Dükkan Açmak

Ayakkabıcı açmak için kredi

Ayakkabıcı açmak için kredi

Ayakkabı mağazası açmak istiyorum

Ayakkabı mağazası açmak isteyen girişimciler Ayakkabıcı açmak için kredi veren kurumlardan alacakları krediler ile işyerlerini açabilecekleri gibi diğer kredi veren kurumlara başvuru yaparak kredi alabilirler.

Ayakkabı dükkanı açmak isteyenlere tavsiyeler

Ayakkabıcılık geçmişten günümüze karı yüksek olan bir iştir. Ancak ürün yelpazesi geniş olan bu sektörde satış yapacağınız kesime karar vermek önemlidir. Bayan, erkek, çocuk ayakkabısı hangisini satacağınıza karar vermelisiniz.Ayakkabıcılık işi yaparak iş kurmak isteyenler modayı takip etmeli, yaz ve kış sezon ürünlerinin devamlı sirkülasyonunu sağlamalıdır. Ayakkabı çeşidi çok fazla olduğundan erkek, çocuk bayan ayakkabısı modası geçmeyen ürünleri tercih etmeleri yararlı olacaktır. Çok satılan ürünleri tercih ederek satışta deneyimli personellerle çalışarak her kitleye uygun ürünlerin satışını yaparak mümkün olduğunda elinizde ürün bırakmamaya dikkat ederek daha karlı bir iş yapabilirsiniz. Ayrıca gelen müşterileri geri çevirmemek adına ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz. Taksitli satışlar yaparak ihtiyacı olmayan kimselerin bile beğendikleri ürünleri almalarını sağlayın.

Ayakkabı mağazası açmak için bayilik alabilirsiniz

Türkiye ayakkabı mağazaları zincirleri mevcut olduğundan ayakkabıcılık yapmak isteyenler bu firmalar ile görüşerek franchise anlaşmalar yapabilir, bayilik alarak firmaların istedikleri şartları yerine getirmeleri durumunda kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Bayilik almadan marka oluşturmak isteyen girişimciler kendi adına açacakları mağazalarında sermaye ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve açacakları dükkanın masraflarını karşılayabilmek adına kredi yoluna başvurmaktadırlar. Girişimciler yeni bir iş kurmak ve mağaza açmak için nakit sıkıntısını gidermek amacıyla kredi çekeceklerdir. Kredi veren kurumlar aşağıda belirtilmiştir.

Ayakkabı mağazası açmak için işyeri kredileri

Devlet destekli kredi veren Kosgeb ten iş yeri kredisi alabilirsiniz. Ayakkabı dükkanı açmak isteyen girişimciler İş kurmak için 50 bin lira hibe kredi imkanlarından yararlanabilirler. Kalkınma ajansları, kooperatif kurumlarından da iş yeri kredisi alabilirsiniz.Bankaların işyeri kredileri mevcut bu kredi ürünlerinden de yararlanarak işyerini açabilirsiniz.

Ayakkabı dükkanı açmak için gerekenler

Ayakkabıcı açmak isteyenlerin Belediye başkanlıklarından talep edilen belgeleri eksiksiz olanlar ve şartları yerine getirenler ayakkabıcı açabilirler. Her belediyenin istediği evraklar değişebilmektedir.

Ayakkabıcı açmak için kredi veren kurumlardan alacağınız krediler ile sizde ayakkabıcı açabilir kendi işinizi kurabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. İnegöl dedi ki:

  Bayilik istiyurum

 2. viranşehir dedi ki:

  dha önce market ve mağaza işlettim ikamet değişikliği yüzünden braktım güzel bir iş yeri dükkanı buldum işletmek için ayakkabı yada giyim için bayilik istiyorum

 3. Ankara mamak dedi ki:

  Paketleme kutu katlama nikah sekeri davetiye katlama tesbih dizme gibi isleri yapa biliriz 3 kisiyiz

 4. ayakkabici acmak istiyorum girisimci egitimi aldim tasarim ayakkabilari uzerine bayilik alabilirmiyim dedi ki:

  Tasarim ayakkabi bayilik alabilirmiyim

 5. paketleme susleme kutu katlama nikah sekeri tesbih dizme vs dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)