalardan hangisine üye olacağınıza karar verin. Doğrudan satış temsilcisi olmak için satış firmasına başvurun veya yakın çevrniz de bu işi yapan temsilciler ile iletişime geçerek üyelik işlemlerini gerçekleştirin.. Sıfırdan  bir iş kurmak isteyenler  İnternet üzerinden de araştırma yaparak kozmetik ürünleri satan toptancılara ulaşabilir ürünleri temin ederek satışlarını yapabilir.

Toptan kozmetik ürün satan firmalar hakkında bilgi almak için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Aslında bir firmaya bağlı kalmadan farklı kozmetik toptancılarıyla da görüşebilirsiniz. En uygun fiyatı veren kozmetik toptancılarıyla anlaşarak ucuz kozmetik ürünlerinin satışını yapabilirsiniz. Satış firmalarında kozmetik ürünlerinin yanında fiyat listelerini sipariş formlarını ve tester ürün numunelerini ve hediye kutularını talep edin. Çevrenizden daha çok sipariş alabilmek için mümkün oldukça her ortama katılın, sosyal çevrenizi genişletin ve güveninizi sarsmayın. Gittiğiniz her ortamdan insanları sıkmadan işinizin yapabileceğiniz ortamlar yaratın, Ürünlerinizi, fiyat listelerini katalogları insanlara ulaştırın. Çeşitli ve farklı kozmetik ürünlerini müşterilerinizin beğenisine sunun. Gelebilecek çeşitli sorular hakkında tatmin edici cevaplar verin. Ürünleri fiziki olarak müşterilerinize sunamıyorsanız ürünün numunesini bulundurarak veya katalog üzerinden ürün açıklamalarından ürünün tanıtımını yapın. Müşteriler ürünlerin fiyatlarını kendileri incelemek  isteyecektir. Bunun için fiyat listelerini ve katalog üzerinden fiyatları göstererek gerekli kampanyaların tanıtımlarını  yapın. Ürünlerin yanında gelecek diğer ürünler hakkında detaylı bilgi verin. Müşterilerinizin sizden sipariş vermesi için sevecen  ve ikna edici özelliklerinizi kullanın. Haftalık olarak müşterilerinizden aldığınız siparişlerin bildirimini toptancınıza veya satış firmanıza bildirin. Ürünlerin ne zaman elinize ulaşacağını müşterilerinize iletin. Zamanında teslimatı gerçekleştirmek için uygun ortamları hazırlayın. Siparişlerin toptancıdan alınması durumunda toptancıya sadece toptan fiyatları üzerinden ödeme yapmalısınız. Ürünler elinize ulaştığında müşterilerinizi bilgilendirerek dağıtımı ve teslimatı için zaman ayırın ve ürünleri hediye kutularının içerisinde müşterilerinize ulaştırın.

Yakın çevreniz haricinde sosyal ortamlarda adınızı duyurmak için arkadaş çevrenizi genişletin . Boş zamanlarınızda ev hanımlarının geleceği günler düzenleyin. Emin olun dostunun dostu vardır mantığı ile kısa zamanda bol sipariş alarak müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz. Ürünlerin teslimatı sırasında ödemeleri peşin olarak almaya özen gösterin. Faturaların ödeneceği zaman nakit sıkıntısı yaşamamanız için bu işten kazandığınız gelir kendi cüzdanınızda paranızla karışmadan ayrı bir yerde bulundurun ve işin sonunda sadece karı kendinize ayırın. Böylece nakit akışını kontrol edebilir karınızı gördükçe işinize dört elle sarılabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)