Dükkan Açmak

Bahçelievler evlere ek iş imkanları

Bahçelievler evlere ek iş imkanları

Bahçelievler evlere iş veren firmalar

Bahçelievler ve Üsküdar da ek gelir sağlayan ek işleri ve iş veren firmalara rastlamak mümkündür.  İstanbul’ da en kalabalık ilçelerin arasında 600 bini aşan nüfusu ile yer alan ilçemiz iş bakımından oldukça farklı iş, ek işlerin ve ek iş arayanların bulunduğu ilimizde evlere iş veren firmalar sayesinde birçok kişi para kazanabilmektedir.

Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet,  Merkez, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Şirinevler, Soğanlı, Zafer, Yenibosna mahalleleri Ünverdi, Yayla, Üçevler, Ömür, Talatpaşa Kuleli, Merter,Haznedar, Çalışlar, Camlıkahve semtlerinde bulunan ek işler yazımızın devamındadır.

Bahçelievler evden yapılacak ek iş fikirleri

İstanbul’ un avrupa ilçeleri ile boy ölçüşen modern bir yerleşim merkezidir. İstanbul’un en yeni ve en büyük ilçelerinden biri olan Bahçelievler de günden güne markalaşma yolunda kattetiği yol ile ilçenin potansiyelini büyütmek için çalışmalar yapılarak ekonomisi büyütülmeye çalışılmaktadır. Ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul Megakent olma özelliğinden dolayı her zaman ek iş arayanlara en prestijli olan ilçesi Bahçelievler, bu konuda destek vermektedir. Özellikle en kalabalık ilçelerinden biri olan Bahçelievler de nüfus sayısının her geçen gün artması nedeniyle geçim daha da zorlaşmakta ve kişileri ikinci bir işe itmektedir. Bu kadar zorlaşan yaşam koşullarına direnebilmek oldukça zordur aile bireyleri hep birlikte işe ihtiyaç duymakta ev hanımları da acil bir yan gelire sahip olmak istemektedir.

Organik sabun imalatı

Organik sabun imalatı

Organik sabun imalatı

Evden yapılabilecek işler sayesinde ev hanımları ev koşullarında kolaylıkla yapabilecekleri işleri yaparak ailelerine bu konuda destek olmaktadır. Bayanlar evlerinden imalatını yapabilecekleri organik sabunları yapıp  satarak para kazanabilirler. Organik sabun yapımında kullanılan ve gerçekten ucuza imal edebileceğiniz birbirinden farklı bıttım, argan, gül, zeytinyağlı vb. organik sabun imalatını evlerinizde imal edip satarak para kazanabilirsiniz.Dekoratif  mum yapımı

süs mum yapımı

süs mum yapımı

Organik sabunlar  gibi ucuz imal edilen dekoratif mumların yapımı da hem kolay hem de hemen paraya çevrilebilecek bir yan gelir getirecek alternatif bir iş fikri olabilir. Süs niyetine kullanılan mumlar hanımların oldukça dikkatini çekmektedir. Hatta sadece mum satışının yapıldığı dükkanlar daki ürünleri evlerinizde kendiniz yaparak dükkan sahibiyle anlaşarak kendi süs ve kokulu mumlarınızı yaparak para kazanabilirsiniz.

Takı tasarımı

Ev içinde yapılabilecek bir diğer işte takı işleridir. Ev hanımlarının tasarım ürünleri olan kolyeler, küpeler ve bileklik gibi takıları internet aracılığıyla da satışa çıkarılarak birçok alıcı tarafından görülmesi sağlanarak para kazanılabilmektedir.

Örgü dantel işleri

Ev hanımları evlerden yapacakları dikiş, dantel, gelinlik işleme, kazak örme, bere, atkı, hırka örme gibi işleri yaparak da ek gelir sağlayabilir.

Fason ürün ayıklama

Tekstil firmalarının verdiği ürün ayıklama işleri de oldukça popülerdir. Fason malların ayıklanması ve iplik temizleme işlerinden bayanlar  ek gelir sağlayabilirler.

Terzilik işleri

Pantolon paça yapma, perde dikme gibi terzilik işleri  de evlerden yapılacak işler arasındadır. Anlaşacağınız bir dikim evinin parça başı işlerini evden yaparak zamanında işleri teslim ederek ek gelir sağlamak kolay olacaktır.

