Dükkan Açmak

Başörtüsü eşarp satarak para kazanmak

Başörtüsü eşarp satarak para kazanmak

Bayanlara özel ürünler satışı yapmak

Bayanlara özel iş imkanlarından en popüleri de evde eşarp satmaktır. Çoğu bayanın Bursa gibi yerlerdeki firmalardan toptan başörtüsü eşarp satın alarak yakınlarına çay, gün gibi toplantılarda arkadaşlarına sattığını ve ek gelir elde ettiğini biliyoruz.

Evden eşarp satmak karlı mı?

Bu iş şüphesiz diğer bireysel satışlarda olduğunu gibi oldukça karlı bir iş imkanıdır bayanlar için. Öncelikle ürünlere nereden ulaşmanız gerektiğini bilmeniz ve kendinize bir toptancı edinmeniz gerekmektedir. Bunun içinde Bursa’daki ya da başka şehirlerdeki Eşarp satan toptancıları araştırıp ürün kalitesini ve maliyetine göre karar vermeniz gerekecektir.

Evinizde günler düzenleyerek Başörtüsü ve eşarp satmaya başlayabilirsiniz. Geniş bir çevreniz varsa bu çok daha kolay olacaktır. Misafirlerinize ilgilerini çekecek farklı desenlerdeki eşarplarınızı göstermelisiniz.

Ayrıca ürünlerinizi internet ortamında da satışa çıkarabilirsiniz ve böylelikle alıcı kitleniz artmış olacaktır. Evde ki bu iş imkanı sayesinde on binlerce kişi iş sahibi olmakta ve ailesine ek gelir sağlamaktadır.

Sizin için Bursa’daki birkaç başörtüsü eşarp toptancılarını araştırdık. buyrun bakalım

1. HD Grup: Firma, Bursada bulunan Eşarp-Yazma-Ferace üretim ve Uşakta bulunan Şal üretim tesisi ile yurt içi ve yurt dışına uzun yıllar hizmet vermektedir.

Firmada perakende satış yoktur. Satışlar toptan ve siparişe göre üretim şeklindedir.

Dünyanın birçok ülkesine satış gerçekleştirmekte ola firma, kalite, fiyat ve ürün çeşitliliği ile siz değerli müşterilerine yıllardır hizmet vermektedir.

Firma bünyesinde; Paşmina şal ve şal çeşitleri, Ekose şal, Polyester eşarp, Rayon Twill eşarp, Yazma-tülbent gibi ürün üretim ve toptan satışları gerçekleştirilmektedir.

Firma, Bursa/Osmangazi/Demirtaş/Organize Sanayi Bölgesi

2.Emilya Eşarp: Müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda  bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır.

Firma, Bursa/Osmangazi

Size fikir olması açısından iki firmadan bahsettik. Bunun gibi birçok toptan başörtüsü eşarp satan firmalar bulunmaktadır.

Evde ek gelir elde etmek isteyen bayanlar için kaçınılmaz bir fırsat olan bu işten sizde para kazanmak istiyorsanız hemen bir toptancı ile anlaşarak yakınlarınıza başörtüsü satarak para kazanabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. lutfiye dedi ki:

    Bu işi int üzerinden de yapabilirim aksaray merkez .ev hanimiyim ek iş istiyorum

  2. gulcan dedi ki:

    Cok iyi yazmalar yapiyorum

  3. Suzan dedi ki:

    Ben evde yazma yapiyrm siparis alblirm

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)