Dükkan Açmak

2017 yılı açık parfüm bayilikleri

2017 yılı açık parfüm bayilikleri

Son 2 yıldır parlayan açık parfüm sektörü, 2017 yılının da en çok para kazandıran sektörleri arasında yer alacak. Piyasada onlarca açık parfüm bayiliği var. Yatırımcılar bu bayilikler arasında doğru firmayı tercih ederek para kazanmayı hedefliyorlar ancak, her firma Türkiye pazarında büyümeyi hedeflediğinden, seçim yapmak oldukça zor görünüyor. Bu bildirimizde, küçük yatırımcılar için yeni bir parfümeri firması kurmayı düşünmeyenler için hazır hizmet sağlayan kuruluşlardan bayilik ve franchising hizmeti satın alarak, bu hizmeti perakende olarak halka sunmak isteyen bayilik avcılarına hitap edeceğiz. En karlı açık parfüm bayilikleri sizlerle..

Açık parfümün içerisinde Kalıcılık için gliserin, Doğal su, Koku esansı, %95’den fazla alkol bulunduğunu biliyor muydunuz?

Eyfel açık parfüm sektöründe en bilinenlerden

Farkınızın kokunuz olduğunu söyleyen ve tüm ürünleri ile bunu tasdikleyen firma, Üsküdar’dan Gebze Darıca’da ki fabrikasına taşınıyor ve burada ürettiği kaiteli kozmetik ürünleri ile tüm dünyada ismini duyurmayı amaçlıyor. Öyle ki EYFEL PARFÜM firmasının birçok avrupa ülkesinde distirbütörlüğü bulunuyor. Firma, açık parfüm haricinde, oda kokusu, wax, kolonya, katı sabun, deodorant ve jöle satıyor. Firma dünya geneline kapılarını aralarken, Türk Girişimci arkadaşlarada franchising ve bayilik fırsatları sunuyor. Bu adresten bayilik formunu dolduran işyeri sahiplerine ulaşan firma bayilik görüşmesine davet ediyor.

D&P parfüm sektörün bilinenlerinden

Firma internet sitesinde parfümün tarihçesinden tutunda, nereden gelip nereye gittiğine kadar açıklama yapmış. İstanbul, Ankara, İzmit gibi büyük şehirlerde her köşe başında görebileceğimiz DP parfümeri, açık parfümcülerin en çok tercih ettikleri firmalar arasında yer alıyor. Şuan DP parfüm ülkemizde 80 ilde hizmet veriyor ve yatırımcılar için halen bayilikler vermeye devam ediyor. Türkiye genelinde 152 mağazası bulunan firmayı tebrik ediyor başvuru formu için yatırımcılarımızı bu linke davet ediyoruz.

Pinkdream 7.000 TL. sermaye ile açık parfüm bayiliği veriyor

pink-dream-açık-parfüm-bayiliği-şartları

pink-dream-açık-parfüm-bayiliği-şartları

İsmini ilk defa duymuş olabilirsiniz ancak, Kırşan Kozmetik firmasının yeni girişimi olan Pinkdream parfüm Bahçelievler şubesiyle tüm Türkiye geneline bayilik vermeye hazırlanıyor. Firma iş kurmak isteyen girişimcilerden sadece ve sadece yedi bin lira bayilik bedeli talep ediyor. Firmanın ürün yelpazesinde Araç Kokuları, Açık Parfüm, Oda Sprey, Gül Suyu, Bambu, Şampuan ve Duş Jeli, Standlı Ürünler, Kolonya, Traş Kolonyası, Masaüstü Parfüm Standı ve Cep Parfüm bulunuyor. Eğer bir işyeriniz var ise, firmadan masaüstü parfüm standı satın alarak, bayi olmadan bu işi yapabilirsiniz.

Romeron 3.000 TL. sermaye ile açık parfüm bayiliği veriyor

Romeron first class markası ile sektörde varolmaya mücadelesi veren firma, 3.000 TL. parası olan girişimcilere 15 gün içinde açık parfüm dükkanı açıyor. Bursa’dan dünyaya kapılarını açan firma 90 gün etkili oda parfümü ve yüzlerce farklı parfümeri ürünü ile girişimcileri bayilik almaya davet ediyor. Firmadan bayilik alabilmeniz için internetten ön başvuru yapmanız gerekiyor. Bu başvuruda en çok dikkat edilen husus ise, hangi ilden başvuru yaptığınız.