Evlere iş veren firmalar ve ek iş imkanları

Bu alternatif iş fikirlerinin yanında evlere iş veren firmalara başvuru yaparak da kolay yoldan para kazanmak mümkündür. Birçok firma da zaten evden çalışacak bayan aramaktadır. Mandal montajı, kalem montajı, kına paketleme ve sabun paketleme, davetiye katlama, nikah şekeri, kutu katlama, fason ürün ayıklama, dikiş nakış, boncuk işleme, tespih dizme gibi birçok iş firmalar tarafından verilmektedir. El becerisi gerektirmeden ve kolaylıkla yapılacak olan bu işler için firmalar evden çıkmak istemeyen ve evden çalışmak isteyenlere parça başı olarak iş vermektedir. Evden yapılan bu işlerin ödemesini de parça başı bir fiyat üzerinden yapmaktadır.

Bahçelievler evlere iş veren firmalar başvuru

Bahçelievler ve  Ünverdi, Yayla, Üçevler, Ömür, Talatpaşa Kuleli, Merter, Haznedar, Çalışlar, Camlıkahve semtlerinde ek iş yapmak isteyenler sitemiz üzerinden başvuru yapabilmektedir. Başvuru yapmak için sayfamızı en alt kısmında yer alan yorum bölümüne ad- soyad- e-mail ve ilgilendiğiniz işi yazarak iş talebinde bulunabilirsiniz. Firmalara yapacağınız başvurularda aktif olarak kullandığınız mail adresinizi yazmanız gereklidir. Firmaların verdiği ek işleri zamanında teslim ederek disiplinli ve titiz çalışarak oluşturacağınız güven ile devamlı bir işe sahip olabilir aylık sabit ve düzenli bir gelir sağlayabilirsiniz.BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 243 YORUM
 1. Bahcelievler dedi ki:

  Daha önce eve is almadım bütün işlere elim yakındır bilirsiniz

 2. Bahçelievler dedi ki:

  Daha önce satış destek elemani olarak çalıştım. Paketleme işi yapabilirim diğer işleri de gösterilirse yine yapabilirim. Ufak tefek şeylerle uzun sure uğraşmayı seviyorum.

 3. gülşah akdeniz dedi ki:

  FASON ÜRÜN AYIKLAMA İŞİ İÇİN BAŞVURMAK İSTİYORUM.DAHA ÖNCEDENDE YAPMIŞTIM DÜZENLİ VE HIZLI BİR ŞEKİLDE YAPARIM. / B.EVLERDE İKAMET ETMEKTEYİM

 4. Bahçeli Evler yayla dedi ki:

  Paketleme işi büdkül nikahşekeri davetiye etikett işleri yaptım dönüş yaparsınız diye umuyorum teşekürler

 5. Bahçeli Evler yayla dedi ki:

  Evde bir çok evişleri yaptım iplik temileme boncuk karton poşet yapımı davetiye püskül bağlama vsyre Gibi işler yaptım elim yatkın Çevremde bu işlere ihtiyacı olan ço sayıda ev hanımlarıda var Şimden Teşekürler

 6. Bahçelievler dedi ki:

  Tekstil işinde 10 sene çalıştım örgü örme ve paketleme işinden anlarım .aynur

 7. Bahçelievler dedi ki:

  Dicle inan
  Konfeksiyon da çalıştım elbecerim çok iyi katlama paketleme fiyonk ve nikah şekeri gibi birçok is yaptım
  Bebeğim var evde bütün gün boş vaktım oluyor is yapmak istiyorum

 8. Küçükçekmece dedi ki:

  Paketleme,davetiye katlama, boncuk işleme, dantel, örgü gibi el işlerini yapabilirim.

 9. Bahçelievler dedi ki:

  Kına paketleme lavanta kesesi davetiye

 10. Bahcelievler yenibosna dedi ki:

  Daha önce paketleme işinde çalışmadım ancak kendim evimde bu tür işleri yapıp sattım bu ise ihtiyacım var titiz çalışkan ve temiz bi şekilde yapacagimdan emin olabilirsiniz

1 10 11 12
İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)