Loris parfüm bayilik vermeye devam ediyor

loris-parfum-bayiligi

loris-parfum-bayiligi

Loris firmasını duymayan kalmadı. Artık Türkiye’nin hemen hemen her ilinde birkaç adet bayisi mevcut. Firma bu bayiler ile yetinmiyor ve 2017 yılında da, piyasayı yakıp kavurmaya devam edecek gibi görünüyor. Loris parfüm bayiliği yazımızda, firmaya birçok övgüde bulunduk 🙂 Girişimcilere hayırlı işler ve bol bayili günler diliyoruz.

Nobren kalıcı ve açık parfüm bayilik şartları 2017

nobren-acik-parfum-bayilik-konsepti

nobren-acik-parfum-bayilik-konsepti

Nobren firması da, 8cc kalem, oda kokuları, bambu ortam kokuları ve fason parfümeri ile piyasada yer almaya çalışan şirketler arasında yer alıyor. Tuana Kozmetik A.Ş.ne ait olan Nobren parfüm İstanbul ilimizde hizmet veren bir aile şirketi olup, Nobren Life ismi ile de hizmet vermeye devam etmektedir.  Firmanın en büyük atağı ise 2016 yılında yeni bir imaj ve mağaza konsepti oluşturarak,rakiplerini geride bırakması olarak görülüyor. Bu konsep yatırımcılardan bol bol övgüler alırken, açık parfümcü açmak isteyen girişmcilere bir telefon kadar yakın. (Tel: 0 212 481 80 44)

Sansiro açık (versiyon) parfüm bayilik veriyor

sansiro-acik-parfüm-bayiligi

sansiro-acik-parfüm-bayiligi

Sansiro açık parfüm firması KOSGEB’ den 50 bin lira hibe alarak iş kurmak isteyen kişilere KOSGEB DESTEKLİ bayilik imkanı sağlıyor. Firmanın internet sitesinde görüldüğü üzere, eğer Samsiro açık parfüm bayiliği için projeniz onaylanırsa, firma kosgeb destekleri sonrasında ödemeyi kabul edebiliyor. (Ayrıntıların firma ile görüşmesi gerekir.)

Daha birçok açık parfümcü firma var. Daha önce sizler için bu firmaları araştırdık ve genel bir bayilik tavsiyesi ve dükkan açmak için gerekenleri anlattık. Buradan eski yazıyı inceleyebilirsiniz. Dukkanacmak.com olarak bu proje için birkaç tavsiye isterseniz;

Kuru fasulyenin faydaları 2017 (Son trendlerimiz)

  1. Dükkanın yerini iyi seçin, dağın başında parfüm satılmaz.
  2. Açık parfüme 100 TL. para verilmez, ilginç ürünlerden uzak durun.
  3. Gerçekten kalıcı olduğunu ispatlayın. Firmaya ispatlatın. Müşteri memnuniyeti en iyi reklamlardır.
  4. Ne olur, güler yüzlü personeller çalıştırın. Asık suratlara kimsenin ihtiyacı yok.
  5. Parfümcü iseniz, parfüm satın. Kozmetik dükkanında ayakkabı satılmaz.

Maksadımız, girişimcilere fikir vermek olsa da, cepte para olmadan, parfümcü de açılmaz, ayakkabıcı da. Bu sebeple tüm girişimci arkadaşlara hayırlı işler diliyoruz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. çarşamba dedi ki:

    samsun çarşamba loris parfüm bayiligi kac sermayeyle bayilik ve bayiligin bütün tutarı nedir acaba ben düşünüyorum da uygun dükkan yok burada ne tür belgeler gerekiyor bu bayilik için bu mekanı acmak için ne gerekiyor tam olarak bi bilgilendirme yaparsanız güzelolur

İŞ BAŞVURUSU YAP (TEL.NO YASAK)